Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość autorrrrkaaaaaa

JAK ZAPOMNIEC I JAK NIE CZUC BOLU???

Polecane posty

Hejka!!! Autorko, nie stresuj sie. Niech se pije jak chce, nic złego przecież nie zrobił :). Ja za parę godzin wracam do Wrocka z taka wielką wałówką, że nie wiem jak to do domu doniosę :D, ale przynajmniej z głodu nie umrę, bo mi się tam gotować nie chce i będę tylko kolejne rzeczy podgrzewać :D. Ciuszki z sobą biore na impreze w następny piątek :), juz się doczekać nie mogę, choć wiem, że kaca pewnie będę leczyć przez pare dni :D, poflirtuje sobie z moim nowo poznanym :), a i tak niczego nie dostanie :P, już próbował i obszedł sie smakiem :D. Jak fajnie podchodzić do facetów tak na luzie :), czas najwyższy był :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halllloooooo!! jest tam ktos?? Mnie jest dzis smuuutno :( Tak mi sie dzis przypomnial aforyzm: "Małe dobro wielkiego złego nie ozdobi ani nie naprawi. Małe złe wiekie dobro zepsuje" :( Pieprzone zycie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 - ale z Ciebie szczescie emanuje!! :D Nawet nie wiesz, jak Ci zazdrosze!! Ja tez chce sie z domu wyprowadzic i zaczac od nowa wszystko :( A nie mam na razie mozliwosci :O A ta wałówka mnie rozbawila :D Fajnie :D Ty leniuchu okropny :D Ciesze sie Twoim szczesciem. Buziaczki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, ja jestem, jeszcze przez półtorej godziny :). Nie łam się. Jak przychodzą gorsze dni to trzeba je poprostu przetrzymać :), jutro będzie lepiej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro bedzie kolokwium poprawkowe, na ktore jeszcze nic nie umiem :O Jakis sobie dziwny humor wkrecilam, jak pomyslalam, ze dzis juz niedziela i jutro od nowa ta uczelnia... :O Ale kazdy dzien to dzien blizej do Niebieskiego :D Dżony Brawo - 🌼 Ja to sie chyba zdrzemne, bo mnie cos zmulilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to w przyszły piątek bedzie lepiej :) Ja też ostatnio tylko bym spała, ale to pewnie dlatego, że pracuje do 18.00 jak wracam do domu jest 19.00 i jakoś taka wiecznie padnięta jestem, ale i strasznie szczęśliwa. Moja wyprowadzka do Wrocka to był najlepszy pomysł jaki mi ostatnio wpadł do głowy :) W końcu zaczełam żyć :D, własnym życiem, nie jestem od nikogo zależna, poznaje fajnych ludzi, uczę się nowych rzeczy, poprostu cudnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 - ja zawsze mowilam i mowi bede, ze zmiana otoczenia to jest najlepsza rzecz, jaka moze sie zdarzyc czlowiekowi. A jak wyjezdzasz za granice, to juz w ogole jest super :) Ciesze sie, ze u Ciebie jest juz lepiej, bardzo :D Ciesze sie z Twojej pracy, z imprez, ze znajomych itd. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki, że ja tak tylko świergocze, że mi dobrze. Mam wrażenie, że odkryłam wielką prawdę, trzeba dać sobie czas, żeby wrócić to normy. Trzeba przetrawić wszystko samemu, nic nie daje nawet jeśli wszyscy wokoło powtarzają, że tak będzie ;) Prawda jest jednak tak, że z facetami wciąż jestem bardzo ostrożna. Uciekłam \'nowo poznanemu\' kiedy próbował mnie pocałować. Nie jestem jeszcze gotowa na taką zabawę, ale miło było sobie poflirtować i mam zamiar (z całym okrucieństwem, które się za tym kryje), rzecz powtórzyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24- no