Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość autorrrrkaaaaaa

JAK ZAPOMNIEC I JAK NIE CZUC BOLU???

Polecane posty

Bedna juni :( NIe wierze :( Faceci to chuje!! Ja bylam chyba w podobnym stanie, jak juni, ale jakos zawsze bedac u kresu sil po prostu sie podnosilam. A bylam juz wdeptana w ziemie przez niego, ale zawsze jakos z tego wyszlam. Dobre i to. A po tym wszystkim, umialam na niego spojrzec ten mieisac temu i powiedziec mu, ze go kocham. Poprosic, zeby pomyslal o nas, zebysmy byli razem. A dwa lata temu bylam prawie druga noga na tamtym swiecie. On mni wtedy pozbawil wszelkich sil, wszystkiego. Bylam taka roslinka. Tylko ja mam to do siebie, ze sie szybko podnosze. Jakos rozum mi zawsze cos podpowie. Dobre i to ... Ale mialam to samo. Im bardziej mnie odtracal, tym bardziej go kochalam. Potrafil byc chujem, przepraszam, ale inaczej tego nie okresle. Potrafil pozwolic mi isc do domu o polnocy, przez las, samej ... Potem zadzwonil i zapytal, czy doszlam ... Nie wiem po, co o tym pisze. Jaka ja bylam idiotka. Ja przeciez te 1.5 miesiaca temu nie powinnam nawet na niego spojrzec. Coz, bylo minelo ... Mam nadzieje, ze zmadrzalam. Ale dwa lata temu tez tak myslalam ... Jak mam zjebany dzien, to zawsze do konca. Spoznilam sie na autobus chyba drugi raz w zyciu. a jesli chodzi o Politechnike, to ten semestr jest najwieksza zmora, jaka przezywam na studiach!! Zaraz porozmawiam z Niebieskim. Przynajmniej taki pozytek z tego, ze na trening nie pojechalam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam takie pytanie poza tematem - jak zrobic, zeby suwaczek szedl do celu, a nie od miejsca docelowego?? Bo kurde juz mnie to denerwuje :( cocinelko - pomoz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam chyba jak robisz suwaczek na sronie www.suwaczek.pl to tam masz chyba takie do zaznaczenia czy do celu czy od celu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko ale ten Twoj ex byl gnojem :O P by mi nigdy nie pozwolil samej wracac do domu :O on zawsze w londynie po mnie przyhodzil i mnie odprowadzal do domu :) On mi nigdy w sumie ni zlego nie zrobil oproz tego zerwania tak to byl kohany na maxa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Njpierw mu napisalam,ze strasznie za nim tesknie, a pozniej ze boje sie takich rzeczy pisac ... a on mi napisal,ze mam sie niczego nie bac .. ale nawet nie wiem czy zakumal o co chodzi :O napisal tez ze strasznie teskni i cieszy sie,ze do mnie przyjedzie :) wrrr nawet gg nie dziala i nie mozemy pogadac :O Ty autorko masz fajnie,ze masz Niebieskiego na skypie ;) bo to gg to sie rypie od kilku dni :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis poszlam na babski wieczor i przyjaciolki plakaly jak im opowiedzialam co sie stalo :) dziewczyny ja dostalam takiego kopa ze mam nadzieje z tego wyjsc szybciej. Dziekuje za troske :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juni trzymaj sie :) mam nadzieje,ze z tego wyjdziesz :) 🌼 pisz u nas :) u mnie ok :) bardzo mile rzeczy mi dzis mowil na gg i jakos mi lepiej :) :) A autorka pewnie zajeta rozmowa z niebieskim i nie ma czasu zajrzec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorka sie uczy, a przynajmniej stwarza takie pozory :p Rozmowa z Niebieskim trwala 1.5 h, bo stwierdzilam, ze dzis musze troszke posiedziec nad biochemia... 😭 Masakra, mowie Wam!! juni - dasz rade :) Silna kobieta jestes :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko dobra jestes :D ucz sie pilnie :) ja ide juz spac w dobrym humorze :) teraz coraz czesciej taki mam :D :D chce juz do niego !!!! Dobranoc do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc cocinelka :D ciesze sie, ze masz dobry humor :) Jakie to ycie od razu jest latwiejsze, prawda? :D Ja tez codziennie zasypiam usmiechnieta. Posiedze jeszcze. Do 1:00 sie zejdzie na pewno :o Dobranoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek 🖐️ Poczytałam co tam u Was ;) Juni współczuję :( Faceci czasami po prostu nie maja uczuc i przykro mi że akurat na takiego trafiłaś :( Ale pozbierasz sie bo widzę ze z Ciebie silna kobieta ;) Jak tak czytam nasze ypowiedzi widzę że wszystkie damy rade, przetrwamy i bedziemy szczęsliwe :D A ja powoli odpuszczam sobie D. stwierdzam zę to nie ma sensu, mam zamiar żyć tym życiem które mam tutaj, na miejscu ;) Tym bardziej ze nie