Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość autorrrrkaaaaaa

JAK ZAPOMNIEC I JAK NIE CZUC BOLU???

Polecane posty

24 🌼 to tylko marzenia pozwalaja nam zyc :) nie mozesz z nich zrezygnowac :) popatrz na nas jak jeszcze niedawno bylysmy w taki samy stanie jak Ty, a ja nawet gorszym i wszystko sie powoli zaczyna ukladac :) Tobie tez sie ulozy, musi !!!!! W ogole to jak czytam sobie poczatek topiku i nasze smuty to sie dziwe,ze tak szybko sie wszys6tko uklada, wtedy widzialysmy tylko beznadziejnosc a teraz jest ok :) P jest dzisiaj kochany :D :D :D napisal nawet ze bardzo teskni :D aaaaaa normalnie tak mi fajnie :D :D :D :D uwielbiam go !!!!!!! i jedno o czym marze to sie do niego przytulic i zapomniec o wszystkim :) Autorko uczysz sie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja nauka nie wyglada zbyt owocnie - chodze po domu, tu cos zjem. Jak jz zaczne czytac, to mysle o Niebieskim :D Nie no, jak tak dalej pojdzie, to mnie wywala :O Musz sie wziac za siebie, tylko jak?? Cocinelko - jestem tak samo szczesliwa, jak Ty!! :D :D :D :D :D :D :D :D Tylko, ze ja nie wytrzymam o 15.gudnia zeby go zobaczyc!! :( Ja chce juz, teraz!!! Ale i tak czas leci. Dzis drug tydzien, jak napisal do mnie normalnego smsa (robil tak raz w miesiacu, moze czesciej), a wyszlo z tego cos tak pieknego - niegdy bym sie tego nie spodziewala :D A wlasnie dzis mnie tez naszlo, zeby sobie poczytac poczatek topiku, ale uznalam, ze nie chce do tego wracac i od razu zaczne myslec o moim ex, a po co mi to?? Ja zyje chwila obecna, zyje Niebieskim i ciesze sie, ze moge sie z kims dzielic moim szczesciem, ze moge tu z Wami pisac i ze moge czytac Wasze wpisy :D 24 - ale Ty powinnas poczytac poczatek topiku. Zobacz, jak my sie czulysmy, co pisalysmy. Dla mnie wtedy swiat sie skonczyl, jak to pisalam \"umieram\", bo umieralam, naprawde. A tu nagle los z dnia na dzien dal mi kogos takiego, jak Niebieski i wszystko jest zueplnnie inne. Potrzea chyba troszke wiary, bo mimo, ze pisalam, ze jej nie mam, to tak naprawde w glebi duszy mialam nadzieje, ze ktos taki sie pojawi, ze bedzie tak, jak teraz jest!! Chociaz ... naprawde w to nie wierzylam!!!!! cocinelko, jak ja Ci zazdroszcze, ze zobaczysz 86 juz w piatek ... :) A ja jeszcze tyle czasu. Mam nadzieje, ze przez ten miesiac nic sie nie zmieni. Jestem szczesliwa ... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko ja wiem co to jest czekanie na kogos tak dlugo :O My na szczescie z P nie widzielismy sie najdluzej miesiac, bo ja mialam okazje wrocic do londynu i mimo,ze widzielismy sie dwa razy tylko po kilka godzin to zawsze bylo cos :) Ja jestem szczesliwa, ale tez troche sie boje :( boje sie ze on znowu ucieknie :( a tego bym najbardziej nie chciala :( Jak bylo zle to nie potrafila sie skupic na nauce, a teraz jest za dobrze i tez nie potrafisz ;) i tak zle i tak niedobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaraz zaczynam rozmowe z Niebieskim na skype. :D Juz sie nie moge doczekac :D Pewnie znow nam sie zejdzie do nocy, wiec zegnam sie z Wami tak profilaktycznie :D O jaka ja jestem szczesliwa!!! :D Buziaczki dla wszystkich 😘 Jutro bede, ale po poludniu dopiero ... Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeiedjfisfsfjdsdfisdijdsjifjdd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam miec schizy :( od 2 godzin mi nie odpisal :( Jak ja bym chciala mu zaufac ... Pewnie wraca do akademika i spi w autobusie abo nie wiem co,ale ja zaczynam schizowac :O W sumie ostatni sms byl ten ze bardzo teskni i ze za tydzien bedziemy sie bawic w sniegu... ale wiece u niego to sie wszystko szybko dzieje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jest ok :) Chce,zeby moje schizy minely !!! Chce mu zaufac ... tak bardzo chce ... Ale i tak zaczynam sie bac, bo on sie wkreca, a teraz jest troche wstawiony i juz w ogole pisze rzeczy ktorych dawno nie pisal ... Ja chce do niego !