Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JUMARA

Szukam przyjaciół

Polecane posty

stonoga gracja Jedno pytanko - czy ty nie używasz też na innym topiku nicku "iftar" ? ? ? (ewentualnie "_ulka_ ale stawiam na to pierwsze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
stonoga-jakis facet cie śledzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale jak widac słaby z niego detektyw :) zaczynam sie martwic:) mursianka gdzies sie zapodziała.pewne podejrzenia mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, wyjaśnię :-) Kiedyś na jednym topiku (z tego działu) była też stonoga i inne osoby. Ostatnio na jednym z politycznych ktoś wypalił z czymś o czym tylko wspomniałem na tamtym topiku. To wszystko, zwykła ciekawość :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nawet przywitac sie po takim czasie nie umiem:) grypa jelitowa do nas wszystkiich sie przyplatala koszmar:)dopiero dzisiaj jest jako tako no ale zaczelismy juz pracowac po tych niezaplanowanych wakacjach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mursjanka ciesze sie,ze jestes :) powiem ci,ze po trosze moje podejrzenia sie sprawdzuly z tym co napisałas :) juz myslam,ze wyladowalas z dzieckiem w szpitalu bo on ostatnio tak ci co jakis czas chorowal. A to tylko ta paskudna grypa :) ciesze sie,ze juz lepiej :) wpadniecie dzis na kawe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka synchronizacja:) ja wlasnie zrobilam herbate i spozywam 2 sniadanie. dzis 13 -jest dla was pechpwy czy wrecz przeciwnie?? ja tam uwielbiam 13 :) a dzis w ogole mam zajefajny humor :) to chyba przez to,ze wiosna tuz tuz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe jade wiec do was :)U mnie tutaj wrecz odwrotnie pada ,wieje i zimno jak diabli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok spodziewaj sie mnie gdzies okolo soboty:) Wiecie, ze ten super powazny zwiazek mojego szwagra z Rumunka juz sie rozpadl:)wrocil jak piesek z podwinietym ogonem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie nie przyjela mowi ze potrzebuje czasu duzo czasu aby to przemyslec.Ten pomieszkuje u mamusi.No ale skoro tamta sie wyniosla to pracuja znowu razem i jak twierdzi Ana sa na stopie hmmm ....kolezenskiej mniej wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to to to silna kobieta jest. ja mam siano w głowie :) dzis :P jakas taka mgła nad miastem :) tak jakos szaro sie zrobilo,mam nadzieje,ze sniegu nie przyniosie to cos na niebie:) a w ogloe to ja jakos odwrotnie reaguje na zmiany por roku:) niedzwiedzie zasypiaja na zime a ja od kilu dni obserwuje u siebie,ze o 21 to najchetniej przytulam sie do podusi. co wiecej spie do samego rana poki budzik nie oznajmi,ze to JUZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesciara ja tam wogole nie moge spac :) raz ze dziecie nie daje a dwa to chyba tez ta zwariowana pogoda ma tez z tym cos wspolnego:zimno-cieplo-goraco-zimno i badz tu czlowieku madry:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ato przybij piatke bo ja mam dokladnie to samo zero ochoty na cokolwiek:)Ale musze sie jednak ruszyc jutro juz chcemy otworzyc bar bo dzis mimo wszystko jeszcze sie nie dalo i jest sporo spraw do zalatwienia tylko.... skad zaczerpnac motywacje aby wreszcie ruszyc tylek.Potem to juz moze jakos pojdzie...chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj o motywacje mnie nie pytaj:) nas tu motywuje tylko internet do jakichkolwiek dzialan t\bo w innym razie tepo siedzilbysmy patrzac na zolte sciany:) kolega na naszej klasie a ja ..tu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli lusianka jest pilkarzem to wielce mozliwe:) zaczyna mi przeszkadzac zapach kawy czy to znaczy ze mam jej dosc? przesyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozalatwialam mniej wiecej wszystko :)hehe raczej mniej ale co tam jutro tez jest dzien:)A ty pewnie do domku juz sie pomalu zbierasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uskuteczniam konwersacje z jakims milym,oczytanym, inteligentnym i z duzym poczuciem humoru panem. juz zapomnialam,ze tacy sa na swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo a sa??? widocznie mialas szczescie bo to gatunek praktycznie wymarly:) wiec milej konwersacji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wczoraj podjełam bardzo wazna decyzje:) w zw. z moim zyciem osobistym i prosze mnie teraz wspierac dobrymi myslami i pozytywna energia:) a teraz zapraszam na herbatke :) dzis z okazji walentynem dziewczyny przeszyłam wielkie ❤️ i jeszcze jedno❤️ a dla siebie kupilam dzis w piekarni bulke w ksztalcie serca z lubczykiem :) zaraz szukam w google na co to działa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×