zapowiada sie na mój powrót do domu w najbliższym czasie ;) Będzie co ma być i tego sie trzymam :D Miłęgo dnia życze ;D Ja dzisiaj mogę byc rzadziej bo szefuncio ma być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim!! Bywalczyni -nie odpowiedzialas mi, czy mnie na impreze zbierzesz :p Ide na uczelnie, bez zadnej wiedzy 😭 W sumie, to nawet nie mam wyrzutow sumienia.... Bede po poludniu. Milego dnia, dziewczynki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) A ja zalapalam tego samego dola co autorka :( czyli zwiazanego z uczelnia :O Mialam zajecia ktore byly prowadzone troche po angielsku a ja angielskiego nie umiem :( i czulam sie tam jak idiotka :( czekam tylko az P mi zainstaluje program i bede sie uczyc tego durnego jezyka mimo,ze nigdy mi sie nie podobal, ale wszedzie jest potrzebny :O Autorko trzymam kciuki ;) to nie dobrze ze nie amsz wyrzutow sumienia :P Juni jak tam humor dzis ?? Bywalczyni mnie tez mozesz zabrac na ta impreze :) w ogole podziwiam Cie,ze tak potrafisz miec caly czas dobry humor :) 🌼 A P dzis kochany dalej :) :)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cocinelka napisze tak: Ja nawet jak nie mam dobrego humoru, jak mnie dopada dół to gram szcześliwą, tak jest wygodniej ;) Jestem tutaj i tutaj zostanę jeszcze przez conajmniej dwa lata, musze sie z tym pogodzic, nic innego mi nie pozostaje. Ale przyznaję sie ze nie jestem tu tak szczesliwa jakbym chciała, niby wszystko oki a jednak.... Cóż takie zycie ;) Cieszę sie ze 86 sie odzywa i to mile odzywa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bywalczyni a ja wlansie nie potrafie tak grac :( Jestem za bardzo wrazliwa i zawsze pokazuje swoje emocje uczucia itd Zycie jest ciezkie i niestety polega na kompromisie :( i to wlasnie P caly czas tlumacze, ze nie ma tak nigdy ze jest caly czas cudownie ;) on tez na poczatku bardzo udawal przede mna ze nigdy nie ma dolow,ze jest caly czas szczesliwy .. a to jest nieprawda !! teraz jak go znam lepiej to wiem,ze tak nie jest i wiem,ze cala swoja wrazliwosc (ktora mi sie bardzo podoba ;) ) ukrywa :( choc ja i tak czesto widze,ze cos jest nie tak ;) ale na poczatku tego nie widzialam, i to on mnie caly czas postrzymywal na duchu jak strasznie tesknilam a pozniej sie okazywalo,ze jemu tez bylo strasznie :( Ehh chcialabym czasami umiec tak grac :P Ide odespac ranne wstanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cocinelka 🌼 Ja isię udawania nauczyłam, zresztą takie załamki to nic nie dają ;) A co do uczuc i facetów to oni tak maja, mało kiedy pokazują co czuja :O No chyba ze są juz bardzo pewnie siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis nie czuje bolu. Opowiadam co sie stalo wszystkim naszym przyjaciolom. Niech wiedza, kogo im zostawiam, a jego kolejnej kobiecie zazdroszcze pierwszego roku, i wspolczuje reszty zycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P teraz juz pokazuje co czuje, ale na poczatku nie :O Bo jemu to sie wydaje chyba niemeskie :P a wedlugmnie to jest slodkie :) Juni dobrze ze opowiadasz niech wiedza jak bylo Wyspalam sie i dowiedzialam sie,ze jutro nie mam zajec bo sa rektorskie :D :D :D :D nie musze wstawac na 8 :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się nudzem :O Juni masz racje niech znajomi zobaczą z kim maja do czynienia :O Szkoda czasu na takiego dupka :O Cocinelka to masz fajnie, też bym chciała wolne :O A to dopeiro poczatek tyg :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaraz ide do ginekologa :O :O Autorko wlansie sprawdzilam suwaczki i on sam generuje czy to ma byc do celu czy od celu :) jak nie umiesz zrobic to mozesz mi podac date i ja Ci zrobie ;) Bywalczyni ja uwielbiam moja uczelnie, bo u mnie baaaaaaaardzo czesto jest wolne :D :D Pracu a nie nudz sie :P w ogole to gdzie pracujesz ??? Dzis juz sobie pewnie nie pogadamy bo zaraz wychodze ;) wiec do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cocinelka współczuje tej wizyty, nie należą one do przyjemnych :O Ja przez rok czasu, czasami nawet dwa razy w miesiącu musialam chodzić :O przyzwyczaiłam sie do tego :O I wasnei nieługo musze iść do kontroli ;)Zawsze namawiam koleżanki na wizyty u teog specjalisty, tak cześto jak często do dentydty chodzą ;) Ja pracuje jako sekretarka w jednym z biur w stolicy ;) Miłej reszty dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cocinelka