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cocinelko, mam nadzieje, ze wszystko jest ok. Ja wczoraj rozmawialam na skype z Niebieskim i mialam problem z wejsciem na topik :o Jestem teraz cholernie zspana, nie wiem co sie dzieje. Do tego mialam w nocy koszmary, w ktorych caly czas plakalam, az do tej pory serce mnie boli 😭 Do tego widze snieg u mnie, no jest pieknie :( To bedzie zly dzien dla mnie :( Mimo wszystko zycze Wam sloneczka. Bede poznym popoludniem, czyli kolo 17. Trzymajcie kciuki dzis za mnie. Pozdrawiam. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️ Trochę poczytałam co tam u Was i widzę ze róznie to z humorami bywało ;) Miauczydełko 🌼 No widzę ze radzisz sobie z sytuacja podobnie jak i ja ;) 24 🌼 Trzymaj sie, nie daj sie 👄 Autorka 🌼 Wiesz co mnie wykasowanie byłego z gg by nic nie dało wiec tak jak pisalam wcześniej zmieniłam po porstu jego opis ;) Zapisałam go sobie jako Ciula :P A w tel, jako Zdzir :P I jakos tak lżej mi z tym :D Nie polecam odzywanie sie do niego za zadne skarby!! To nic nie da, oprócz jego satysfakcji, bo będzie wiedzial ze wciaż o nim myślisz :O Ciesz sie niebieskim :D Cocinelka 🌼 No to jeszcze tylko 5 dni i zobaczysz 86 :D A własnie, gdzie on mieszka?? Bo się pogubiłam :O Nie wiem czy jest teraz w Polsce czy w Anglii :O Przepraszam ;) Jestem jednak dobrej mysli i wierzę że wszystkie bedziemy szczęśliwe ;) Mój oczywiscie milczy :O W sobote tak podobno poimprezował że w niedziele nie byl w stanie zagrać w ostatnim meczu w tym sezonie :O No ale wygrali z czego bardzo sie ciesze :D Teraz juz pora na milczenie z mojej strony ;) Jego kolej !! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znowu szukam pracy :( chyba sie zalamie ponownie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Wczoraj mi tez kafe wieczorem nie dzialalo :O 24 super ze szukasz pracy :) powodzenia Ci zycze :) Bywalczyni 86 jest z Wroclawia tzn tam studiuje ;) Dzisiaj znowu ejst kochany :) :) jejku tylko,ze mnie to troche przeraza,bo boje sie ze znowu uciknie ... :( ehhh ciezkie mam to zycie z nim :P jak zle to zle jak dobrze to tez zle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z malego miasteczka, w okolicach Wrocka :) nazwy nie podam, bo moze by mnie ktos jeszcze rozpoznal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 rozumiem ;) A pracy szukasz we Wrocku mam rozumieć ;) Niestety w dzisiejszych czasach trzeba mieć cierpliwość do szukania jakiegoś zajęcia :O To moze troche potrwać, szczególnie jesli sie szuka czegoś szczególnego ;) Dziewczyny dostałam zaproszenie na imprezkę urodzinowa w tym klubie : http://www.clubber.pl/kluby/1995.xml Juz mam problem w co się ubrać i co kupic solenizantowi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bywalczyni wow ale impreza Ci sie szykuje :) hehe ja to tylko o czyms takim moge pomarzyc :P :P :P Autorko trzymam kciuki za Ciebie :) Dziewczyny poradzcie mi jak nie czuc tego strachu,ze jest ok i znowu mu cos odbije ?? ja nie chce tak zyc :( a widze ze jego smsy sa coraz bardziej teskniace i nie wiem co robic ... nie napisze mu przeciez ze ma sie nie wkrecac ... a potem chwile nie odpisuje i mnie szlag trafia bo sobie urajam ze cos mu sie zmienilo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cocinelka 🌼 To ja juz nie wiem Ty chcesz z nim być czy nie?? Jeśłi tak to naprawdę podstawą jest zaufanie a u Ciebie z nim róznie bywa :( Zastanów isę i to dobrze czego oczekujesz od niego i od siebie. To myślenie jest najgorsze i niestety u kobiet nieuniknione :O Sama tez tak miałam i zawsze źle na tym wychodziłam :O Daję wiec radę: nie myslimy a