Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JUMARA

Szukam przyjaciół

Polecane posty

ale to moja ostateczna alternatywa:) jak bede w desperacji to pojde za rada jakiejs laski z forum i wyjde za maz ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze zapomniałam powiedziec. wczoraj jakis debil na osiedlu rozjechal mi kota :( i mam go na sumieniu bo gdybym wpusciala go do domu to by zyl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam na papieroska:) hehe szkoda mi tej lask ale jeszcze bardziej wspólłczuje jej przyszłemu M biedny kociak ale to nie Twoja wina wiec nie masz sie co obwiniać to juz raczej ten kierowca z bożej łaski powinien mieć wyrzuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze Ci sie mówi:)Ale masz rację może kiedyś.Zresztą nie palę dużo więc nie ma o czym zabardzo gadać.A czekolady tak jak i innych słodkości nie lubię:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
godzine:) chyba sobie kupie klepsydre to przynejmniej bede miala zajecie jak bede ja przewracac :) albo jak sie zagapie na piasek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej masz dostęp do netu zawsze cos.:)Wyobraź sobie że siedzisz 8 godzin wpatrując sie w nowe okna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze powinnam sobie powtarzac MAM SATYSFAKCJONUJACA PRACE itd....... jak mantre??? kto ma znajomosci" tam na górze??" niech to przestanie padac bo ja mam daleko do domu !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok posyłam Ci kilka promyków mam nadzieje że dojdą:)U mnie wrecz gorąco się zrobiło ze 28 stopni będzie a wczoraj taka była zimnica:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mówi moja koleżanka:)ma równie ciekawą pracę jak Ty ale ona dodatkowo nie może korzystać z netu.Jest biedula na granicy załamania nerwowego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie przeczytałam na o2 ,ze w maju ma byc 30 stopni i ma to byc najcieplejszy miesiac w 2008 roku :) to chyba dobrze ze sobie wymyslilam wakacje w kwietniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
cześć u mnie tez slonko świeci i ide sobie do kolezanki na ploty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
a ja kurcze bez kawy bo czekam na sygnal od kolezanki i doczekać sie nie moge wiec znowu odpalilam kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja bym z wami tej pachnacej kawy sie napiła:) ale tu tylko lurka rozpuszczalna jest. No dalej mnie boli ucho i gardlo!! a i dzis zaplanowałam zmiane koloru wlosow :) jak obwieszcze,ze jestem lysa to sie nie zdziwcie:) bo az tak mnie jeszcze nie zochydzilo zeby isc do profesjonalisty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc zostań luisianka z nami:)Stonoga a Ty nie wspominałaś że wybierasz się do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no byłam:( zwolnienie nie wzielam bo....moj kolega wzial i stwierdzilam,ze bez niego moge przychodzic do pracy i nic nie robic. lekarz pozagladał w gardlo ucho i mowi,ze jak sie nie polepszy to w srode mam przyjsc i da mi antybiotyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem co Tobie jest potrzebne aby się troszke podkurować ,ale napewno zalecam Ci zmianę lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty więc słuchaj mamy bo One zazwyczaj maja rację i działaj dziewczyno działaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×