Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joyana

Dr Irena Grobelny- czy to dobry chirurg plastyczny?

Polecane posty

Gość gość
Hej Kaaamila. Pewnie dużo masz takich pytań, prosiłabym Ciebie o kontakt mailowy , również jestem przed zabiegiem. dagmara1979@yahoo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćxxxxx
stanowczo odradz operacje nosa u tych lekarzy,poprostu oszukuja z pieniedzmi a przede wszystkim baaardzo brzydkie nosy robia szkoda pieniedzy,zdrowia i oszpecenie gwaramtowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam dziewczyny czy jest możliwość zobaczenia galerii Pani doktor Grobelny ? widziałyście zdjęcia jej prac ?Pani doktor pokazała wam podczas konsultacji zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny. Ja jestem już ponad rok po zabiegu powiększania piersi u Pani dr. Ona jest magikiem, moje piersi wyglądają tak niesamowicie naturalnie (choc obawiałam się nieco tych okrągłych wkładek) piersi są mięciutkie. Z małego (nawet bardzo małego) A wyszło pełne C. Uważam, że Pani dr jest najlepsza! Pierwsze dni są najtrudniejsze, a po tygodniu jest już całkiem znośnie choć wiadomo, każda z nas inaczej reaguje na ból. Ta operacja odmieniła moje życie, dodała mi pewności siebie. Jestem mega zadowolona :) Nie bójcie się dziewczyny!!! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martaaaaaaaaaaaaaaa
Ile wynosi koszt operacji u dr Grobelny obecnie ? Czy ktoś kto robił bądź zaraz będzie robił nowy biust może się wypowiedzieć ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Martaaaaa. Koszt zabegu u pani Dr. To obecnie 16 tys. przy wyborze okrągłych implantow w Perfect Medica w Gdansku. Widzialam prace pani doktor u dwoch moich znajomych - maja przepiekne piersi. To pani dr. ostatecznie decyduje o wielkosc****ersi jednak jej doswiadczenie i wyczucie pozwala na zaaplikowanie odpowiedniego rozmiaru dopasowanego do sylwetki. Ja mam zabieg za niecałe 2 tygodnie. Jestem przerażona ale z drugiej strony nie moge sie doczekać :) W końcu bede miala piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martaaaaaaaaaaaaaaa
Dziękuje ślicznie za odpowiedź ! Kwota nie jest mała, ale niestety coś za coś :D Znajoma, która robiła kilka lat temu u tej dr piersi płaciła 8 tys. Jestem w szoku, że cena podeszła do góry, aż o 100% ! Ja dopiero mam zamiar umówić się na konsultacje. Operacje chciałabym zrobić na jesień/zimę, ponieważ teraz syn jest zbyt malutki i dużo muszę go nosić na rękach. Zazdroszczę, że masz 2 koleżanki, bo możesz wszystko wypytać co i jak PO :((( Ja mam tysiąc pytać DO, a nie wiem czy dr będzie w stanie na nie odpowiedzieć, bo chyba najbardziej precyzyjnie mogę wypowiadać się osoby, które właśnie przeszły operację. Życzę Ci szybkiego powrotu do siebie po operacji :D Zazdroszczę, bo bikini 2017 będziesz już z pięknym biustem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Martaaaaaaa, operacja juz tuż tuż. Jak znajdę chwilę po operacji i dojdę do siebie to postaram się napisać co i jak. Jeżeli potrzebujesz informacji na ten temat to zarejestruj sie na beautyplanet tam dziewczyny dużo piszą , wstawiają zdjęcia także będziesz mogła dowiedzieć się trochę więcej. Jeżeli chcesz robić zabieg jesienia u pani dr. Grobelny to lepiej na konsultacje idź tak ok. 3 miesiące szybciej, bo takie terminy są do niej. Ja byłam w grudniu a operacja za tydzień. Także trochę się naczekałam :) Jestem pozytywnie nastawiona chociaż im bliżej tym bardziej zestresowana ;) Pozdrawiam Cię do usłyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mycha8
Halo :) czy ktoś tu jeszcze zagląda ? Dziewczyny, które są już po zabiegach, dajcie proszę znać jak się macie i czy jesteście zadowolone z efektu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
!00% polecam Pania Dr Grobelny. 9 Maja mialam operacje plastyczna piersi,podniesienie+zmniejszenie .To wspanialy fachowiec .Pani Dr Grobelny ,jak rowniez caly zespol medyczny,to przemily.i (friendly) zespol medyczny. Moje piersi wyglandaja bardzo naturalnie,blizny znikaja a o bolu juz zapomnialam.chyba nawet nie bolalo!!!Operacja w 100%udana ,samopoczucie wspaniale.!!!Dziekuje .Anna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosciaaa
grobelna igrudzinski nadaja sie do PRZEBIERANIA BURAKOW.OSZUSCI JEB.....ni.co za naganiacze pisza dobra opinie to partacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę się wypowiedziec na temat wykonania zabiegu, ale mam całkiem inne doświadczenie, jesli chodzi o samą panią doktor. Podczas krótkiej rozmowy zrobiła na mnie tak niemiłe wrażenie - oschła, niesympatyczna, że natychmiast zrezygnowałam. Bardzo istotne jest, by nawiązac dobry kontakt z lekarzem, tu nie widziałam takiej szansy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabelik
Wróciłam do was po roku żeby przestrzec przed operacją nosa u tej pani (Grobelny)! Nos mi się zapadł, zamiast garba teraz mam wgłębienie w tym miejscu a przegroda między dziurkami jest tak cienka (nie wiem co było zrobione) że jak drapię się przy jednej dziurce to swędzi mnie druga!!! Nie polecam 11.000 wyrzucone w błoto! Do tego gips był chyba założony nierówno (o czym informowałam od razu po wybudzeniu panią doktor - stwierdziła że tak jest dobrze) i mam z jednej strony nosa wgniecenie a z drugiej wybrzuszenie. Od razu po operacji nos wydawał się super, w miarę upływu czasu i gojenia się ostateczna wersja w ogóle nie przypomina tej z po zabiegu! I tak uważam że nos jest ładniejszy niż przed ale jak się na niego patrzy to widać od razu że nie jest naturalny a za te pieniądze i zapewnienia że będzie super i pięknie spodziewałam się czegoś lepszego - jestem mega zawiedziona i zdegustowana! Blizny po cięciu skrzydełek też są bardzo widoczne (pani zapewniała że nie będzie śladu). Pozostawiam Wam decyzję kochane dziewczyny - ja drugi raz do tej pani już nie pójdę - po prostu jej nie ufam... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brj
Ja akurat polecam dr Grobelny. Mialam bardzo duze opadniecie piersi po schudnieciu 60 kg plus jeszcze asymetrie. Od razu chcialam je podniesc oraz podczas jednej operacji wrzucic implanty. Pani Doktor powiedziala, ze sie tego nie podejmie i sugeruje napierw podniesienie i a po pol roku implanty poniewaz zabieg jest zbyt inwazyjny. Zgodzialm sie na to. Pierwszy zabieg mialam w marcu 2017, Piersi wyszly fantastycznie, jestem pod ogromnym wrazeniem. Nie opadaja ani milimetra, co najwazniejsze sa równe. Są tak doskonale, ze zrezygnowalam z drugiej czesci i nie planuje juz implantów.... No moze za 20 lat sobie zrobie :) Nie znam Pani doktor pod kątem robienia nosow (tak jak poprzednie dziewczyny sie tu wypowiadaja) ale jezeli chodzi o piersi to jest MAGIK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Izabelik mam takie same powiklania co ty a operacje mialam iles lat temu. Gips byl krzywo zalozony- tak wygladal, jakby z jednej strony byl bardziej palcem docisniety i moj nos skreca. Mam wglebienie i to dosc spore w kosci nosa. Blizna bardzo widoczna a mialo byc nic nie widac.... duzo by pisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina

