Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość autorrrrkaaaaaa

JAK ZAPOMNIEC I JAK NIE CZUC BOLU???

Polecane posty

własnie gotuje pierogi:P...pozniej musze isc na zakaupy, i zrobic pranie i sie tez uczyc....super sobota, a jesli nie to cie interesowalo :P...to hmmm....jest oki ;) Bedzie dobrze!!! A ty Aira, nie zastanawiaj sie co dobre czy co złe, jak powinnas jak nie rob tak jak Ci pasuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyniki:) troszke mnie nie bylo a widze ze jednak sie tutaj pozmienialo... autorka 🌼 cocinelka🌼 aira 🌼 hermia🌼 i dla wsyztkich o ktorych zapomnialam, wybaczcie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aira
mmm, lubie pierogi :P własnie cche robic tak,zeby mi pasowało!chce sobie uswiadomic,ze to koniec,ze juz tak nie bedzie,ale nie potrafie! nawet sobie wmawiam,ze umarł ( choc oczywiscie nie zycze mu smierci),ale to nie pomaga,nadam mam uczucie,ze to nie koniec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmmm no coz,jestes poprostu rozdarta zdarza sie i tak,daj sobie czasu nie obwiniaj się,wiem ze to trudne ,ale skoro postanawiasz ze to koniec to nie mysl o nim,postaraj sie go jakos wymazac z pamieci, wyjdz na spacer...gdzie mieszkasz??na pewno kolo ciebie sa jakies fajne praki czy cos,poczytaj ksiazke, kino....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aira
chcę to sobie uświadomić,ale nie potrafię :( czy to znaczy,że te przeczucia,że jednak wroci, to cos znacza..? eh, w dodatku taka ladna pogoda. wspolne wakacje mis ieprzypomniały, oświadczyny...ja juz nie moge!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aira
o, i jak sobie teraz mysle,ze moze wroci, zeby sobie poprawić humor, to oczywiscie teraz juz w to nie wierze ;/ chyba czas do psychiatryka ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda ładna no nie zaprzeczam...co do psychiatryka to zawsze jeszcze masz czas :d moze powinnas rozwazyc psychologa zawsze to pomaga, wiesz na stres najlepszy jest wysilek!!!serio serio, naukowo udowodnione, lubisz tanczyc to wlacz musyke, i i pogibaj sie :d nozka w lewo nozka w prawo i wymach :P tylko nie porozbijaj wazonów :P....wyjdz na spacer,nie mysl o oswiadczynach, dzis jest 12 stycznia na dzien dzisiejszy nie ma go, oswiadczyn,ect.to jest realne, musisz tego sie trzymac, a czy twoje przeczucia cos oznaczaja nie wiem bardzo bym chciala dac ci gwarancje ,ale nie moge, musisz sama Moja Droa wiedziec,czego Ty chcesz i sie tego trzymac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aira
do psychologa idę we wtorek, nie moge sie doczekac.. jeździłam juz na rowerku :P czego chcę..? chcę,żeby wrócił i się zmienił. tj,żebym nie miała awantur o głupoty,żeby nie wyobrażał sobie nie wiadomo czego..po prostu,żeby mnie kochał i żebyśmy dali sobie radę z tym wszystkim.. tylko czy to jest możliwe,skoro on jest z jakas inna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aira
żesz, opisałam sie i nie wysłało ;/ do psych idę we wtorek,nie mogę się doczekać.. jeździłam już na rowerku : czego chcę? chce,zeby wrócił,żebym była tą jedyną..żeby sięzmienił i nie robił mi awantur o głupoty. tylko to chyba nie jest możliwe, skoro jest z inną.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aira
no jasne, teraz się okazuje,że się wysłało,a ja na głupka wychodze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aira nie marudz,ktos Ci powinien futro tyłek przetrzepać :P Własnie wrociłam z miasta kuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuurde zapomniałam portfela:o pojechałam na wycieczke krajoznawcza, jestem wkurwiona, na wszytko,mialam tyle rzeczy załatwic a portfel zostawilam ech co za chujowy dzien, mam dosc@!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aira
moze zjedz cos słodkiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie nie mam nic słodkiego!!Ja wiem ze jestem przed okresem i pewnie hormony mi buzuja, aczkolwiek echhh.....szkoda gadać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aira
to idz i kup :P cholera,ja tez przed okresem,w dodatkup ierwszy "normalny" po odstawieniu tabletek.. wiecie,co wyczytałam w jego horoskopie? ze "nowy zwiazek szybko sie rozpadnie" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aira
z Krakowa. A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aira
hehe, nigdy nie byłam :P okropnie się czuję :( cholera,przeciez z czasem miało przechodzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aira
hm? no co,przecież topik jest od smęcenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aira
wiem, ale myslałam,ze chciałas coś powiedziec. zreszta,tez mozesz mowić ;) na razie mi troche lepiej, wiec przerwa w marudzeniu :P zaraz jade swietowac urodziny kolegi- nie mam humoru,ale zawsze to wyjscie z domu. skoro słodyczy brak,to moze ciepła kąpiel? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak mysle zeby se kapiel z pianka i olejkami walnac wogole stwierdziłam ze odkad nie ma go to jestem jak uschła roza:o...typowa Rybka ze mnie :D, jak kocham to widac po mnie no coz...dostaje motywacje i kopa...a teraz jeszcze ta zima...szlak by ja trafił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego poki Go nie ma, pierykne se sama wode - kąpiel :D Coby mi płatki nie poodpadały...:D....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×