Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość autorrrrkaaaaaa

JAK ZAPOMNIEC I JAK NIE CZUC BOLU???

Polecane posty

hop hop.. jesteście? Cocinelko.. jak tam..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tragicznie 😭 dlaej ma wylaczony telefon na gg tez nie odpwiada 😭 ale staram sie myslec ze jak zerwie to przynajmniej mnie od tego wszystkiego uwolni ... i jak nie bedzie potrafil wybaczyc jednej rzeczy to trudno ja wybaczylam wiele wiecej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głowa do góry 🌼 Powinno mu przejść.. Mam nadzieje, ze jest na tyle wyrozumiały Jestes wrażliwą kobietką i trzeba wiecej czasu na oswojenie Cię na tyle byś była go pewna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem strasznie wrazliwa :( i on mnie juz kiedys oswoil juz nie mialam tych paranoi, ale jak zerwal i potem wrocilismy do siebie to paranoje wrocily 😭 Nie daje rady :( matrtwie sie o niego :( napisalam mu juz milion wiadomosci na gg i chyba 5 smsow :( :( :( Autorko czemu Cie nie ma 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda.. przerwy robią swoje.. traci się wtedy cząstkę zaufania, które i tak przyszło z trudem.. :-( A świeci się na gadu..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie swieci sie :( nie ma go zapewne albo jest na niewidocznym :( nawet nie wiem czy czyta to co pisze 😭 wiedzialam ze keidys doprowadze do tego swoim zachowaniem :( :( :( :( a wczoraj byl taki milutki i tak mi bylo fajnie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pewnie go nie ma.. albo nie wie co odpowiedzieć.. domysłów może być wiele, ale.. pod żadnym pozorem, prosze, nie obwiniaj się, bo bedzie Ci jeszcze gorzej we własnej skórze.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(ehh.. nie umiem tych kafeteryjnych emotek..:-P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze jest to,ze ja jestem sama w domu 😭 nie mam z kim pogadac :( :( albo jest i po prostu nie chce odpowiedziec ... mam dosc !!! nie potrafie tak dalej zyc w takiej hustawce emocjonalnej 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mowilam mowilam...
mowilam cocinelko ze ten koles jest kompletnie niedojrzaly to nie chcialas sluchac...kto DOROSLY przy zdrowych zmyslach robi takie numery, najpierw mowi ze przyjedzie, potem ze nie bo jest zalamany i ma dola i go noga boli(to jest wykret jak nic, jesli by mu bylo zle to by wsiadl w pociag i przyjechal do kogos kogo kocha i kto mu moze pomoc), kto wylacza komorke i obraza sie na caly swiat bo mu dziewczyna napisala cos nieprzyjemnego. chore, koles jest niepowazny i co gorsza Ciebie nie traktuje powaznie. dziewczyno, uciekaj bo to Cie zniszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie sobie spokoj
najeb... sie z tego wszystkiego...cocinelko co tam u Ciebie???ja mam dosyc jestem troszke pijana bo nie moglam inaczej ttego odreagowac:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie sobie spokoj
pomocy!!! jest tam kto???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem..ale padam...boze kiedy ja zaczne chodzic spac o ludzkiej porze :o wykoncze sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja spalam nawet troche :) Wczoraj byla silna i wiedzialam,ze musze to skonczyc a dzis znowu placze :( Telefon dalej wylaczony :O Ale dam rade !!! Mam andzieje,ze on to skonczy i mnie od tego uwolni .... Nie chce juz w tym tkwic, mam tego dosc, rzygam nim i jego niedojrzaloscia !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zytka20
dam Ci odkurzacz chcesz ;) a po co zgadnij??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hermia no wiesz co jak mozesz nie wiedziec po co odkurzacz :P :P Odezwal sie z przeprosinami :O mowilam mowilam wiesz to ze nie rpzyjechal bo sie zle czul, noga go bolalao to ok jestem w stanie zrozumiec, ale napewno nie to,ze wylaczyl tej jebany telefon na tyle czasu !!!!! tu sie zachowal jak 15to latek :O :O :O Nie chce konczyc czegos przez smsa, jestem za dobra, za wrazliwa, zasluguje na takiego samego faceta ... ale nie potrafie skonczyc tego przez sms :( Autorko przybadz juz !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie sobie spokoj
