Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mrauuuu

Oddychaj szeptem...przytul mnie

Polecane posty

Gość ajaniechce
......................................po takich listach i ja nabrałam chęci..............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekne
ja też sobie poczekam na kolejny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczekam sobie z wami
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejna, pusta, niekończąca się ......bezksiężycowa noc. Chłód skrada się cichuteńko, podstępnie. Osacza......obejmuje moje ciało w obleśnym uścisku niczym znienawidzony kochanek. Tylko jedna myśl.....tylko jedno pragnienie.....tylko jedna tęsknota. I jeden tylko świat, do którego mogę podążyć, zostawić wszystko za sobą .....pozwolić sobie na rozkoszne zapomnienie i odpłynąć razem z Tobą jak tylko się da najdalej...... Świat Moich Marzeń. Gdzie spełniają się wszystkie tęsknoty. Gdzie zawsze jesteś przy mnie i dla mnie. Gdzie nie pozwalasz mi płakać. Gdzie każda Twoja myśl, każdy gest, uśmiech i łza istnieją tylko po to bym mogła być już szczęśliwa. Wiem, że do tego miejsca co noc prowadzą nas wszystkie nasze myśli, pragnienia....zmysły. I znów jesteś tuż obok. Noc oddala się jak zły sen, powoli zamienia się w wiosenny poranek. Powietrze odurza zapachem kwitnących jabłoni, a młoda trawa, cudnie zielona, otula nas miękko i krzyczy nadzieją. I każdy brzozowy listek szepcze - \"Już nigdy nie nadejdzie noc, a jeśli zacznie się zmierzchać...obejmij ją, uśmiechnij się, odgarnij włosy z jej twarzy.... i powiedz kocham. A słońce powróci..... i będzie wracać zawsze.... tak jak bez końca powracają Wasze marzenia.\" I nagle zrozumiałam.......... To marzenia pozwalają słońcu istnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczekam sobie z wami
ech!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź se
szczel w łeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-------->anitamk dziękuję. Nawet nie wiesz jakie to miłe. --------->jestem soba witaj :D Dziękuję za migdały. Marzenia są całym moim życiem. Nie tylke te, o których piszę........są jeszcze zwyczajne, takie maleńkie, a i tak niełatwo je zrealizować Ale wiem, że kiedyś........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrauuuu, mam pyt, a czy ty kiedyś nie pisałaś coś podobnego tylko na innym topiku, bo mam wrażenie że kiedyś coś czytałam było też piękne i napisane podobnym stylem z tym że tamto z dużo większą nutą erotyzmu, ale może się mylę , bo są nas tysiącie ludzi! a może napiszesz coś więcej o sobie, ile masz lat? co tak na co dzień robisz w życiu? no i czekam na kolejne opowiadania! Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--------->anitamk Masz rację. Któryś z listów już gdzieś przemyciłam ale sama nie pamiętam jaki to był wątek. Jestem dojrzała kobietą, która wiele w swoim życiu przeszła ale dalej mam nadzieję i wiarę. Na codzień robię to wszystko co robi większość kobiet, a oprócz tego zajmuję się grafiką komputerową. Piszę tylko dla siebie i tylko to co czuję. Czasami pomagam bezdomnym zwierzakom spotkać sie z człowiekiem. Myślę, że listy jeszcze się pojawią. :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
------> Doska, ------> aja nie chcę No to mi się grono wielbicieli zbiera :D A ja byłam pewna, że bedę tylko tak sobie i muzom pisać. Jeszcze raz dziękuję i nie chwalcie tak bo to podejrzane się robi.:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totototo
to jest akurat na te porę.wysmakowane i pobudza wyobrażnię. Jeszcze ty wrócę. A tak wogóle to całkiem fajnie wyglądasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---->totototo ----->margolka Cieszę się, że Wam się podoba i pozdrawiam ciepło bo dzisiaj u mnie pada śnieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie.:) A ja jadę w świat bez netu :O Bedę się nudzić i pewnie coś wyskrobię. Wracam za kilka dni......a moze jakaś kafejka się trafi po drodze i wpadnę wcześniej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i się trafiła. :) ROZMOWA Ona- Skarbie nie śpij. Mam dla Ciebie gorące, mocne i bardzo słodkie kakao. On- Wolałbym Ciebie....słodką i gorącą.... Ona- Wyobraź sobie, że stoi tuż obok, w zielonej, dużej filiżance..... pachnie domem....... drażni zmysły.... paruje tęsknotą. On- Nie chcę sobie wyobrażać. Chcę je dostać wprost od Ciebie. Chcę Cię tulić, pieścić i kołysać do snu najpiękniejszymi słowami jakie znam. I chcę jeszcze.... dotykać Twoich bioder..... obejmować je..... poczuć Twój zapach........ kosztowaćCiebie. Chcę patrzeć jak się budzisz, uśmiechasz, jak siedzisz zamyślona w tym swoim \"dużym dębowym fotelu, pokrytym skórą w kolorze gorzkiej czekolady\", okryta kraciastym pledem, ze szklanką herbaty w ręku. Chcę w zimowe wieczory siadać z Tobą przed kominkiem, o którym marzysz i wpatrywać się w pomarańczowe płomienie żywego ognia i wesołe fajerwerki iskier, które tańczą w rytm tylko nam słyszanej melodii...... a w jego cieple grzać zmarznięte po długim spacerze dłonie. Chcę żyć dla Ciebie...... moje Maleństwo. ........Ale nigdy nie będę mógł..... Wiesz............... Ona- ............ Ona nie chciała słyszeć nic więcej..... Przyciskając klawisz z symbolem słuchawki zamknęła kolejny rozdział swojego życia...... Nawet nie przypuszczała jak ważny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu to takie
smutne? :( Ale rzeczywiście piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrauu... w sumie piękne jest to co piszesz, ale jak dla mnie totalnie nierealne ;) i tylko człowieczkom wodę z mózgu robi ;) aż dreszcz przebiegł mnie po plecach ;) i aż chce się tam być ale nagle łapie się i... nastaje szara rzeczywistość... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----->kornik79 Jesteś pewien/pewna, że nierealne? A może masz rację. Ale cieszy mnie, że się podoba....i że przebiegł dreszcz ;) Tak miało być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pewien ;) jakoś już chyba a to niewierze ;) zaznaczam CHYBA ;) bo wiesz, życie lubi zaskakiwać :) a tak na marginesie to uwielbiam P. Coelho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×