Dziewczyny strzeżcie  sie dr Grobelny ja popełniłam najgorszy błąd w moim życiu . Powinnam zrezygnować zaraz po pierwszej rozmowie z ta pania ktra jest oschła , zarozumiała , strasznie nie przyjemna i daje odczuć że robi wręcz łaskę zajmując się pacjentem który płaci nie małą kwote w moim przypadku 11000 , to mnie jednak nie odstraszyło bo przeczytałam z 4 komentarze jaka jest wspaniała i miła (chyba sama je piszę )  nos okropny opadajacy a za poprawki trzeba płacić 100% spiepszyła zabieg i nawet nie bierze za to odpowiedzialnośći 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda

Dokładnie mam to samo, przeczytałam parę komentarzy z początku i jakoś inne do mnie nie docierały. Listę powikłań długo by wymieniać, przed operacją idealnie oddychalam teraz na jedną dziurkę praktycznie wcale nie oddycham. Nos brzydki, w mojej sytuacji bylo tak że pani później  nie chciała widzieć powikłań które ewidentnie było widać. A na pierwszej konsultacji jak profesjonalistka niby wychwyciła wszystkie szczegóły które powinny być zrobione. Po operacji to nie było zrobione a nawet gorsze rzeczy wyszły a ona jakby w ogóle nie słyszała i nie widziała co wskazane jest. Za to jakieś inne irracjonalne rzeczy wymyślała typu na przykład że układ twarzy powoduje że nos jest za duży, a nie to że powiększyła końcówkę nosa.. o poprawce nie wspominając... Szczerze już bym się w jej ręce i tak nie oddała bo jak miała by się wziąć za dalej składanie i formowanie nosa po sobie- również jaki u poprzedniczek zapadnietego.. z prostego funkcjonalnego takie cuda wyszły to już z komplikacjami to ogromny sobie wyobrazić co by wyszło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaa

Hej dziewczyny 

Mam operacje powiekszenia piersi u dr Grobelny czy jest może któraś z was operowana w tym roku?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piersi

ja też się zastanawiam nad implantami u dr Grobelny. Jakie macie zdanie o doktor a jak nie ona to kogo polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Hej dziewczyny. 13go listopada miałam operacje u dr Grobelny w perfect medica. Pani Doktor bardzo miła i profesjonalna. Miałam sporą asymetrię piersi. Pani dr. Zastosowała dwie różne wielkości i dwa różne profile. Widziałam je na drugi dzień po zabiegu i są śliczne. Nie mogę już doczekać się efektu końcowego. Narkozę zniosłam bardzo złe ale ból jest do zniesienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×