Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JUMARA

Szukam przyjaciół

Polecane posty

lenka jednego jestem pewna stonoga nigdy ale to nigdy sie nie poddaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena lena
i niech tak trzyma bo nawet kiey czasem niemamy sił to i tak żyć musimy a czasem sąi dobre chwile dla których warto żyć -tak było w moim przypadku .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena lena
niewiem czemu ale odnoszę wrażenie że mnie nie lubisz a skoro tak to podaj mi choć jeden powód amożre dla wszystkich jesteś taka uszczypliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena lena
niestety żadko mamy wpływ nato ja staram się cieszyć tym co mam -chociaż nie zawsze to możliwe.-ale jak ktoś otrze się o śmierć w bardzo młodym wieku to inaczej patży na świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena lena
no cóż płakać z tego powodu nie bendę nieznam cię i chyba nie chcę dalej poznawać zgoszkniali ludzie powinni zamykać się sami i nie potżeba im toważystwa ale życzę ci szczęścia napewno ci się przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj lenka każda z nas ma jakieś tam swoje koszmary,swoją historię którą napisało życie.Ale tak jak wspomniałaś nie można się poddać i cieszyć sie tym co jest.Nie jest to czasami łatwe ale....czy życie jest łatwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena lena
poco się licytować nie znasz mnie .pozatym piszę tu żeby oderwać się od zmartwień i kłopotów a nie poto żeby się kłucić idołowąć innych chyba że ty to lubisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej kobietki spokojnie nie ma powodów do kłótni.Lenka a Ty jak zrozumiałam słomiana wdówka jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena lena
ja nie szukam ułatwień -każdy ma swoją chistorię ale to nie powód do dogryzania innym to ze ktoś jest zdrowy czy bogaty a ja chora i bez kasy nie może być powodem żeby nie lubić tej osobyni zawsze mamy to co chcemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena lena
tak ale z przymusu a nie z wyboru-takie czasy może kiedyś będzie lepiej.. a do stonogi niemam żalu kiedyś też miałam żal do losu -cemu ja a nie ktoś inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena lena
a tak fajnie zaczełyśmy dzień .....szkodazapowiadało się naprawdę super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że będzie lepiej:)musi być:)pewnie Ci ciężko samej ale z czasem jakoś się to wszystko poukłada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena lena
zastanawia mnie tylko dlaczego ludzie są tacy zawistni czasem nawet jeżeli ktiś chce im pomuc odbierają to odwrotnie nigdy chyba tego nie zrozumiem przecież każdy potrzebuje bratniej duszy i nikt nie szuka przyjaciuł zeby się kłucić nie rozumiem zachowania stonogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena lena
muszę lecieć po maluszka do szkoły pozdrawiam mursianka pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz nie wiem co mam Ci powiedzieć. Znamy się trochę i jedno wiem Stonoga nie jest zawistna ani małostkowa. To naprawdę super dziewczyna zresztą możesz poczytać nasze wcześniejsze bazgroły:)Nie przejmuj się po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena lena
wiesz mursianka czytałam wasze strony i z tego co wywnioskowałam to ta dziewczyna ma duży problem ze sobą ...o ile pisała prawdę .....sądzę że jest młodsza odemnie i nie sądzę aby była aż tak doświadczona jaką udaje i naprawdę mi jej żal atakuje broniąc się -nie wszyscy gryzą a nowe nie zawsze musi być złe...atak nawiasem to ona niema przypadkiem niskiego ciśnienia -niskociśnieniowcy tracą przytomność nie biorąc leków to jest dość niebezpieczne!!! jeżeli to jest to to mogę jej podać nazwę leku i gdzie powinna się udać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
-co to za klotnie wczoraj?????????/Nieladnie dziewczynki.Nie znamy sie i kazda ma jakis swój charakterek ale to nie powod zebysmy sie tu kłóciły.Prosze mi tu sie grzecznie i milo zachowywać bo powyganiam z topiku.Ja czasem jak mam okrutnego nerwa to staram sie tu malo pisac bo wtedy wszystko mnie denerwuje i tez bym mogła za wiele palnąc.Ma nam tu być milusio.........Ja sie tam ciesze ze lenka dolączyla bo czasem tu smętnie jak jesteśmy tylko trzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
i mam nadzieje że obie -lena i stonoga -dzis tu bedą .!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
obie w cudnym nastroju bo dzis slonko swieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×