prosze jaka to jestes zadowolona, ciesze sie razem z Toba:) autorka: co to ma znaczyc ze masz nie dobry humor, sio mi z nim, masz sie usmiechac i juz, na pewno usmiech bardzo ladnie wyglada na Twojej buzi:) a ja wam powiem ze sie wczoraj upilam i to jednym piwem:P, normalnie masakra, pozniej kolega mnie odprowadzil i chyba tez byl w stanie lekkiej niewazkosci bo powiedzial ze jak sie spotykalismy to on chcial czegos wiecej ale wie ze jest ten moj B. (niech taki bedzie jego inicjal:P) i nie chcial nic dalej robic, ale gdybym kiedys chciala... normalnie az mnie rozwalilo:P a wpadla mi taka mysl;) ze moze kiedys wszytskie sie spotkamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czytalam nic :( Po zajebistym cudownym weekendzie .. skonczylam to !!!!!!!!!!!!! Nie wierzylyscie mi, ale jednak to zrobilam 😭 I jednak nie jestem taka jak oceniaja mnie pomarancze !!!!!!! Jestem w stanie krytycznym !!! nie wiem jak to bedzie, nie wiem, wiem ze kocham i ze on mimo,ze stwierdzil,ze po nim to splynie to wychodzac ode mnie mial lzy w oczach 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cocinelko: juz po wszytkim, teraz bedzie tylko coraz lepiej, pamietaj ze na nas zawsze mozesz liczyc🌼 autorko: a co gdzie i kiedy? wybacz ale jeszcze do konca nie kontaktuje:P a humor no to wiesz ja ciagle mam dobry;) ale wczoraj to mialam \'rybke\':P a u Ciebie jak teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy i gdzie: \"a wpadla mi taka mysl ze moze kiedys wszystkie sie spotkamy \" Wiec kiedy?? :) :) U mnie jest ok. Jest mi zimno i nic mi sie nie chce - jak zwykle :D Poza tym powinnam sie uczyc i tego nie robie, a jutro kolokwium 😭 Mam ochote zjesc cos dobrego, ale nie wiem co... No, to tak u mnie ;) A Ty leczysz kaca :p cocinelko - czas, czas, czas, czas, czas ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cocienlko: {kwiatek]x1000^n :) autorko: bo my wszytskie studentki albo pracujace to ja sadze ze np w ferie albo wakacje (niby daleko ale czas szybko leci), moze krakow:P widze ze optymistycznie zapatrzylas sie na propozycje spotkania, zobaczymy jak inne dziewczyny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko kaca nie mam, ja tez powinnam sie uczyc bo ten tydzien mam okropny, ale.... umowilam sie juz na piwko wiec chyba nic z tej nauki nie bedzie... ciesze sie ze u Ciebie jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla cocinelki : 🌼 Przychodzi taki czas, kiedy musisz się zmierzyć z rezygnacją Trudne jest porzucenie tego do czego się przywiązałeś, Wtedy zapominasz o tym co dobre i piękne, Skupiasz się na stracie. Dlaczego?! Twoje oczy zwracają się w kierunku tym, co się oddala. Na szczęście to mija i trwa krótko, Bo przypominasz sobie o kimś z Nieba, Który właśnie w tym czasie odwraca Twoją twarz na świat, Bo świat jest piękny. Pokazuje Ci to wszytko co masz, Zdajesz sobie sprawę, że tak miało być I że jest teraz naprawdę lepiej, Że gdyby nie rezygnacja to by nie było tego co teraz jest. Nie chcesz myśleć, że mogłoby być inaczej. Cieszysz się! I niech tak zostanie… 🌼 to naprawde nie jest koniec swiata ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisalam big posta i mi sie kafe wylaczylo :O biala czekolada dziekuje za to co napisalas ... chyba jestem silniejsza niz mi sie to wydaje . Jestem z siebie