Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość autorrrrkaaaaaa

JAK ZAPOMNIEC I JAK NIE CZUC BOLU???

Polecane posty

Gość Aira
nieo technikę pytam :P tylko czy przypominają sie wcześniejsze chwile? pewnie to sprawa indywidualna,ale może są podobne odczucia kobiet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aira to masz wiele czasu jeszcze przed soba :) Mowie Ci to byla szczenieca milosc ;) kiedys to zrozumiesz ;) ja kiedys bylam z kims 4 lata :O i widzisz tez minelo :) myslalam ze zawze bede kochac a to bzdura teraz patrze na niego z politowaniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aira - tak tak Hermia to niezłe ziółko:P...ale nie nie nie on mi ja jemu..:D...szkdoa tylko ze zawsze pedziłam na krzesełko zeby sie skonczyło :o...no niewazne Cocinelko -gdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aira
mam nadzieję,że też kiedyś ze mną pogadasz.. wiem,ale na razie czuję to,co czuję..a Wy,ile macie latek? też na wspólnej :P i przepraszam za pomarańczowego nicka,ale na razie nie chce byc móc wyśledzona przez nikogo. jutro sie rejestrnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aira
nie rozumiem tego z pędzeniem na krzesełko..ale moze mnie olśni ;) patrzcie,jakby nie było, mamy troche lepsze humory- nie ma to jak o seksie pogadać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aira dobre :D ja mam tez troche lepszy humor bo z nim pogadalam i zreszta dzis ten psycholog mi pomogl ;) Dobra mykam na serial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aira
hihih, to rzeczywiście :P czym sie zajmujecie? ja sobie studiuję turystykę na Uniwersytecie Ekonomicznym :) lecę na serialik, postaram się wpaść potem. buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam tyle ile przy nicku...i wierz mi przy dobry sexie nie mysli sie o byłych :P...kazdy nastepny jest lepszy od poprzedniego....serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aira
eee, nadal nie rozumiem,ale nie musze :P przerwa reklamowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aira
cocinelka- w jakim miescie? co studiujesz? :) eh,ale mówimy o starożytnej grecji tak? technicznie nie moge sobie wyobrazić..dobra,dosc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aira
Hermia, to my wszystkie mamy już zaliczenie..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aira
w Krakowie ;) dlatego pytąłam gdzie,bo my teraz zmieniliśmy nazwę na "uniwersytet" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ;) u nas jest akademia :) a studiuje zarzadzanie a dokladniej logistyke :) Tesknie za nim !!! Serial :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grecje to my juz zostawmy bo on jej probował...a na krzeselko sie biegnie kiedy chce sie \"przyspieszyc\" proces!:P Dziewczyny...bo zaraz napisze bezposredni o...pomyslcie :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aira
tam tęsknię,zainteresuj się,co pani Maria mysli o barze! :P :P :P jutro pogadacie,jakoś to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aira
kurde, Hermia,ale ja zrozumialam,że Ty próbowałaś grecji na nim :P i dlatego tak mi to dziwnie technicznie krzesełkowo się zrobiło..no nieważne już :P zboczuchy z nas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oczywiscie ze probowałam grecji na nim:p przeciez pisałam...a krzesełko stosuje sie wtedy kiedy juz nudzi cie pieprzenie kota za pomoca powolnego młotka!!!bardziej dostanie nie moge:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aira
się skończyło :P kurcze..muszę przestan to oglądac,bo Marta i Filip są zaręczeni..ja tez byłam..miałam taki piękny mierścionek z szmaragdem i brylantami..nieważne,że miał kamienie,ale był po psrotu śliczny,bo symbolizował przyszłe szczęscie..miało być tak pięknie,jak on był piękny.. eh :( idę lulu. do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko nawet nie widzialam twojego posta :O cos mi kafe znowu szaleje i pewnie jak teraz napisze to ze zla godzina wiec od razu przepraszam :) jak tam Niebieski ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×