Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
lodóweczka

jak wam idzie prawo jazdy?

Polecane posty

Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj.
a jestes z tych osob nerwowych czy bardziej spokojnych i opanowanych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj.
a ja mam juz dosc tego prawa jazdy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jeśżdze juz rok
i szłam i nic nie umiałam w aucie siedziałam jako pasażer tylko, i wszystkiego się nauczyłam a szło ciężko bo jestem osobą nerwową no i zdałam za drugim podejściem, i teraz sobie śmigam już sama , więc głowa do góry i będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pierwszej jezdzie bylam przekonana ze nie wyjade na miasto bo przeciez nigdy nie jezdzilam itp. a tu po 10 minutach kazal mi jechac na miasto:) szok, ale bylo fajnie.... nie boj sie, jak cos to instruktor siedzi obok, wiec o to sie nie martw ze cos sie stanie:) ja jak zapomnialam zachamowac albo cos to mialam ta swiadomosc ze zrobi to za mnie instruktor.... troche gorzej bylo jak juz konczylam kurs:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wazne zebys sie nie denerwowala. :) jak podchodzilam do egzaminu wlasnie sie nie denerwowalam i zdalam za pierwszym razem:) a tak wszyscy strasza ze oblewaja itp.:) nie ma sie czego bac, nie jest tak zle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo chcialam jak najszybciej jezdzic, wszystko szlo super na poczatku:) instruktor mnie chwalil ze jeszcze nie mial tak zdolnego kursanta itp. (och:D ) i tak sie pochwalilam tacie, ze az zdecydowal sie zebym pojezdzila z nim naszym autem:O i to byl blad:O bo kompletnie nie umiem nim jezdzic jak dotad:O i po tym nagadal mi ze nie umiem jezdzic ze nie bedzie ze mnie kierowcy i wogole:( i tak wlasnie sie zrazilam do tego wszystkiego.... wiec jak masz nerwowego tate to lepiej sie na cos takiego nie decyduj:O i wybierz jak mozesz mlodego/mloda instruktora, bo moj byl starszym facetem i spal jak byly korki! :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jutro 7 jazde,ogolnie to za kazdym razem zanim wsiade to mam takiego stresa ze szok,ale jak juz jade to luz,wogole na pierwszej jezdzie odrazu pojechalam na miasto,na drugiej grzalam 120 na trasie bo panu sie spieszylo,to dopiero mialam pelno w gaciach. Podoba mi sie jazda tylko jak jest duzy ruch to najgorzej i strasznie stresuje sie jak zrobie cos zle,to juz mi nic nie idzie :( juz nie moge sie doczekac jak bedzie po wszystkim,tzn jak juz zdam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarodziejka22 a ja sie wlasnie teraz sram na mysl jak pierwszyraz wsiade sama za kierownice:O kutwa bo juz nie bedzie na samochodzie, i jak cos zrobie nie tak to nie bedzie tak wesolo:O poki co czekam na prawo jazdy dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie dobrze ,zobaczysz,moj maz tez tak mowil a juz 3 lata jezdzi gratuluje zdania egzaminu,ciezko bylo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdziwe stresy zaczynają się wtedy, gdy pierwszy raz się jedzie samemu po odebraniu prawka :D wracając z urzędu (gdy odbierałam plastik) tata kazał mi wsiąść za kierownicą i dojechać do domu, myślałam że mi serce wyskoczy :) a dodam że jeżdżę ponoć bardzo dobrze, zdałam za pierwszym razem. Po prostu wtedy już zależało wszystko ode mnie, tata nie miał pedałów i nie mógł zahamować, to troszkę stresowało... Od miesiąca jeżdżę już swoim autkiem i chyba co drugi dzień zdarza mi się zrobić jakąś maleńką głupotę ale cóż, nie ma co ukrywać że po kursie nie od razu jest się super doświadczonym kierowcą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dziekuje:) wlasnie nie:) trafilam na super egzaminatora:) gdyby chcial to by mnie oblal:O zapomnialam dwa razy wlaczyc kierunkowskaz:O ale tylko mnie upomnial:) gdybym trafila na jakiegos innego to pewnie by mnie za to obla::O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*błyskotka* zgadzam sie:O nie mozna sie nauczyc jezdzic po zaedwie 30stu godzinach:O:O uczy sie dopiero kiedy ma sie prawko:O taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje pilnie
skąd można ściągnąć testy na prawo jazdy ale takie do wydruku zeby uczyc sie nie na kompie - nie on line proszę o pomoc bo sama nie moge nigdzie znaleść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfdsmifsdio
up podnosze, mi idzie koszmarnie, 15 godzin za mna a ja nadal nie ogarniam kto ma pierwszenstwo na skrzyzowzaniu, nie umiem zmieniac plynnie biegow bez patrzenia na drazek, gasnie mi co chwile samochod i ogolnie jakies dno, strsuje sie i chyba nie nadaje sie do tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetną aplikację do nauki pytań na teoretyczny egzamin na prawo jazdy znajdziesz na stronie testy.portalnaukijazdy.pl. Kody można wykupić na 10, 30 lub 90 dni, więc zawsze można wypróbować, czy nam coś takiego odpowiada. Mają najwięcej oficjalnych pytań, które zostały zatwierdzone przez Ministerstwo, naprawdę pomocne narzędzie do nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie jeszcze nie idzie bo dopiero idę na kurs na prawo jazdy do szkoły www.koszela.com.pl we Wrocławiu. Ale może macie jakieś rady dla mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na razie mam jeszcze jazdy w http://www.pimot.eu/ i na razie jestem bardzo zadowolona i coraz lepiej mi idzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już po kursie. Prawko robiłam w http://emagnet.pl/ i 3 miesiące temu udało mi się odebrać wymarzony dokument. <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niczego się nie obawiam, kursy robiłam w www.cskrozped.pl , brałam dla pewności jazdy doszkalające i jestem w pełni przygotowana : ) swoja droga polecam tam zajrzeć jak ktoś jeszcze nie zaczął przygody, maja przyjemna atmosfer i dobrze uczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem najwięcej zależy od instruktora. Trzeba znaleźć dobrą szkołę i wszystko pójdzie ok. ja chodziłam do http://liniaszkolenia.pl/ i jestem bardzo zadowolona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja i mój chłopak też byliśmy w www.cskrozped.pl jak dla nas, też jedna z najlepszych szkół, nawet nie sądziłam że jestem w stanie tak szybko nauczyć się jeździć maja wcześniej co do tego poważne obiekcje – polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×