Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dotalota1

związek Polka-Szwed

Polecane posty

Gość Mattias
Moje drogie panie ja jestem wychowany w szwecji i zgory przepraszam za ortografie.Tak polki sie zenia ze szwedami,ale nie mowcie ze dlatego ze jestescie super piekne i takie zeczy.Ja mam mentalnosic szwedzka a wcale polki bym nie chcial darmo.Ktos powiedzial ze szwedki sa brzydkie jak noc,smieszne wlasinie szwedki sa ladniejsze od polek powiem sa ladne ladne buzie maja.Wiec ja wziolem sobie szwedke i jest super dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mattias
Podrogie drogie panie,nie jestescie najladniejsze ktos wam glopot naopowiadal.Polki sa zroznicowane,a faktycznie najladniejsze sa latynoski,chiszpanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Że co ty pleciesz
? Latynoski? Piękne? No to chyba żeś nigdy w Köpenhamn nie był...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mattias
Uwazam rowniez nie tylko ja ale i tagrze wielu polakow ze szwedki z polka nie ma co porownywac.Bo szwedka i tak wygrywa z uroda nad polka.Na szwedke wystarczy spojzec i widac ze ma ladna urode.Kiedys jak bylem w liceum bylismy w polsce na wycieczce w krakowie na koniec liceum.Jechalisimy w grupie 10 osob i razem byly 4 szwedki.Jak wychodzilisimy na miasto wchodzilisimy do knajpki to faceci polscy nie mogli sie napatrzec na nasze kolezanki z czego jedna byla i jest moja dziewczyna.A co chodzi o temat polka szwed i zwiozek,szwedzi teraz sie troche polek boja bo nie raz sie zrazli wiele sytuacj bylo ze polki siue zenili ze szwedami tylko dla pieniedzy,w oczach wielu szwedow polki sa troche takie doi krowy jak pieniodze sie koncza to kop w dupe.Dlatego szwedzi przezucili sie na cos lepszego takie jak filipinki i tajlandki.Ja majac jakis tam majotek po rodzicach niechcial bym i bym sie bal wziac polki za zone NIGDY!!!!!! W ielu szwedow tez mnie przetym przestrzega i dlatego wybranka mego serca jest szwedka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatylkopodnosze
UP niech ktoś się wypowie, kto obecnie mieszka w SE jak Szwedzi postrzegają Polki, i czy dużo jest takich związków ;) ale nie wspominajcie już tych lat 80tych, czasów PRL-u, to już było, minęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkalem w Danii i tam rzadko dunole brali polki. kobiety ze wschodu to dla Skandynawa ostatecznosc na staly zwizek. na 1 noc biora zawsze. genralnie jak nie znasz ich jezyka, a jest mega trudny, to facet cie wykorzysta i zostawi. dla nich to wstyd miec zone z polski. tak jak dla dunki polaka. chyba ze jezyk zna sie to wtedy moze sie udac. moja kolezanka mieszka w norwegi z murzynem bo tu sie z nie smiali ;) ja tez. duzo tam osob ucieka bo tolernacyjni sa bardzo. pedalki, mieszance, ale sami Skandynawowie rzadko sie mieszaja. ludzie bez uczuc, rzuci cie bez mgniecia okiem. zdrada. to samo. brak moralnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatylkopodnosze
ostateczność, wstyd?! weź nie mów:o języka zamierzam się nauczyć, szwedzki brzmi cudownie, jest taki melodyjny ;) i czy ja wiem czy trudny, wymowa dosyć specyficzna, ale gramatyka i słówka w miarę proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatylkopodnosze
"ludzie bez uczuc, rzuci cie bez mgniecia okiem. zdrada. to samo. brak moralnosci." bez przesady jak można twierdzić, że ktoś jest pozbawiony uczuć i moralności :o to cecha indywidualna, narodowość nie ma z tym nic wspólnego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci ze jak dunka uslysz ze jestes polak albo litwin to nie chce za bardzo gadac. ja udawalme holendrow z kumplem to od razu inny kontakt. maja nas za pijakow i biedakow. dla dunki ponizenie spoleczne to polak. polki maja zas za latwe biedne dziewczyny ze wschodu. ci mniej urodziwi dunole podrywaja, ale... na staly zwiazek nie wierze. slub itp. to dla nich wstyd. tak jak tajki. kobiety za kase. a jezyka sie nauczysz perfekt. to nie angielski. jak szukasz faceta na stale, taki co wezmie slub, da ci polowe majatku w razie rozwodu. to bedzie brzydki desperat. musze tez ci powiedziec ze ich kobiety sa ladniejsze od polek. to nie grube angielki. oni nie musza szukac zon za granica. polki tam szalu nie robia, jak w UK czy w DE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatylkopodnosze
