Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Haris Pilton

moje niepopularne poglądy

Polecane posty

1. jestem za aborcją 2. jestem za eutanazją (ale przeciwko karze smierci jakby co) 3. kobieta powinna być samodzielna a nie uwieszona na swoim \"miśku\", który może ją zdominowac, zapłodnić, a na koniec kopnąć w dupę 4. mężczyzna nie jest panem i władcą w zwiazku z czym nie jest do życie koniecznie potrzebny, jak np. tlen 5. Boga nie ma 6. ślub to ceremonia dla dwojga ludzi a nie dal 220 najbliższych krewnych, sukni bezy, tortu z wisienką i baloników na druciku 7. Pieniądze sa ważne 8. Wygląd zewnetrzny jest ważny 9. lubie naturalne futra 10. Szczerośc przede wszystkim ...jak mi się cos przypomni to dopisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale nie ma...
pod wszystkimi sie podpisuje poza 5 i 9 ;) Wiec Twoje poglady chyba nie sa az tak "niepopularne" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obskurna ta sofa
czyli jesteś za bezwzględnym zabijaniem zwierząt dla Twoich potrzeb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądry gościu
Ślub to przede wszystkim ceremonia dla panny młodej :) To wam się marzy biała suknia i bycie w centrum uwagi choc przez jeden cały dzień :) To kobiety chcą wszystkich zapraszac i robic wystawne wesela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka większość pijawka? dałam ten topik na ogólnej bo jakbym go wkleiła na ciąża macierzyństwo, śluby albo uczuciowe to zaraz byłby rozpiżdziel meaaa- stwierdzam fakt tylko :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitolisz banały Piltonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądry gościu
kobieta powinna byc samodzielna tylko zazwyczaj sama tego nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby nie te futra i pieniądze, to miałybyśmy identyczne poglądy futra bleee pieniądze - dobrze jak są, ale nie są aż tak ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko oki oprócz 5. Bóg istnieje, jakkolwiek by go zwać, choc nie jest on tym kim próbuja przedstawiac go ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie poza 5
czytam juz od dawna twoje wypowiedzi i opinie i jestes pewną siebie kobietą to pewne Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia........
Haris ruszył cie kolejny topik o aborcji i musiałaś się wygadać :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zachęcam do wymiany pogladów tych co się zgadzają i tych co się nie zgadzają też zapraszam tylko prosze mi sie jeden z drugim tu nie kłócic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. jestem przeciwko aborcji 2. jestem za eutanazją (i za karą śmierci w niektórych przypadkach) 3. kobieta powinna być samodzielna ale życie we dwoje jest czymś najpiękniejszym 4. mężczyzna jest mi do zycia potrzebny jak tlen 5. Bóg jest 6. ślub to wyznanie miłości przed Bogiem ważne dla obojga małżonków 7. Pieniądze sa ważne, ale nie wazniejsze od miłości 8. Wygląd zewnetrzny jest ważny, ale nie ważniejszy od miłości 9. nie lubię futer 10. Szczerośc przede wszystkim 11. nigdy nie mów nigdy - wszystko moze się zdarzyć 12. wierzę w miłość na wieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obskurna ta sofa
zadałam Ci pytanie, nie odpowiedziałaś, więc po chuj zapraszasz :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obskurna ta sofa
lepiej by było w dupę :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z aborcja sie nie zgodze...ale reszta....:classic_cool: oo..o eutanazji tez bym podyskutowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądry gościu
Piltonowa pisze o jakis ideałach a nie realnym podejściu do życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodałabym jeszcze: - szanuje stan upojenia alkoholowego - toleruje wszelkie zboczenia seksualne o ile mi odpowiadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
et, ja Ci słodzic nie będę :P ale pod 11 z tych 12 się podpiszę. pod naturalnymi futrami nie - skórzane buty czy inne częsci garderoby, któe są zrobione ze skóry, która jest jakby \"produktem\" ubocznym - jak najbardziej tak, ale ubranie ze skróy specjalnie na ten cel zabitego zwierzaka - nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia........
Więc ok teraz moje poglądy 1. jestem za aborcją 2. jestem za eutanazją (ale przeciwko karze smierci jakby co) 3. kobieta powinna być samodzielna a nie uwieszona na swoim "miśku", który może ją zdominowac, zapłodnić, a na koniec kopnąć w d**ę 4. mężczyzna nie jest panem i władcą w zwiazku,ale jest potrzebny 5.Bóg istnieje 6.Ślub z miłosci a nie z przymusu 7. Pieniądze sa ważne 8.Wygląd zew nętrzny nie jest ważny 9.Nie lubie futer 10. Szczerośc przede wszystkim 11.Jeżeli jest mi zle w związku nie męczę się i odchodzę 11.Mieć Kochanka to nic strasznego To moje poglądy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwałcicieli i morderców dzieci nacinałabym centymetr po centymetrze żyletką i polewała spirytusem od czasu do czasu posypując solą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suszona sliwka
ale pierdolicie :o ciekawa jestem jak to wszystko sie ma do zycia :o czas was nauczy pokory 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądry gościu
dokladnie to samo napisałem a najbardziej mnie rozbawił tekst "mam w dupie co powiedzią inni" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×