przynajmniej nie negatywnie!!!! Jest dobrze, chłopak z aToba teskni, pamięta o Tobie wiec nie masz najmniejszych powodów do wkręcania sobie czegokolwiek!!!!!!!!!!!!! No uspokoić sie proszę :D Cieszę się na ta imprezkę ale boję sie też jej trochę :P Nigdy na czymś takiem nie byłam, do tego towarzystwo obce, nie wiem w co sie ubrać i jaki prezent zakupic ale jakos to przetrwam ;) Ci znajomi którzy mnie zaprosili chcą mnei swatać, mówią ze moze mi się trafi jakis cukiereczek :P Jasne :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bywalczyni chce z nim byc !!! Ale u nas sie zwalilo wlasnie przez to,ze bylo za pieknie :O i dlatego boje sie ze on sie znowu zaangazuje i znowu stwierdzi,ze za mocno sie zaangazowal i ucieknie :( rozumiesz o co chodzi ?? Ciesza mnie strasznie jego mile smsy ale po chwili przychodzi refleksja,ze on sie znowu za bardzo wkreca i znowu moze tym rzucic ... A nie chce mu o tym pisac w smsach pogadam z nim o tym jak sie zobaczymy i dam mu jasno do zrozumienia ze kelejnej szansy nie bedzie,ze ja juz wysiade psychicznie jak jeszcze sie cos takeigo zdarzy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cocinleka 🌼 W takim razie rozmowa powinna pomóc, wytłumacz mu swoje obawy i w ogóle porozmawiajcie o wszystkim ;) Będzie dobrze :d ja juz mykam na zakupy, mam nadzieję ze tym razem owocne ;0 Do juterka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ... Dzis bez zbednych emocji, mam fatalny dzien, wrecz tragiczny. Generalnie chodzi o uczelnie. Jestem tak wsciekla na siebie - przeszlam dwa lata tak glako, a teraz... przespalam 1.5 miesiaca (nie powiem juz przez kogo!!! 😠 ) i mam takie zaleglosci, ze nie wiem od czego zaczac 😭 Jednym slowem obudzilam sie z reka w nocniku!!! I teraz musze sie wygramolic z tego, ale nie wiem jak 😭 Nie mialam dzis tego kola, kazala przyjsc jutro. Tak wiec zawale dzis nocke na nauke :( Jade za godzine na trening, wroce po 22, no po prostu miodzio. Oj, naprawde nie mam dzis dnia :( Gdyby Niebieski byl tutaj, wszystko byloby latwiejsze... 24 - ciesze sie, ze szukasz pracy. Uwierz w to, co robisz, a wszystko bedzie latwiejsze, zobaczysz. cocinelko - masz racje, porozmawiaj z 86, jak sie z nim zobaczysz. Mysle, ze to zrozumie. Tylko musisz mowic jasno i powoli, bo to jest facet - nie zapominaj!! Ja wiem, jak boli brak zaufania (albo chociazby okrojone zaufanie). To jest meczenie siebie swoimi myslami. Czlowiek wie, ze zle mysli a mimo wszystko to robi.Chore. Musisz to jak najszybciej wyjasnic!! Ja np. ufam Niebieskiemu, mimo, ze jest tak daleko ode mnie ( a mialabym powody, zeby nie ufac, bo tam jest wiecej panienek, niz facetow, I to jakich!!!) i mimo, ze nie jestesmy razem. ale mysle, ze to wszystko zaczyna sie wlasnie na poczatku. Ja nie ufalam zadnemu z moich ex facetow (a bylo ich az dwoch). A teraz Niebieskiemu ufam bezgranicznie, jestem spokojna. Ciesze sie, bo jak by mi doszlo myslenie o tym, co on tam robi, to chyba bym tu oszalala!! I ciesze sie, ze ufam, bo ja generalnie nikomu nie ufam. Czasami nawet sobie... bywalczyni - zabierzesz mnie na ta impreze?? Prosze ... Ja nie bede \"wyrywac\" nikogo, takze nie mialabys konkurencji :p Tylko chcialabym isc, zeby odreagowac... Wiem, wiem, to niemozliwe... A szkoda ... Ale sie rozpisalam, przepraszam. Nie pisalam jednak caly dzien, a kafe traktuje, jak moj pamietnik, z tym, ze jestescie tutaj i Wy :) I to jest najfajniejsze i to mi pomaga ... Fatalny dzien ... Zanim zamknelam oczy, jak zasypialam, wiedzialam ze tak bedzie. a moje przeczucia raczej sie spelniaja ... Nie mam sily ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko dasz napewno rade nadrobic zaleglosci , a co Ty studiujesz ze masz tak ciezko ?? Bo ja na moim zarzadzaniu nie robie totalnie nic :P a wiem