udawałeś Holendra?!! LoL do czego to doszło, żeby podawać się pod kogoś z innej narodowości, smutne to, że ludzie tak uprzedzeni do Polaków, opierają się na stereotypach, jakby wartość człowieka zależała od pochodzenia.. ja i tak się nie poddam :P nie wierzę, że tylko desperaci albo brzydale chcą się wiązać z Polkami :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeleciec, cie przeleca. ale zaden atrakcyjny skandynaw nie ozeni sie zpolka. zaden. bo ich kobiety to 1 klasa. a 2 kobieta ze wshodu to dla nich wstyd. zeby polka wychaczyla na stale tam faceta musi znac perfekt jezyk i byc wyksztalcona. celuj w innych jak juz koniecznie ma byc zachodni. angole sie chwala np. polkami. ten co wychaczy ma powod do dumy. bo ich kobiety to porazki chodzace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes, bez jezyka w kazdym kraju trudno sie dogadac a co za tym idzie-zbudowac porzadny zwiazek. Nie wiem w jakim srodowisku sie obracales w Dk, ale moj maz (dunczyk notabene) ma wielu znajomych z dziewczynami/narzeczonymi/zonami z bylego wschodu. A patrzac na panow z Polski rzucajacych kurwami w autobusie, sklepie, na ulicy itp...czasami wstyd sie przyznawac, ze to rodacy. I nie o biede a kulture osobista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatylkopodnosze
ale zaden atrakcyjny skandynaw nie ozeni sie zpolka. zaden. a skąd możesz to wiedzieć?? :O tak oczywiście ani jeden spośród kilku mln, normalnie występują małżeństwa polsko-szwedzkie, mój znajomy znał jedno i mówił, że Szwed fajny, ale ta Polka za to jakaś dziwna, związki małżeństwa mieszane są częste w Szwecji, u nich to norma, tam jest multum emigrantów taa Anglik :D Ja chcę Szweda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkalem kolo stolicy. i wiem jak to wyglada. ci co bioara ze wschodu. sa jeszcze gorsi niz polacy, ktorzy mja UKrainki. czyli nie mieliby sznas na fajne polki niestety. biora je z wygody na darmowy seks, i pewna uleglosc, ktorej nie maja dunki. raz widzialem polke z szwedem. szwed wygladal jak z jakiegos koszmary. normalnie szok. oni byli po slubie. generalnie polki zalicza, a na stale biora tylko z desperacji (brak szans na fajna dunke). jezyk dunski to mordega. go sie nia da nauczyc w 5 lat. i 10 moze nie starczyc. Skandynawowie sa wyrochawoni. bez sumienia. tam jest spoleczenstwo mega z laicyzowane. kopnie w dupe taka polke bez mrugniecia okiem. malo jest dunoli z kobietami z zagranicy. z kilka przypadkow znam. poznalem tez polaka z dunka. ona umie mowic juz po polsku... tam kobiety sa zajebiste. wygladaja super. zadbane. wyksztalcone. zaden dunol, ktory jest przystojny i ma pozycje nie wezmie polki. tajki. ruskiej. nawet niemki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doszlam wlasnie do wnoisku, ze polski jest tez niezmiernie trudnym jezykiem. Niektorym nawet zycia nie starczy zeby poprawnie pisac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dunski jest trudniejszy :) zreszta macie wpisy kolesia, co mieszka w szecji na gorze. i potwierdza. nawet tam sie wychowal z tego co pisze. polka dla skandynawa to wstyd. taki co jest przystojny i zaradny nigdy sie nie zwiaze z polka. celujcie tam gdzie nie bedziecie uwazan za cos gorszego. anglia, no te niemcy. a szwedzi sie mieszaja, ale glownie jak juz wspomnialem ci brzydcy. no i ciapki i murzyny co tam maja juz obywatelstwa. rdzenny szwed, ktory ma wziecie, nawet na 1 noc nie wezmie polki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatylkopodnosze
przesadzasz :o na forach zagranicznych dot. PL jakoś piszą co innego, na czacie tak samo mamy dobrą opinię, w realu nie rozmawiałam z żadnym więc nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezyk jak jezyk. Ludzie tez sa rozni i nie ma co generalizowac, bo przy takim toku myslenia to powiedziec mozna, ze kazdy polak to katolik, zlodziej i pijak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i to jest twoj problem. nie rozmawiales. na forach tez ukrainki maja dobre opinie, a pisz je ich znacznie starsi polscy mezowie :) UK - zgodze sie. polka to towar pozadany i szanowany. w Skandynawii - towar nie pozadany i nie szanowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfdgsdfgdf
rdzenny szwed, ktory ma wziecie, nawet na 1 noc nie wezmie polki. a na stale biora tylko z desperacji bez przesadyzmu, a co my jakiejś gorszej kategorii jesteśmy ?? :o wszyscy jesteśmy takimi samymi ludźmi bez względu na narodowość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfdgsdfgdf
nie, niby czemu miałabym się wstydzić :o ale to nie mój typ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfdgsdfgdf
a w czym niby są od nas lepsi, bardziej wartościowi?? hierarchia narodów?! poprzez stereotypy można kogoś postrzegać lepiej lub gorzej, mieć uprzedzenia, ale dyskryminacja, przynajmniej ta widoczna jest zabroniona, a jak ktoś się komuś podoba, zakocha się to pochodzenie nie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatylkopodnosze
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikeeeeeeeeeeee
Prezes czytając twoje posty w tym i w innym tematach dochodzę do wniosku, że myślisz strasznie stereotypowo, generalizujesz, co to za brednie, że Polka nie m szans na związek z przystojnym, atrakcyjnym Szwedem, chyba sam nie wiesz o czym piszesz :D owa hierarchia istnieje, ale tylko w twoim umyśle :D układasz sobie sam swoje życiowe teorie, które nie mają nic w spólnego z rzeczywistością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma, na jakis tam zwizek, ktory polega na darmowym dupczeniu dla Szweda. na malzenstwo, z podzialem majatku w razie rozwodu, z atrakcyjnym Szedem nie za bardzo. po prostu ich kobbiety sa lepsze od polek. tam nawet na silke pelno dziewczyn chodzi. naucz sie szwedzkiego ;) powodzenia. generalnie skandynawowie trzymaja sie swoich kobiet, a ci lewi, biara tajki, polki. widac nie znasz realiow. tu masz polke ze szwedem. typo uklad. to liszowska niezla dupa a jej fagas... brzydki zapuszczony grubas. raz widzialem polke ze skandynawem byl jeszcze gorszy!!! a polka nawet spoko. malutko takich par jest tam. nie rozumiem jak atrakcyjna polka moze z takim isc w tango. to juz lepiej brac niemcow, angoli, tam jest jkas szansa na przystojnego, zadbanego faceta. wiadomo jakie sa ich kobiety :( http://i.wp.pl/a/f/jpeg/26879/jo627.jpeg fajny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfdgsdfgdf
Mieszkam w DK i to co Prezes pisze o Duńczykach to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sniegowa baba
Ja mieszkam w Norwegi i tu jest innaczej.Jak Norweg leniwy i chce miec w domu sluzaca i kochanke to jedzie do Tajlandi i sobie zone kupuje.Jak facet Norweg jest ;normalny;ti nei ma dla niego znaczenia narodowosc,ale kobieta jako kobieta.Ja jestem z Norwegiem.Mialam stracha na poczatku ze ;pobawi ;sie mna i zostawi a to wszystko na moim synu sie odbije.Jest innaczej,swtorzylismy fajny partnerski zwiazek i bardzo dobrze nam sie razem zyje.Norweg nie czeka na to ze jak wejdzie z pracy to kobieta bedzie z kapciami w zebach czekac.Na poczatku moj mi nawet zwracal uwage ze on ma rece i sam sobie obiad podgrzeje i posprzata po sobie.Ja bylam przyzwyczajona po mezu Polaku ze wiecznie narzekal,rece mu do dupy przyrosly i myslal ze jak osiem godzin w pracy pobedzie to juz wszystko,a zona ma dom na glowie i prace do tego.Moj Norweg nieczego nie oczekuje odemnie,jak nie ma obiadu to na miescie sie je.Jak brudno na dywanie to wezmie odkurzacz i odkurzy jak mu to przeszkadza.Bez wymowek,wymagan........No i Norweg potrafi zadbac o kobiete,prazecik kupi,opony zmieni,ciezkie torby z zakupami od ciebie odbierze......Polecam Norwega ze Skandynawow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seya
Moze sie myle, ale wydaje mi sie ze kobiety ze Skandynawii bardzo rzadko wiaza sie z mezczyznami ktorzy nie pochodza z tzw. "'krajow pierwszego swiata". Polacy generalnie sa zacofani, nie szanuja kobiet, wiekszosc nie dba o siebie (jestem juz troche w Polsce i takie sa moje spostrzezenia, zreszta nie tylko moje). Niestety nie zauwazylam zbyt wielu wyjatkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×