Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama_już_nie_wiem

umowa z firmą pośredniczącą - pytanie

Polecane posty

Gość sama_już_nie_wiem

Pracuję przez firmę pośredniczącą Randstad. Dostaję umowę co miesiąc na miesiąc. Ale rozliczają mnie w systemie kwartalnym. Czy to jest zgodne z prawem? Skoro umowę mam zawieraną tylko na miesiąc, może powinnam być rozliczana normalnie, miesięcznie. Pomóżcie, bo sama już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że co
przeczytaj umowę, kasę powinnaś otrzymywać co miesiąc, chyba, że umowa mówi coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Podpisałaś umowę o pracę tymczasową na okres miesiąca, która ulega przedłużeniu na kolejny czas. Rozliczenie w okresie trzymiesięcznym jest zgodne z prawem. Jest to rozliczenie nadgodzin, czyli pieniążki za nadgodziny możesz dostać po trzech miesiącach. Przepisy, które regulują zawieranie umów o pracę tymczasową są zawarte w ustawie o pracy tymczasowej. Ale jeśli będziesz miała jakiekolwiek pytania pisz. Pracuję własnie w takiej firmie jak ta z którą podpisujesz miesięczne umowy. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Podpisałaś umowę o pracę tymczasową na okres miesiąca, która ulega przedłużeniu na kolejny czas. Rozliczenie w okresie trzymiesięcznym jest zgodne z prawem. Jest to rozliczenie nadgodzin, czyli pieniążki za nadgodziny możesz dostać po trzech miesiącach. Przepisy, które regulują zawieranie umów o pracę tymczasową są zawarte w ustawie o pracy tymczasowej. Ale jeśli będziesz miała jakiekolwiek pytania pisz. Pracuję własnie w takiej firmie jak ta z którą podpisujesz miesięczne umowy. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Podpisałaś umowę o pracę tymczasową na okres miesiąca, która ulega przedłużeniu na kolejny czas. Rozliczenie w okresie trzymiesięcznym jest zgodne z prawem. Jest to rozliczenie nadgodzin, czyli pieniążki za nadgodziny możesz dostać po trzech miesiącach. Przepisy, które regulują zawieranie umów o pracę tymczasową są zawarte w ustawie o pracy tymczasowej. Ale jeśli będziesz miała jakiekolwiek pytania pisz. Pracuję własnie w takiej firmie jak ta z którą podpisujesz miesięczne umowy. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×