Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Haris Pilton

moje niepopularne poglądy

Polecane posty

Gość ostatnie tchnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec - odszedl na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja również..
jak miło patrzec jak panny się kreuja wygłaszając na forum swe niby to niepopularne poglądy;] jak ktos nmie ma kompleksow i czuje suie dowartosciowany to nie głosi tego na prawo i lewo:D wybaczcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba wybaczać.. nie chowaj urazy w sobie, bo będzie się kisić w tobie i wybuchnie ze zdwojoną siłą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obskurna ta sofa
piszecie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja również
marsz to sobie możesz powiedzieć do koleżanki;) i ja równiez w poprzednim poście wygłosiłam swój pogląd. lubię się na was wyzywac:) cokolwiek napiszecie nie rusza mnie to, a bawi-gdy tak szczekacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszym sie ze mozemy dostrczyc ci rozrywki hau hau ciesz sie ze nie powiedzialam marsz anie np. w.y.p.i.e.r.d.a.l.a.j znaj moją laskę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obskurna ta sofa
banalna jesteś Pilton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokoo
nuda.. lepiej cipę pokaż :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Jestem za karą śmierci 2. Jestem za aborcją 3.Uważam że homoseksualizm jest chory i powinien byc leczony 4.uwazam że pieniądze sa bardzo ważne 5.nie wierze w miłość na odległość 6.zdrady sie nie wybacza 7.w człowieku liczy sie wygląd(większość mówi że dla nich najwazniejsze są cechy a gówno prawda!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiemmmm
wierzysz w miłość, a w Boga nie, schizo klimaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia66
do samotnego calkiem niekoniecznie musi to byc uzaleznienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokoo
ee tam, ale to nie twoja, więc się nie liczy.. regulamin czytuje raz do roku, czasem zdarza się zapomnieć parę punktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haris---> Z Twoich poglądów w pełni zgadzam się tylko z p. 10 i 11. Z pozostalymi całkiowicie lub częściowo się nie zgadzam. Mimo to - jesteś wspaniała!!! 😍 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie sie obudziłem a tu takie cuś.. :o 1. Jestem przeciwnikiem - (na referendum w tej sprawie bym nie poszedł. 2. jestem za eutanazją (ale przeciwko karze smierci jakby co) jak w przypadku pkt. 1. 3. Samodzielność lub nie jest to tak indywidualna sprawa... 4. Tu akurat potrafi być na odwrót.. nie wiem jak powinno być. 5. W realu mam zwyczaj na ten temat nie dyskutować. 6. No. 7. Pieniądze są ważne - ale nie mogą byc najważniejsze 8. Wygląd zewnetrzny jest ważny - ale nie zawsze jest decydującym czynnikiem. 9. lubie naturalne futra - ja nie , ze względu na sposób ich pozyskiwania. 10. Szczerość przede wszystkim - rzecz dyskusyjna.. po prostu znajdą się wyjątki. Zjadłem śniadanie ide do pracy. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokoo
myrevin buziaczki miłego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na inne tematy
nie macie poglądów? bo jeszcze nie było o wychowywaniu dzieci, o traktowaniu starców w społeczeństwie o miejscu chorych psychicznie w społeczeństwie o stosunku do chorób zakaźnych wenerycznych i ich wpływie na życie seksualne np skor o futrach to i o wegetarianizmie jeszcze to może ciągnąc dalej - o stosunku do zwierząt Haris napisąła w punktach a wy jak małpki powielacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×