Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JUMARA

Szukam przyjaciół

Polecane posty

jestem po 30 ale czuje jak po 70-tce. ide dolekarza po pracy! przyszłam pelna energi izapalu do pracu a tu syf,kila i mogila :( kurzu po dziurki w nosie, okna nowe !! polska rozrzutnosc sprawia,ze debile wymieniaja okna co rok na nowe. i juz mi sie odechcialo zupelnie pracowac tu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc szukaj czegoś lepszego.I tak twarda jesteś wytrzymując tyle czasu.Nie chcesz pracować jako barmanka.Z miłą chęcią Cię zatrudnię.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
ja chce byc barmanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny Barmanki mają zawsze dużo adoratorów i mają w czym wybierać. Sam nie raz miewałem upatrzone. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
ja bym mogla byc barmanka bo jestem dobra w wysluchiwaniu meskich żalow po piwku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam hiszpanskiego:) musze tu siedziec bo inaczej na wakacje nie polece :( ale w kelnerowanu mam wprawe przy odrobinie koncentracji 4 talerze uniose :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet coś w tym jest:) luisiana jeśli się zdecydujesz praca na Ciebie czeka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow stonoga jestem pełna podziwu:)ale u mnie nie przyda Ci się ta umiejętność.Jedzenie co prawda jest ,ale to tylko przekąski do piwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
wreszcie bezrobotna ma oferte pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a jak się zjawi barmanka w waszym wieku to zaraz news obiega kawalerów po 30-ce i rozwodników. I zaczynają przychodzić. :-D A ludzie są różni. Żadna kobieta nie pozna tylu facetów co barmanka. Sam bardzo żałuje że do jednej nie wystartowałem. Hmmmm. Później próbowałem do innej, ale ktoś mnie ubiegł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
no tak bardzo to adoratorow nie potrzebuje bo faceci to klamcy ale kasa to by sie przydala (za prace oczywiscie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ,ale słyszałam jak gadali ostatnio w telewizji że pracodawcy zaczynają się bić o pracownika.Podobno jest mnóstwo ofert pracy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
o mnie sie nie bija!!!!!!Juz chyba stara jestem.A wogole to wczoraj mialam urodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz facet każdy zawód ma swoje dobre i złe strony.Miło jest poznawać ludzi,pracować z nimi (nie myśle tutaj o ewentualnych adoratorach),aż tak zdesperowana nie jestem. czasem masz serdecznie dosyć tych samych wiecznie gęb,głupich żartów i niewybrednych komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stonoga. Od 1-go zaczynam nową pracę. Więc ju ż ostatki. I na 2 miesiące idę do paracy poniżej kwalifikacji. Ale nie narzekam. Lepiej czegoś fajniejszego szukać pracując gdzieś, niż siedząc w domu. lusiana To wszystkiego najlepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj luisianaka najserdeczniejsze życzenia.Oby spełniły sie wszystkie Twoje marzenia.:)100 lat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusianka to STO LAT< STO LAT 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ spełnienia mrzen, optymizmu,satysfakcjonujacej pracy,grzecznej dzieciny, wakacji pod sloncem na tarasie u mursianki :) i czego tylko twa dusza zapragnie zycze Ci ja stonoga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
facet-dziekuje.Chociaz cudzy facet mi sklada życzenia-bo osobisty maz sie nie wysilil aby zlozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mursiana Od 13 lat jestem bywalcem lokalowym, wiec kojarze :-D Ale z tym wątkiem matrymonialnym to jest fakt. O ile ktoś jest sam oczywiście. Np moja kuzynka. Wydawało mi się że jej nikt nie zechce.I znalazła pracując jako barmanka. Gość wygląda jak postacie z filmów latynoamerykańskich. Z matrymonialnego rynku wtórnego. Ale jak się gada to bystry i uczciwy człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
Dziewczynki-DZIĘKUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba jednak mało w necie siedzę:(Nie miałam chyba przyjemności poznać faceta78.No ale nic w każdym razie powodzenia w nowej pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ ja się całkowicie z Tobą zgadzam.Wiem że jak tylko pojawi się nowa twarz (chlopaki)zlatują się jak pszczoły do miodu.Sama to przeszłam no i zatrudniam kelnerki więc jestem na bierząco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
Mój nie zapomnial bo torta pieklam....tylko ma ostatnio do mnie jakies "ale"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj stonoga wybredna się ostatnio zrobiłaś.:(problem w tym że tych nieużywanych to malutki procencik został:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stonogo I tacy są. Pamiętam jak raz jedną z barmanek postała jedna po 30-ce. W poprzednniej pracy kumple (kawalerowie) w jej wieku od razu zaczęli się mnie wypytywać, bo już na mieście usłyszeli że taka barmanka się trafiła :-D mursiana Bo stonoga przesadza ;-) I coś jest z tym miodem. Ostatnio sam też poleciałem na piwko, przysiaść się przy barze, poznać (ale bez upijania się. Mi nawet nie wypada. Pozazawodowo - pobierając dietę - zajmuje się uzależnieniami). No ale ma chłopaka, no i za młoda (18 l.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×