Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mrauuuu

Oddychaj szeptem...przytul mnie

Polecane posty

si...:D...i dobrze mieć gdzie odskoczyć, ja lubie czasem wyemigrować w sobie:D....natomiast niezmiennie liczę na spełnienie, czego i Tobie życzę:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam...........niecierpliwie.;) Sama być chcę ale nie potrafię. Chyba wybrakowany egzemplarz ze mnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie życie nauczyło, że może się zmienić w każdej, pojedyńczej sekundzie:). nie, nie tylko na dobre:), ale także i tego warto się trzymać. Chociaż czasem wydaje się, że nie, nigdy, nic, nikt, nie tak....to wbrew logice wierzę:D😍🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kipi romantyzmem
Naprawdę pieknie napisane. Już sobie wyobrażam co nastąpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry< a czemu tak tu pusto, za oknem biało przynajmniej u mnie, taka pogoda skałania do przemyśleń, wspomnień i inspiruje do pisania, może mrauuu coś więć naskrobiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i gdzie ciąg dalszy historii :> ? nie wiem jak inni ale ja czekam ;) nierealna bo nie realna ale czasem warto zapomnieć... ;) pozdrawiam M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
------>anitamk ------->kornik79 Witajcie...... jak miło Was czytać :D Mam koniec napisany..... tylko, że zrobił mi się z tego rzewny Harleqin. :( Jest denny i popsuje całe opowiadanie. Albo wymyślę coś lepszego, albo zostawię tak jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem. I ciepło pozdrawiam. Mam teraz troszkę zamieszania, więc albo zaczekacie..... albo ktoś może spróbuje dopisać koniec............. Anitamk - może Ty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrauuuu, z chęcia bym napisała gdybym tylko potrafiła tak pięknie sytuacje w słowa ubieraćjak Ty, ale niestety nie mam takiego talentu, ale powiem że w sobotę wydarzyło się coś o czym mozna by było pienie i z dreszczykim napisać moze kiedyś Ci o tym napiszę ! pozdrawiam i czekam na część dalszą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-------->anitamk Nno, no...ciekawie zabrzmiało.... :D To i ja teraz niecierpliwie czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Mrauuuu, oj chyba na forum nie mam odwagi o tym pisać! ale Ty jesli mozesz wrzuć nam coś do poczytania, juz dawno nie było tutaj niczego co by się czytało jednym tchem1 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktaviaaa
mrauuuu,gdzie sie podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam :) Jestem, żyję i może niedługo coś skrobnę. Byłam na cudownych jesiennych wakacjach..... w listopadzie też spełniają się marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisz dalej
ni to proza, ni poezja. Chciałabym tak pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrauuuu, a juz myślałam,że się nie odezwiesz! To zdradź nam przynajmniej z kim tam byłaś? no i myślę, że w związku ztym inspiracji do tworzenia Ci nie brakuje! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... inspiracji nie brakuje..... tylko czasu. Spędziłam 9 cudownych listopadowych dni... kolejne przede mną. :) W którymś fragmencie napisałam, że \"przetasuję swoje życie niczym talię kart\".... i właśnie to robię. Świat wygląda teraz całkiem inaczej... lepiej... dużo lepiej... hm.. CUDOWNIE! I wiecie... marzenia się spełniają, nawet te najmniej realne. Trzeba tylko bardzo chcieć i marzyć intensywnie. Życzę tego wszystkim... to wspaniałe uczucie. NIE BÓJCIE SIĘ MARZYĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Mrauuuu, piszesz zagadkami, moze jednak uchylisz rąbka tajemnicy i napiszesz, z kim i gdzie byłaś? i co wprawiło Cie w taką euforię/ pozdrawia i czekam na cd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lIEZzxGcKLAKhUL5h37KpApl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×