Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mrauuuu

Oddychaj szeptem...przytul mnie

Polecane posty

oddychaj w ciszy...ogrzej mnie.\" Listy constancji ---------------------------------- List czwarty: Mam duży, dębowy fotel pokryty skórą w kolorze gorzkiej czekolady. Mój ulubiony. Dziś siedzisz w nim Ty... uśmiechnięty, spokojny, pełen ciepła. W moich rękach dwie szklanki gąrącej herbaty, w każdej tańczy, jak promień słońca, plasterek pachnącej, żółtej cytryny. Stawiam je na biurku i delikatnie siadam na Twoich kolanach....zupełnie jakbym robiła to od zawsze. Pdciagam nogi, chcę ogrzać zmarznięte stopy. Wtulam się w Ciebie, kładę głowę na Twoim ramieniu. Delikatne muśnięcie warg o Twoją szyję....to nawet nie jest pocałunek.....zachęta. Obejmujesz mnie ciasno. Jestem tak drobna, że ginę w Twoich ramionach. I o to chodzi. Nic nie istnieje tylko Ty, ja i dwie szklanki parującej herbaty. Bawisz się moimi włosami muskając dłonią policzka. Zamykam oczy....czuję jak ogarnia mnie ciepło Twojego ciała i słyszę tylko rytm serca i szum coraz szybciej krążącej krwi. Rozprężona i spokojna powoli zasypiam. Ostatnim błyskiem świadomości słyszę Twój cichutki szept.........\"Śpij....już jest dobrze.......jestem tutaj\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
List piąty Wilgotny,jesienny, późny wieczór. A może to już noc? Czas tak szybko biegnie.....Za oknem szumią zeschnięte łodygi kukurydzy.......poza tym nic....może jeszcze spadające liście leszczyny. Jest zimno i obco. Myślę o Tobie, kolejny raz wspominając naszą dzisiejszą rozmowę. Tęsknię, pragnę, pożądam. Próbuję zasnąć........nie potrafię, nie chcę się z Tobą rozstawać. A jaką mam pewność, że przyjdziesz do mnie we śnie? Czy Ty też tego chcesz? Czujesz to co ja? Niech poniosą mnie marzenia.....jutro znowu zwykły dzień. Zapach czystej pościeli miesza się z zapachem mojego ciała przesiąknietego dziecięcym mydłem.... to koi, uspokaja. Czuję jak się zbliżasz, niemal słyszę Twoje kroki.....czuję ciepło Twojego oddechu i delikatny dotyk silnych dłoni. Już jest ciepło, już jestem bezpieczna. Bez wahania poddaję się wszystkim Twoim pieszczotom. Wyginam grzbiet jak kotka spragniona dotyku. Cała Twoja. Odgarniasz włosy z mojej szyi, na której zostawiasz delikatny pocałunek...... Przeszyta przyjemnym dreszczem odwracam głowę i zmysłowo całuję Twoje oczy, policzki...usta. Gładzisz dłonią moję drobne ramię, powoli schodząc na biodro...udo Wtulona jak dziecko w Twe silne, męskie, bezpieczne ramiona, czując Twój oddech na swojej twarzy spokojnie zasypiam..........\"przytulona, maleńka, gorąca\". Dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhhhhhhhh
powieło romantyzmem. Ślicznie napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmarzyłem sie
a list 1,2,3, gdzie? też chcę przeczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrauuuu Powiedz jaki kretyn Cię nie docenił? Delikatne, erotyczne. Mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-------> Dośka Właśnie twierdzi, że docenił ale dla niego jest już za późno. a te listy.........to nie do niego. Spisałam swoje marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrauuuu pięknie napisane, może coś jeszcze napiszesz, czekamy! Gratuluje fantazji i lekkośi pióra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipelski
dziwko, tylko kuciapką myślisz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----------->Kulaj czukerek Hahaha Gdyby to był mój były, to masz jak w banku, że taki właśnie byłby koniec. Pozdrawiam ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przekonaj mnie........proszę Zbyt wiele osób wodziło mnie ostatnio za nos. Nie mam ochoty na więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może dzisiaj..... Jak tylko znajdę jakieś zaciszne miejsce i chwilkę spokoju. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem. Miałam niespodziewany wyjazd. Niedawno wróciłam. I wiesz.......właśnie piszę list :) Jak mnie nikt z kompa nie wyrzuci to jeszcze dzisiaj go będziesz mogła przeczytać. Pozdrawiam ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×