Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JUMARA

Szukam przyjaciół

Polecane posty

Cześć:)Chciałam chłodniej i mam zimno i deszczyk sobie kropi:)Szkoda tylko że ktoś jeszcze pracy sobie trochę nie zabrał byłoby cudnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro szał CIał i uprzęży :) jestem sama w pracy :) zima tej wiosny ale to mi juz nie wadzi :) mursjanko... kiedys odpoczniesz ale na to duuuuugo musisz poczekac:) jeszcze musisz sie prawnuczkami nacieszyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki stonoga stokrotne dzięki:)ale przyszłość mnie czeka:(ja tak bardziej liczyłam na wygraną na loterii albo jakiś inny mąż milioner na ten przykład:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, czy jest tu ktoś z Katowic lub okolic? ja też szukam znajomych. Jestem od 5 lat po rozwodzi i jakoś sobie radze, ale nie lubie sama wychodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poniedziałek lany zajączek zalany. Kury z nim tańcują, jajka mu malują. Kogut wciąga kreskę - podkręca imprezkę. Cała sala się buja, dj gra Alleluja. fajne prawda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołego królika, Co po stole bryka, Spokoju świętego I czasu wolnego, Życia zabawnego W jaja bogatego I w ogóle - Wszystkiego najlepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu to samo :) całe szczescie ,ze dzis nie poniedziałek :) snieg lezy i z tego co widze, to wcale nie zamierza znikac:) ludzie znowu wyciagneli z szaf kozuszki i kozaki :) moja mama mowi,ze nie pamieta swiat wielkiej Nocy skapanych w sniegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale bigos :)Pewnie teraz aby zobaczyć śnieg będę musiała przyjeżdżać na Wielkanoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę wejść na GG :(Nie wiem co się dzieje cały czas się zawiesza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Jumara
Ja tez szukam kogos do pogadania pisz na ydona@o2.pl pa Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jednak jestem powaznie ograniczona intelektualnie. moj wspolpracownik zamiast popielniczki uzywa szklanki. Odpisuje nieprawde na wiadomosci mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowa 37
wow palicie w pokoju....myslalam ze juz nigdzie tak nie mozna heehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorowa... pewnie nie mozna, tu juz nawet nie chodzi o zakaz tylko o kulture, ktorej mu najwyrazniej brak. takiego prostaka spotkałam pierwszy raz w moim zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga i Ty się nie stawiasz:)Coś nie za bardzo wychowany jest ten Twój współpracownik:) 🖐️ kolorowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma tego buca sprzatczaka juz kolejny raz wymiotla te szklanke zza jego biurka !! a dostenie ode mnie jeszcze za to,ze odpisuje nieprawde na wiadomosci mail. wysyłam gadzety a tej ham piszem,ze nie mamy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mursiana...bo zapomne:) czy mozesz mi polecic jakies dobre wino, pelna nazwe,wraz z winnica,szczepem, itd nie znam sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak widzę znowu podniósł Ci ciśnienie.:)Nawet jak jest nieobecny nie pozwala o sobie zapomnieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow proszę proszę czyżby jakaś super impreza się szykowała:)Winko białe czy czerwone chcesz zaserwować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimo wszystko musisz popytać w sklepie bo wiem z doświadczenia że jest problem aby dostać dobre hiszpańskie wino w mniejszych miejscowościach. Ja osobiście lubię wina RIOJA to nazwa winnicy najlepsze są GRAN RESERWA to już te z troszkę wyższej półki. Ale VALDEPEŃAS też nie są złe. Najmniej mi osobiście podchodzi JUMILLA ale też są wyjątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madra jestes :) załapiesz :) moze ni ejuz od razu ale zrozumiesz:) i nie mam ciebie na mysli :) ubawialm sie :) powaznie:) za rade dziekuje, pojde pozagladam po polkach:) w monopolowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×