współczuje tej wizyty, nie należą one do przyjemnych :O Ja przez rok czasu, czasami nawet dwa razy w miesiącu musialam chodzić :O przyzwyczaiłam sie do tego :O I wasnei nieługo musze iść do kontroli ;)Zawsze namawiam koleżanki na wizyty u teog specjalisty, tak cześto jak często do dentydty chodzą ;) Ja pracuje jako sekretarka w jednym z biur w stolicy ;) Miłej reszty dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cocinelka współczuje tej wizyty, nie należą one do przyjemnych :O Ja przez rok czasu, czasami nawet dwa razy w miesiącu musialam chodzić :O przyzwyczaiłam sie do tego :O I wasnei nieługo musze iść do kontroli ;)Zawsze namawiam koleżanki na wizyty u teog specjalisty, tak cześto jak często do dentydty chodzą ;) Ja pracuje jako sekretarka w jednym z biur w stolicy ;) Miłej reszty dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cocinelka współczuje tej wizyty, nie należą one do przyjemnych :O Ja przez rok czasu, czasami nawet dwa razy w miesiącu musialam chodzić :O przyzwyczaiłam sie do tego :O I wasnei nieługo musze iść do kontroli ;)Zawsze namawiam koleżanki na wizyty u teog specjalisty, tak cześto jak często do dentydty chodzą ;) Ja pracuje jako sekretarka w jednym z biur w stolicy ;) Miłej reszty dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny ciezki dzien ... Spie na siedzaco, nie wiem, czy nie zrezygnuje nawet z rozmowy na skype z Niebieskim, nie mam sily po prostu :( Kolokwium znow przelozylam - ta babka jest kochana :D Ale co sie odwlecze, to ... :o cocinelko - glupie pytanie, ale jak tam u ginekologa?? :) Mam nadzieje, ze wszystko w porzadku. Ja swego czasu, tak samo jak bywalczyni, musialam chodzic do ginekologa bardzo czesto, mialam cala mase problemow i teraz mam chyba fobie :( Boje sie ginekologa, jak ognia!! Ale na 26.11. tez mam wizyte ustalona :o Bardzo sie ciesze, ze 86 jest kochany. Jestem pewna, ze juz tak pozostanie, tak samo, jak bylam pewna, ze bedziecie razem :D Cocinelko - angielski jest superjezykiem!!! :D Ja kocham ten jezyk :D Moge Cie ucyc ;) bywalczyni - swietny prezent!! Ale mi sie podoba :) I cena jest bardzo atrakcyjna :) A zawsze jest taki problem, zeby kupic cos facetom - prezent extra!! Ponadto ciesze sie, ze masz zawsze dobry humor - kiedys tez tak umialam, ale w koncu zaczelo mnie to meczyc i teraz jakis czas jestem wsciekla, jak np. dzis ub wczoraj. A trenuje tenisa stolowego. Moze brzmiec smiesznie, ale robie to juz dobre 13 lat :D juni - pewnie, ze dobrze, ze opowiadasz znajomym co on Ci zrobil, ale czego Ty zazdroscisz jego przyszlej dziewczynie?? Mozna zazdroscic czegokolwiek?? Kurde... polozylabym sie spac, ale mam do zrobienia jakies durne mapki na hydrologie i to na jutro :( aaaaaa 😭 A tak dziwnie, polozyc sie o 18, jak jest juz ciemno i wstac o 20, kiedy nadal jest ciemno, a ty czujesz sie, jak bys byla po zajebistej imprezie :o Chyba najpierw zrobie mapki ... Tesknie za Niebieskm ... Tak zimno, a ja taki zmarzlak jestem, tak bym sie do niego przytulila ... mmm 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --aniol---
---jak niecierpiec --znam sposob na pare godzin ---upic sie i to porzadnie----ten sposob zawsze dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przezylam jakos wizyte choc do najmilszych rzeczy to nie nalezy :O Ja na szczescie nie mialam nigdy problemow takich wiec jest ok :) Bywalczyni prezent super :) wczesniej pominelam go nie wiem czemu ;) Autorko to masz fajnie ze kolokwium znowu przelozone :) Ja tesknie za P choc dzis stwierdzialam,ze jestem za tolerancyjna :O Pozwalam mu wychodzic na imprezy i to czesto, mieszka z dwoma kolezankami w poju, wiem,ze miedzy nimi nic nie ma, ale .... Zabiera je na lody, kupuje im wiele rzeczy ... Normalnie mnie to nie rusza i wiedzialam o tym wszystkim od poczatku, ale dzis jak sie dowiedzialam ze byli na lodach to jakos sie zazdrosna zrobilam, ze one maja go na codzien a ja musze na niego caly czas czekac :( w dodatku on chyba tez nie jest w humorze i troche sie posprzeczalismy :( ehhh ja bym chciala go miec czesciej :( nie daje juz rady :( tym abrdziej,ze teraz nie widziamy sie dluzej niz normalnie, bo ja wyjechalam od niego w piatek a normalnie w piatek to on do mnie przyjezdza . Tesknie za nim strasznie i brakuje mi przytulenia sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×