Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gonik

czopki wypadają z pupy!!! MEGA ZAPARCIE!!! HELLLLP!!!!!!

Polecane posty

Gość gonik

mój dwulatek trzeci dzień nie robi kupy!!!! leki nie działają. czopki nie dają się wsadzić co robić???? już tak kiedyś było na 4 dzień musiałam mu dosłownie kupe wydłubywać palcami!!!!! cały był mokry z wysiłku i biegał w kółko.boję się że to się powtórzy i coś mu sie stanie. macie takie problemy POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja taki problem mialam u mniejszego dziecka- poprostu wsadzalam czopek i sama przytrzymywałam żeby nie wypadł nie umiem ci pomoc ale skoro malutki ma taki problem- koniecznie na czczo codziennie przegotowana woda- teraz też możesz dać mojemu czasem pomaga i duzo dużo zup w jadłospisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie z Ike Dużo płynów. Mały może mieć zaparcia od jego braków. Czopek natomiast włóż nieco głębiej i trzymaj pupke żeby nie wyleciał.Pozatym dawaj mu na maxa pić i spróbuj jakichś produktów spożywczych co działają jakby przeczyszczająco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katkamatka
tak, jak koleżanki wspomniały! dużo płynów, ponadto: buraczki i kapusta kiszona! kąpiel w mocno ciepłej wodzie, najlepiej w wiaderku, by CAŁY brzuszek był zamoczony!!! w razie konieczności lewatywa :( i masować brzuch i jakoś pójdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonjk
mały już lata w kółko i stęka boi się przeć!!!!coś się zaczyna dzięki za wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratujcie
Jak nie pomoże to połóż go i termometr w tyłeczek,delikatnie i trzymaj,troszke pokręć.Powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonjk
nie chce usiąść na nocnik ciągle biega i pruta. nie da sobie zajrzeć. aż mnie ciarki przechodzą co będzie dalej woła tylko och! och!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droga mamo
jezeli małemu zdarza sie to czesto to idz z nim do gastroenterologa.on ci powie co masz robic da srodki przeczyszczajace jak dla mnie to poczatek zaparc nawykowych mam nadzieje,ze sie myle,bo to cos okropnego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonik
rety z przejęcia pomyliłam litery i napisałam gonjk. UDAŁO SIE!!!!!! zro bił kupkę mega.jednak Lactulozum zadziałał bo kupka była trochę rozlużniona.trzymanie czopka i ściskanie pupy nie działało bo i tak wypadał.Ale jestem szczęśliwa mój Jasio też!!!! ale następna będzie biegunka i odparzona pupa. ma takie problemy w kółko na zmianę.lekarze nie wiedzą dlaczego karzą czekać aż skończy 3 lata wtedy zrobią jakieś badania na alergię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonik
zaparcia ma od małego ale wcześniej mało pił.teraz pije nawet sporo i je owce ale muszę uważac bo póżniej biegunka.w sumie biegunke ma bardzo często.nie pije mleka bo prawdopodobnie alergia.jest na HUMANIE zMTC już kilka miesięcy.jeden lekarz mówi że będzie miał słabe kości a inni twierdzą że jest tam wystarczająca ilość witamin. sama nie wiem. Może ktoś z was daje dziecku HUMANEz MTC??? NAPISZCIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonik
Ike ale masz czadowe zdjęcia dzieciaczków!!! to przebranie prosiaczka jest debest.CHCĘ taki rożek!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×