Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Haris Pilton

moje niepopularne poglądy

Polecane posty

1. za, ale w uzasadnionych przypadkach (choroba matki lub płodu, ciąża po gwałcie..) 2. jesli chory bardzo cierpi lub jest tylko rośliną - to tak 3. tak 4. mi mężczyzna jest potrzebny do zycia i szczęścia, ale nie jest jak tlen 5. Boga nie ma 6. popieram!! nigdy nie urządzimy wesela dla ciotek, które dadzą mi w prezencie żelazko i potem przez rok będą obrabiać tyłki gościom z wesela 7. ważne 8. ważny 9. nie lubię żadnych futer 10. szczerośc jest ważna 11. nigdy nie mów nigdy 12. obiektywnie - raczej takiej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. jestem przeciwko aborcji 2. jestem za eutanazją (przeciwko karze śmierci ) 3. kobieta powinna być samodzielna ale życie we dwoje jest czymś najpiękniejszym, nie każdemu danym 4. mężczyzna nie jest mi do zycia potrzebny jak tlen, ponieważ Go nie mam a żyję 5. Bóg jest 6. ślub to wyznanie miłości przed Bogiem ważne dla obojga małżonków 7. Pieniądze sa ważne, ale nie wazniejsze od miłości 8. Wygląd zewnetrzny jest ważny, ale nie najważniejszy 9. nie lubię futer 10. Szczerośc przede wszystkim 11. nigdy nie mów nigdy - wszystko moze się zdarzyć 12. przestaję wierzyć w miłość na wieki 13. Mało jest prawdziwych mężczyzn, zauważam coraz więcej tchórzliwych chłopców bawiących się nowymi zabawkami (komórka, kino domowe, samochód - najczęściej sprowadzony z Niemiec grat , który pielęgnują ze szczególnym uczuciem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia........
Aborcja a eutanazja to dwa inne tematy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądry gościu
samochód sprowadzony z niemiec - najczesciej grat :D dobre, naprawde dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jakich ideałach mądry gościu? moze dla niektórych to ideały, a dla mnie akurat moje podejście do zycia staram się wcielać moja poglądy w zycie jesli zachodzi taka potrzeba bo liczą się czy ny a nie słowa pijawka - zgadzam siez twoim postulatem, nadaję mu nr 13 hannah - stan upojenia alkoholowego jest stanem złym, zarówno dla Ciebie jak i dla twojego otoczenia, takie jest moje zdanie zboczenia sexualne - temat rzeka....może należałoby zdefiniowac co to jest zboczenie :D napewno sex ze zwierzętami, dziećmi i umarlakami, a reszta to już chyba zalezy od tego co partnerzy preferują :D lubiś - co do eutanzaji - boję się bólu, boję się bezsilności i dlatego jestem za

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suszona sliwka
cipeczko..nie napisalam czas was nauczyC...tylko, ze czas was nauczY swoja droga co o zyciu i ponizaniu przez nie moze wiedziec 30 letnie kobieta bez meza, dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari - juz wyjasniam dokonanie aborcji może byc kluczowe dla sytuacji zyciowej danej kobiety eutanzja moze skrócić czyjeś cierpienia a kara smierci - ona już niczego nie zmieni....jeśli ktoś kogoś zgabił, zgwałcił to to że zabijesz tego kogoś nie pomożesz ani ofiarze ani jej rodzinie to tylko zemsta, ktora niczego nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre, dobre :classic_cool: Co do większości tych spraw nie mogę się opowiedzieć jednym słowem. Tam gdzie mogę, to: 4. tak 5. nie 10.nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suszona sliwka
twoja matka mi @ przyslala :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądry gościu
To sa twoje idealy a nie podejście do życia Bo zapewne nieraz byłas na wystawnym przyjęciu weselnymn mimo iż ich nie lubisz. Uważasz ze kobieta powinna byc samodzilena , ale sama wiesz że kobiety sa samodzielne kiedy musza a nie dlatego że chcą . Bez faceta mozna życ tylko co to za życie :) No i prawda jest taka że nikt tak jak kobiety nie zwraca uwagi na to co pomyśla o niej inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14. Jeśli kończy się związek, nie staram na siłę go ratować na siłę. Odchodzę , bez poniżania się i wydaje mi się że honorowo, w myśl zasady \" nie? - to nie\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia........
Mam 30 lat męża i dziecko:-d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haris ---> \"a kara smierci - ona już niczego nie zmieni....jeśli ktoś kogoś zgabił, zgwałcił to to że zabijesz tego kogoś nie pomożesz ani ofiarze ani jej rodzinie to tylko zemsta, ktora niczego nie da\" da to, że nie będziemy utrzymywać zbira za nasze pieniądze, nie będzie siedział w celi z TV i śmiał się w duchu, że mu c h u j a mogą zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia........
Miało być :-D :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu - nie rozumiesz ze ja pisze o SWOICH poglądach na zycie???? co z tego że byłam na wystawnym weselu, skoro to nie moje wesele? widać tej parze młodej akurat to odpowiadało ja nie miałam wesela bo nie chciałam i w tym momencie postapiłam zgodnie ze swoim przekonaniem samodzielnosśc- ja jestem samodzielna i to mi wystarcza czy inne kobiety są to ich wybór zycie bez/z facetem - oczywiscie że ż facetem ale odpowiedznim a nie pierwzym lepszym z łapanki, byle tylko nie samemu teraz qmasz choc trochę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obskurna ta sofa
już nie pierdziel farmazonów śliwka, do tego by poznać życie nie potrzebny jest ani mąż ani dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suszona sliwka
mam tak zaprzyjaznionego, ze czasem sam wpada do mnie na kawke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suszona sliwka
i robie mu lodzika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suszona sliwka
jak brak argumentacji to glupie podszywy :o zeby sie chociaz posmiac mozna bylo :o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obskurna ta sofa
to już wiadomo skąd te orgazmy pochwowe :-o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obskurna ta sofa
ch... szukałaś wczoraj jelenia, tutaj znalazłaś wielu, więc wykorzystaj to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suszona sliwka
widzisz sofa..takie to ma wielkie idealy i poglady a wymysla tekst o lodziku :o jak juz jelenia to z klasa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 o aborcji nic nie powiem bo jestem chlopem 2 eutanazja, kombinuje jakby tu sobie w zebie jak hitlerowcy umiescic ampulkie z cyjankiem i jak bedzie trzeba przegryzc ja o karze smierci co powiecie o tym rusku co zabil okolo 50 osob, powinien zyc i protestowac ze w pieerdlu dostal kaszankie na obiad, ufundowana z naszych podatkow 3 i 4 nie mam zdania 5 stopka 6 popieram 7 bez forsy pizdac nie ma zycia 8, 9 nie mam zdania 10 szczerosc zawsze 11 zgadzam sie 12 jestem wdowcem i bylbym glupi gdybym w to wierzyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×