Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ankaa_a

GETIN BANK PRACA

Polecane posty

Ika pamietaj zeby napisac jak zadzwonia....straszne jest to czekanie.... Do pracujacyj juz w Getinie: czy zaswiadczenie o niekaralnoscie trzeba dostarczyc przed podpisaniem umowy o prace? Z gory dzieki za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie kadrowa
Na zaświadczenie o niekaralności czeka się miesiąc czasu więc jeśli podpiszesz umowę wcześniej będą zmuszeni poczekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ............................98
na zaswiadczenie o niekaralnoscie czeka sie 7 dni roboczych, ale jak komus jest potrzebne na juz to od reki wystawiaja!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelina, tak czekanie jest najgorsze. jak zadzwonią ( mam nadzieje że z pozytywną odp. ) to napisze. pozdro. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GETIN TOO
Witam! Zaświadczenia o niekaralności od ręki nie wystawiają...Niestety. Trzeba na nie poczekać od 2 tygodni nawet do miesiąca. Spokojnie - można to dostarczyć poźniej ( i wcale nie wstrzymuje to podpisania umowy o pracę!). Podpisanie umowy wstrzymuje brak dostarczenia ważnych badań lekarskich a nie brak zaświadczenia o niekaralności!!!(zgodnie zresztą z Kodeksem Pracy). P.S. Jak tam stan Waszej rekrutacji??? Dajcie znać - trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julciamała
do Getin - jak przeczytałam wcześniej - jesteś Regionu Śląsk...? Mam pytanko - złożyłam CV do waszej placówki w Dąbrowie Górniczej - warto? Czy wycofać się wcześniej? A szef POK-u normalny? Czekam na rozmowę z menagerem i strasznie się stresuję. Uzasadnione obawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie niestety cisza ..... nie chcą do mnie zadzwonić :-D :-D :-D getin too - mam nadzieję że mocno trzymasz te kciuki i one nam pomogą :-D :-))) :-) :-)) życzę dobrej nocki :-}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do julciamała nie powinnaś się obawiać - rozmowa będzie luźna raczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba o mnie zapomnieli bo nie dzwonia!!! :(:(:( kurde ale mam stresa, niech to sie wreszcie skonczy! pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelina, u mnie też cisza - też nie dzwonią - to czekanie też mnie wykańcza!!!! cały czas się stresuję ....... ;-( :-(( :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być tak pięknie..... a oni nie dzwonią!!! Może ktos sie rozmyslił nad moja kandydatura, moze ten meneger, ktory mial do mnie dzwonic.... jeszcze troche a oszaleje!! Chyba zaczne znowu rozsyłac CV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arala***
Witam:) podobnie jak Wy dziewczyny tez wlasnie jestem na etapie czekania na ostateczna odpowiedz:) pod koniec ubieglego tygodnia bylam na rozmowie z dyrektorem no i decyzje co i jak mam dostac do konca tego tygodnia. Z tego co tutaj wyczytalam z reguly kazali Wam czekac 2 tyg, u mnie w zasadzie wszystko dzialo sie z tygodniowym odstepem,chociaz pani z HR na pierwszej rozmowie uprzedzila,ze na kolejny etap moga odezwac sie tak za 2 tyg,ale odezwali sie po tygodniu :) takze dziewczyny nie stresuje sie tak bardzo:) powinno byc dobrze i oczywiscie trzymam kciuki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julciamała
do Getin: jesteś pewien? facet czy babka? Kurcze, już nie mogę... Ale mam stresa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julciamała babka ;) i jest duża potrzeba - badź na luzie !!!! nie bój się - nic złego się nie będzie działo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julciamała
w piątek... szukają Doradcy - podobno. Ale taka na luzie ta babka? Młoda czy stara? Mam stresa na maxa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arala***
julciamała hehe najważniejsze to nie panikuj;) a co do Dąbrowy Górniczej to hmmm nie jesteś pewna czy to chodzi o stanowisko Doradcy? ja co prawda tez skladalam aplikacje na to stanowisko, ale juz podczas rozmowy z tel z pania z HR zaproponowano mi nieco inne stanowisko, albo wlasnie w Dabrowie G. albo w Sosnowcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie w miescie kolejny raz ukazalo sie ogłoszenie do Gein Banku!!! Nie wiem co mam o tym myslec... czyzby nie bylo ludzi do pracy w moim regionie..... a ja tak bardzo chce pracowac! Wydaje mi sie, ze planuja otworzyc wieksza ilosc placowek, z tego co widze bank szybko sie rozwija.... szkoda tylko, ze oferta banku nie jest kierowana do firm, bo chyba na takich jest wiekszy zarobek?? Czekam cierpliwie na telefon i coraz bardziej sie załamuje.... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arala***
ewelinakoko może po prostu zbieraja baze danych ludzi z danego regionu,bo tak jak piszesz pewnie beda otwierane nowe placowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelina, nie martw się, do mnie też jeszcze nie zadzwonili .... i czekam ..... czekam .... czekam ..... aż się doczekamy, jeszcze parę dni ...... głowa do góry :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julciamała - możesz jednak mieć ciężko.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julciamała
Getin - dlaczego???? Czy Ty coś wiesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julciamała
Getin - czyli nie mam tak po co iść? Zatrudnili już kogoś? Nie trzymaj mnie w niepewności... Przecież mówiłeś, że babka jest spoko! Kurcze - stres sięga zenitu... Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postaraj sie ....... nic więcej Ci nie powiem bo wyjdzie że ja to ja ;) Ale spoko spróbuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość getin to guano
ciulowy bank dla idiotow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do getin to guano ;) jesli piszesz takie rzyczy to staraj sie bardziej rozwijac swoja mysl, no chyba, ze piszesz po to aby cos napisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GETIN TOO
do getin to guano - SAM JESTEŚ IDIOTĄ!!! A co - pracujesz w tym "ciulowym " banku??? Wątpię... Twój poziom inteligencji (sądząc po tej wypowiedzi) - nie pozwala ci na tak odpowiedzialne zajęcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość getin to guano
jeśli chodzi o prace w getinach, czy innych eurobankach to akurat nie jest trudno ja dostać. Ja wypowiadam sie na temat produktow waszego banku,ktore są jakie są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość getin to guano
nawet reklamy ma badziewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GETIN TOO
to sobie forum pomyliłeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×