dumna !!!! Wiec powiem Wam jak to bylo ... Bylo super przez caly weekend. I ok 16tej zapytalam czy sie ejszcze zobaczymy, a on do mnie,ze chyba tak, a ja ze nie chce odpowiedzi chyba, itd Powiedzialam mu,ze mimo, ze bardzo tego nie chce to musze to skonczyc bo nie zasluguje na takie traktowanie :( On stwierdzil,ze wiem jaki jest i decyzja nalezy do mnie, wiec nawet nie zawalczyl :( nie powiedzial,ze mu zalezy :( :( :( Powiedzial,ze po nim to splynie choc nie wierze w to !! powiedzial,ze nauczyl sie zabijac uczucia swoje bo tak jest latwiej 😭 Ja nie zasluguje na takie traktowanie !! On kocha akademik i tam mu jest lepiej, niestety nigdy nie wroci to co bylo przez pierwsze miesiace 😭 I musialam sobie z tego zdac sprawe :( On za mna pewnie nawet nie tesknil :( :( :( Mam andzieje,ze bedzie lepiej ... Zreszta nwet teraz poki co juz nie placze ... Autorko dziekuje za wiersz 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cocinelko trzymaj sie dzielnie.. ja też jestem z Tobą.. najcięższe są te pierwsze chwile.. ale potem jak już pozbędziesz się tej negatywnej energii poprzez odreagowanie bedzie lżej, naprawdę.. 🌼 Ktos wyżej wpadł na pomysł, przytakuje mu :-) - Zapraszam do Krakowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc, musze odespac ten weekend, bo znowu malo spalismy :( Mam nadzieje,ze zasne w miare szybko ... dziekuje,ze jestescie 🌼 teraz bedzie zle, ale nadejdzie dzien kiedy bedzie lepiej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc.. śpij dobrze 🌼 Będzie tak napewno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu tak pusto ?? Ja jakos zyje, jest duzo lepiej niz bylo za pierwszym razem, bo wiem,ze zrobilam wszystko co moglam, a po tym pierwszym razie bym sie jeszcze dlugo nie pozbierala :( Jakos to bedzie, musi byc ... Nawet spalam w nocy ;) plakac za duzo nie placze, wiec poki co nie jest zle ;) a dzis przyjezdza moja baaardzo dobra kumpela z londynu, wiec mimo,ze bede musiala jej wszystko opowiedziec jak bylo i bede pewnie plakac to ciesze sie,ze wreszcie ja zobacze :) a widzialam ja ostatni raz z P we wrzesniu :( Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie przeczytalam to co bylo zalegle w weekend Autorko zaczynasz znowu swoje schizy jak ja :( jejku zycze Ci,zebys nie doszla do tego co ja :( Ufasz mu wiec nie mozesz sie tak schizowac ... Ja poki ufalam bylo ok, rozwalilo sie jak rpzetalam ufac :( :( A co do tego picia to ja tez tego nie znosze !!! a P pije prawie codziennie :O Ale mysle,ze skoro zdarzylo mu sie to po tak dlugim czasie to razczej nie ma sie czym martwic ;) Hermia nie mozesz myslec ze zwalilas to mowieniem o uczuciach !! po to sie z kims jest zeby o tym mowic !! To on jest dupkiem i nie potrafil mowic o uczuciach :O przypomnij sobie,ze nic milego od niego nie slyszalas :O przeciez kobiety potrzebuja slyszec ... Ja wczoraj od P uslyszalam na pozegnanie,ze jestem piekna :P choc i tak wiedziala,ze tak uwazam mimo,ze tego nie mowil dlugo to widzialam jak sie na mnie patrzyl, a w piatek ubralam sie specjalnie tak jak jemu sie najbardziej podobalo i widzialam ten jego porzerajacy wzrok :P Chcialabym zeby ktos sie jeszcze na mnie tak patrzyl ... :( I chcialabym stworzyc z nim przyjazn, ale czy to sie uda ... Teraz mykam do rodzicow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×