co to studiowanie czegos trudnego, bo juz jestem po jednym licencjacie, wiec wtedy sie narobilam a teraz odpoczywam ;) Fajnie ze sie rozpisalas :) Ja P tez ufalam jak byl w londynie, wiedzialam,ze cale dnie rpacuje i nawet nie ma czsu gdzies wyjsc ;) A teraz no coz stalo sie co sie stalo i nie ufam :( ale na poczatku jak byl w Polsce to tez ufalam, nie ufam przede wszystkim przez to co zrobil :O Musze z nim pogadac, ja wiem,ze on to zrozumie, bo on jest taki tolerancyjny i wszystkie moje fochy znosi :) Tylko nie cche go tym obarczac przez sms bo to nie ma sensu, a poza tym gadka przez sms jest jakby jej nie bylo :O Zreszta on robi wszytko zebym sie jednak nie martwila bo pisze naprawde duzo smsow, wczoraj to chyba bylo kilkanascie, wiec nie moge narzekac :) ale jak tak sie kilka godzin nie odzywa a wiem,ze moze napisac bo nie jest na uczelni czy gdzies tam to sie stresuje :( a on czasami zostawia telefon w spodniach na wibracji i nawet nie slyszy smsa :O Ehh ja tez sie rozpisalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na Politechnice Łódzkiej na ochronie srodowiska. I wszystko byloby ok, gdyby nie chore ambicje prowadzacych i to, ze mam studia dwustopniowe. Za rok pisze inzynierke i tak mnie tepia z tych przedmiotow, ze az sie rzygac chce 😭 A takich pierdol to juz dawno sie nie uczylam 😭 Lece teraz, bo juz jestem spozniona. Napisze, jak wrocr, czyli po 22. Buzka😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zapomniec i nie czuc bolu? wystarczy jak byly juz facet bedac jeszcze facetem zdradzi, nastepnie Was rzuci i bedzie z ta laska jakis tydzien, nastepnie ja rzuci i po miesiacu odezwie sie do Was, zacznie plakac i przepraszac, nie czuc sie godzien i znow plakac, po czym po miesiacu odzyska Wasze zaufanie i jednak sie rozmysli, po czym ewentualnie pomoze kiedy Wasza mama walczy o zycie w szpitalu, ale pomoze ewentualnie bo co jesli sobie zrobicie nadzieje, pozniej Was przeleci 2 razy, a na sam koniec zostawi Was sam na sam z ta laska ktora oznajmi Wam ze nie tylko Wy cierpialyscie bo to ona rok na niego czekala.. a w tym czasie facet oznajmi Wam ze on wlasnie zrywa ta znajomosc z Wami, bo mu za ciezko, da sie jebnac po pysku tylko 3 razy bo za 4 zlapie Was jego kumpel, p czym oznajmi ze te wspolne noce to \"bo sama tego chcialas, prosilas mnie o to nawet\", ze nie ma o czym z Wami gadac, powie \"chlopaki idziemy\" i zostawi Was zaryczane na srodku ulicy w nocy, kiedy bedziecie za nim krzyczec oleje totalnie idac dalej z kolegami, a kiedy zemdlejecie z tego szoku wpakuja Was w taksowke, odstawia na pogotowie i zostawia tam nieprzytomna, po to by juz nigdy nie odezwac sie nawet po to zeby zapytac czy to przezylam - mam powazna wade serca i nieraz musial mnie wnosic na 2 pietro bo bylo mi za ciezko. Opisalam ostatnie 5 miesiecy mojego zycia Kochalam go 2 lata Nie warto dziewczyny Jestem na ciezkich psychotropach, w tym szpitalu spedzilam 4 dni w ciezkim szoku, dzis dopiero wypisali mnie z kardiologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juni - ja bym tego nie przezyla {beksa] az mi ciarki przeszly 😭 i plakac mi sie chce, tym bardziej, ze dzien mam nienajepszy :( Zostan z nami, pisz ... To na pewno Ci pomoze !! Wspolczuje :( :( silna z Ciebie kobieta!! nie bede pisac kim ten facet jest dla mnie, bo nie chce byc az tak wulgarna!! P.S.Spoznilam sie na autobus i nie pojechalam na trening. Jak sie dzien jebie, to juz do konc 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juni boze co on z Toba zrobil :( :( :( :( Dobrze ze my nie bylysmy az w takim stanie :O az mi ciarki przeszly :O Autorko niezla jestes ze sie spoznilas na autobus ;) ojjj na politechnice to nie jest latwo :O P tez na polibudzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×