cocinelko znow piszesz ze chcesz to skonczyc ale sama wiesz ze jak przyjedzie to nie zrobisz tego,nie bedziesz miec odwagi...to co piszesz o nim jest podobne do mojego eks,te szczeniackie zachowania i wogole,ja bym nie dala rady tak zyc...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a on dalej przeprasza :P :P :P Zapytalam czy przyjedzie w piatek powiedzial,ze przyjedzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mowilam mowilam...
to jest kolo zamkniete, cocinelko, postawie kawe na lawe. to ze Ty chcesz isc do psychologa, pomoc sobie etc to super, naprawde, najwazniejsze jest zdawac sobie sprawe z tego ze ma sie problem i chce sie go rozwiazac. ale Ty chcesz to zrobic nie tylko dla siebie, ale i dla niego, zrozum, jego NIE MA. nie ma go przy Tobie rozumiesz? t jest niedojrzaly dzieciak, dla niego liczy sie zabawa, picie, imprezy, a nie zwiazek. jemu jest wygodnie z tym ze ma Ciebie na odleglosc, nie trujesz mu na miejscu gdy chce wyjsc gdzies, robi co chce, Ty wiesz moze o 40% tego co on tam robi. powtarzam Ci poraz setny - jemu na Tobie nie zalezy. zrozum to w koncu, jesli chcesz sie leczyc z tych paranoi to zwiazek z nim Ci tylko zaszkodzi, uwierz mi. myslisz ze psycholog to cudotworca, przylozy reke i wszystko minie, a Twoj zwiazek nagle stanie sie cudowny i piekny? do tego trzeba pracy dwojga ludzi a nie tylko jednej osoby, a on kompletnie nic nie robi. zrob cos z tym Cocinelko, bo az mi Ciebie zal :( zaslugujesz na kogos lepszego, a jesli pobedziesz jakis czas sama to dobrze Ci to zrobi, wyciszysz sie, uspokoisz, pochodzisz do psychologa, zaczniesz na nowo patrzec na pewne rzeczy. pozdrawiam i zycze wytrwalosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chce to zrbic tylko i wylacznie dla siebie !!!!! To ja sie licze i to,zebym sie nie meczyla ... A poza tym bylam wystarczajaco dlugo sama zeby wiedziec jak to jest ... Nie wierze juz ze spotkam normalnego faceta :O Nie wierze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W moim zyciu byli sami dupkowie :O :O Dopiero przy nim poczulam sie dobrze, ale tylko na krotko 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze za bradzo usprawiedlw
ojoj, nie bron go prosze. bo sie zachowal jak dziecko totalne. wiesz ja tez mysle obym sie mylila ze on cie z niszczy i wogole na ciebie nie zasluguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie sobie spokoj
chodzi o to ze go ciagle usprawiedliwiasz,dziewczyny maja racje otworz oczy i zrob cos ale ostatecznie,a nie raz mowisz ze to skonczysz a potem znow co innego,tak nie mozna bo Cie zniszczy takie zycie w zawieszeniu...ja to znam,bo tez mialam mlodszego i nie zmienil sie do tej pory, zachowanie mojego eks jest zalosne a opisy glupkowate na gg tylko to potwierdzaja:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko,ze od tego czasu kiedy mowie,ze skoncze to sie ejszcze nie spotkalismy, a zawsze tez mowie,ze nie skoncz tego przez sms :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tanczylam cala noc, do 5, az mialam pokrwawione stopy od przyciasnych kozakow. I co? I dziś znow dolina. Moj znajomy zapytal mnie dzis czy wiem jak wyglada otchlan bez dna.. bo wlasnie walnelam glową w dno takiej otchłani. Mam dosc zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie sobie spokoj
Juni nie pisz takich rzeczy,zobaczysz po jakims czasie bedziesz sie smiala z tego,mi potrzeba bylo 3miesiecy zeby sie pogodzic z tym ,a i teraz tez mnie nachodza doly i mam ciezkie dni,ale tylko dlatego ze go widzialam z nowa laska i poczulam lekkie uklucie w sercu chociaz wiem ze nie kocham go juz...ale jakims uczuciem darze sama nie wiem jakim:( teraz chcialabym kogos poznac nowego i ulozyc sobie zycie z normalnym facetem,tylko czy tacy istnieja wogole??????!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Istnieją - powiedziała Hermia szczerząc się tak, że widać jej było ósemki :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×