Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kjdj

Szukam konsultantki Oriflame i Avon!

Polecane posty

Gość kjdj

Otoz mam katalogi chcialabym sobie cos zamowic ale nie mam u kogo. Gdyby byl ktos taki proszę podac swojego e-maila ja napiszę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem konsultantka Oriflame. napisz do mnie na mail dotta84@gazeta.pl a powiem Tobie jak zamówic kosmetyki Oriflame dla siebie taniej o 30%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejjjj xDD
Hej! Poleciłabym Ci kosmetyki firmy faberlic, jakośćią przewyższają avon i oriflame. Możesz nabyć te kosmtyki też za pomicą katalogu. Możesz nawet je kupywać z 27% rabatem i dostawać wiele prezentów. Jak jesteś zainteresowana i chcesz o tym pogadać to napisz do mnie na gg: 2873462 pozdrawiam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dott malutki napisalam na mail i czekam na wiecej informacji. czesto kupuje kosmetyki oriflame ale jeszcze nikt nie obnizyl mi nawet 10%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do autorki topiku i probeczki odpisałam na Wasze maile. podałam moj nr gg. w razie pytan piszcie. chetnie udziele informacji. podr Dotta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mozna zostac konsultantka ni
e bedac pelnoletnia? a konkretnie majac 15 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osoby niepelnoletnie moga dolaczyc do oriflame za zgoda rodzicow. jesli chcesz zamawiać kosmetyki Oriflame taniej o 30% to daj znac 2790479 lub mail dotta84@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rory
a czy trzeba wywiazywac sie z jakiejsc umowy, ze np. w miesisac zrobic zamopwienie na tyle a tyle kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamawiasz za tyle ile chcesz - nie ma umowy żadnej, w której określasz kwoty minimalnego zamówienia! Jak jesteś zainteresowana Oriflame i chcesz się coś o tym więcej dowiedzieć to napisz do mnie na gg: 7104439

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama decydujesz o tym kiedy i za ile zamawiasz. nie ma ograniczen. decydujesz tez czy zamawiasz tylko dla siebie ze znizka 30%, czy sprzedajesz po cenie katalogowej i zarabiasz na tym. wiecej info pod numerem 2790479

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA2222
ZAPRASZAM do obejrzenia katalogu i zamówienia u mnie lub zapisania się do firmy: MARIZA- http://www.mariza.com.pl/ lub FM GROUP-www.perfumy.fm albo do AROMA GROUP-www.anika2222.aromagroup.pl GG-8861243

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×