Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Haris Pilton

moje niepopularne poglądy

Polecane posty

Gość na inne tematy
poza tym, Haris - to nie są niepopularne poglądy. Najwyżej w niektórych kręgach :) Trudno być oryginalną, trzeba się bardziej starać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakso twoje poglaaady
haris nie wywolaly nie wiadomo czego tak jak zamierzalas ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na inne tematy
no, już wszyscy przyklasnęli oryginalnym poglądom, podali sobie dłonie i koniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na inne tematy - nie zalezy mi oby być oryginalną, po prostu spisałam co mi przyszło na myśl jak pisałam na pierwszej stronie tego topicu, nie wiem czy czytałaś uważnie, dlatego zamieściłam go na ogólnej a nie w innym dziele, bo tam trudno byloby liczyć na normalne odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój komentarz do niektórych punktow z ktorymi się NIE zgadzam 1. jestem przeciw 2. jestem przeciw eutanazji. Kara śmierci - tylko za zabojstwo z premedytacją z niskich pobudek i w sytuachjach czczegówlnych (np. wojna) Generalnie należy dążyć do tego aby jej nie stosować. 3. Kobieta powinna byc w miarę samodzielna ale po co od razu zak ladać czarny scenariusz 4. Mężczyzna nie powinien być panem i wladcą w związku ale kobieta także nie! Wogóle w związku najważniejsza jest miłość. Jak jej brak - wszystko sie p....oli 5. Bóg jest! Mimo, że moja wiara a tym bardziej moralność pozostawiają (łagodnie mówiąc) wiele do życzenia to nie mogę uznać, że całe piękno stworzenia, te wszystkie cuda jakie występują w naturze z których najpiękniejszym z najpiękniejszych jest CIAŁO KOBIETY to efekt działania ślepych sił ewolucji... zresztą - skadby wzięły się ślepe siły ewolucji? 6. Ślub (kościelny) to nie ceremonia ale uroczysta przysięga dwojga ludzi, że będą z sobą do końca życia. Cywilny to zawarcie kontraktu i zarejestrowanie go w USC. O oprawie, formie przyjęcia itp. powinni decydować nowożeńcy w porozumieniu z rodzicami. 7. ważne - ale nie najważniejsze 8. ważny tylko w niektórych okolicznościach 9. Sorry, przegapiłem ten punkt - z nim też się zgadzam. Najbardziej lubię kobiece futerka...... no wiecie gdzie ;) 12. A ja wierzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Tak jestem, za aborcją 2 Za eutanazją za karą śmierci również 3. Zgadzam sie 4 Też sie zgadzam KOBIETY RZĄDZĄ TYM ŚWIATEM! 5. Hmm wierze że bóg jest ale mnie to nie bardzo obchodzi. jestem agnostyczką 6. No ja akurat chce mnieć wesele i ślub cywilny Dzieci ani nie ochrzcze ani nie puszcze na lekcje religii. Nie lubie zakłamania rodziców którzy posyłają dziec do kościoła bo tak wypada. Ja sama zostałam ochrzczona w wieku 8 lat, bo babcia komusitka powiedziła że będzie wstyd przed sąsiadami jak nie pójde do komunii. Moją siostre rodzina ochrzciła bez zgody mamy :/ A już komopletnie niedobrze mi sie robi jak słysze co katechetka u nas w szkole wygaduje i jak tłumaczy swoje grzeszki przed nami ;/ ochyda... 7.Ooo tak są baardzo ważne. Bez nich trudno istnieć. A jalubei dobrze sie ubrać, dobrze wyglądać, gdzieś wyjechać 8. J.w. 9. nie nosze, nie mam zdania 10. z tym róznie bywa 11. Racja. 12. nie mam zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×