Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sŁoDka_CzeKoLaDka

KLUB FANEK DIETY MŻ !

Polecane posty

ja tez jest zwolenniczaka tej diety z pewna modyfikacja MZ i RD czyli mniej zrec i ruszyc dupe. najskuteczniejsza. szczerze powiedziawszy mozna jesc wszytko, wszytko jest dla ludzi ale jak czlowiek sie rusza to spala i chudnie. wiedz po swojej mamie. wczesniej do pracy wozil tata, prace miala w wiekszosci siedzaca. mama byla coraz grubsz a i grubsza choc jadla malo. nigdy oczywiscie gruba nie byla ale przy jej wzroscie -158 cm waga ok. 65 to sporo. teraz pracuje z dziecmi, do pracy jezdzi autobusem ale musi od przystanku isc 25 minut marszem. w pracy nie usiadzie na dlugo, chyba tyle ze na drugie sniadanie na ktre zabiera 3 biale bulki z roznymi dodatkami niekoniecznie dietetycznymi; przychodzi do domu o 19 i je wtedy obiad - ziemniaki z sosem, kotlet, makaron, kasze. zwykle dwa dania. i co? w ciagu pol roku odkad zzmienila prace to schudla chyba 15 kilo. sporo. a wedle wszelkich diet powinna byc juz spasiona jak prosiak bo je bulki, ziemniaki i makaron z sosem. dodam jeszcze, ze dieta MZ przynosila mizerne efekty w pierwszym miesiacu, kiedy nie cwiczylam. ledwie 1.5 kilo mniej a jak dodalam skakanke i brzuszki to schudlam 11 kilo w dwa miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eyeska
Hej dziewczyny ! Sorki że tak się wtrącam,ale.. Na czym dokładnie polega dieta MZ ? Chciałabym coś schudnąć,od września chciałabym się pokazać zupełnie inna ( idę do pracy na wakacje i może szarpnę się na fajne ciuchy, ale mam problem z wagą ) Otóż od dziecka byłam pulchna (nie za gruba, taka w sam raz), gdy się urodziłam miałam 4,1 kg. Dziś mam 14 lat, kończę pierwszą klasę gimnazjum i ważę bodajże 67-69 kg. Nie wyobrażajcie sobie mnie w stylu grubej wulgarnej dziewczyny ze spoconymi pachami i zarośniętymi brwiami xD. Jestem normalna, ludzie mi nawet nie mówią że jestem gruba,ale gdy ktoś się na mnie popatrzy czuję się jakby patrzył na mój odstający lekko brzuch i grube uda. Nie chcę żeby tak było, zawsze marzyłam żeby móc wcisnąć się w jakieś fajne ciuszki, i żebym nie myślała o tym, że jestem gruba. W samą dietę nie wierzę, tak szczerze to nie wierzę w diety, moim zdaniem trzeba dużo ruchu. No i tak około od miesiąca czasem wychodzę na rolki, i codziennie dojeżdżam do szkoły rowerem. Potrzebuję inspiracji, takiej silnej, ale nie wiem co może za taką inspirację mi robić.. Pomożecie mi ? Nie mówcie, że jestem za młoda, ja tylko chcę sobie ciut zmniejszyć obwód ud, łydek i spłaszczyć brzuch.I spełni się moje marzenie, będę najszczęśliwszą osobą na ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukrowy sen
MZ to mniej żreć xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co tu piszecie to GŁUPOTY ! I co z tego ,że przez 3 tyg bedziecie jeść po jednej czekoladce jak za 2 miesiące zaczniecie jeść normalne jedzenie i spowrotem przytyjecie. Pozatym nie dostarczacie organizmowi koniecznych witamin i składników odżywczych. Chcecie być łyse, mieć anemie? Żałosne !! Czekoladko masz 13 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eyeska Chcesz schudnać i utrzymać wage ? Czy wolisz schudnać 10 kg w miesiac a za 3 miec 20 kg nadwagi? Która opcja Ci się bardziej podoba? Jeśli pierwsza musisz zacząć ĆWICZYĆ . Zapisz się na siłownie, zacznij od bieżni, pierwsze 2 tyg 30 min tetno w granicach 140-153, nie przekraczaj bo bedziesz słabiej spalać.Trening 5x tyg. Poźniej 60 min , codziennie , tetno jw. Koniecznie nie jedz nic po 18.30. Dieta: 0 słodyczy, smażonego, słonego. Jedz normalne śniadania , obiady , kolacje jakie ci mama zrobi , ale odkładaj rzeczy które napisałam wyżej. W 3 miesiące 10 kg jak nic ! na długiiiii czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka1444
słuchajcie, a łączycie ze sobą węglowodany i białka? czy po prostu zjadacie wszystko tylko w małych ilościach? bo ja właśnie próbowałam schudnąć jedząc mniejsze porcje i nie łącząc tych produktów, ale tęsknię za chlebem z żółtym serem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskawka ;)
Mam 176 cm i nie mam wagi ale napewno waze ok. 75 kg chce schudnac po miesiacu.. ile moge schudnac w miesiac bedac na tej diecie ? I oczywiscie jakies cwiczenia ... 1 godzinka rower pod gorke ;p i 30 minut biegu codziennie ile moge schudnac w miesiac? Prosze jak mozecie to co wy jadlyscie na tej diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×