Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JUMARA

Szukam przyjaciół

Polecane posty

Witaj koloczek:) Mam nadzieje ze niedlugo pogoda sie zmieni ja chce sniegu duzo sniegu:) Tutaj wiatrzysko dzisiaj okropne niby cieplo ale wieje paskudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje luisianka :)mysle ze to wlasnie przez te skoki temperatury przyplatalo sie to paskudztwo. W dzien 30 stopni a wieczorkiem 10 badz tu madry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
a ja znowu na momencik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
nie jestem zbyt zabiegana bo przeważnie siedze w domku.Ale jak ja jestem to tu nikogo nie ma .Siadam do kompa przewaznie rano jak moja w szkole a w miedzy czasie ogarniam mój bałagan a potem jak córa wraca to juz czasu nie ma i ona zajmuje kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
ja jak zwykle od 10ciu lat w domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
dodam że czasem buszuje po innych stronkach i dlatego dlugo tu nie pisze ale wrzuce sie mursianko do ciebie na gg to bedziesz wiedziała kiedy jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde nikt nie chce pogadac z biedna,nieszczesliwa i bardzo poociagajacaaaa mursiana😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj stonoga!! Mam nadzieje ze jednak polubisz troszke swieta i ze spelnia sie Twoje gwiazdowe marzenia.:) Co do sprzatania to sie zgadzam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
stonogo wieje pesymizmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
cześć - no niestety musze wstawać jak moje dziecie do szkoly idzie ale w sobote odsypiam do 10tej i nie wolno nikomu mi przeszkadzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe rozumiem ja tez wstaje o 7 ale dzisiaj cos ukradli nam prad tak ze bylam odcieta od swiata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
nienawidze porannego wstawania! Ja jestem sowa i lubie nocne życie a rano jestem zla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobnie jak ja niestety moj maluch jest bezwzgledny:) Zwariowali z tym pradem co chwile skacze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak luisianka uciekla.Stonogi tez nie ma,a pozostale kobietki jakos nie maja ostatatnio czasu albo ochoty tutaj zagladac.:( Gadanie ze soba jest malo zabawne wiec ide posprzatac chalupke🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no w tej jednej matrii mojego marzenia niestety swiat jest czarny:) poprostu ja zyje jak zyje,zeby szczesliwie mogl zyc ktos inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej stonozka!! Chyba naprawde pesymizm Ci sie wlaczyl.Pamietaj ze jestes wyjatkowa i twoje marzenie tez sie spelni.Uszczesliwianie innych jest bardzo szlachetne,ale czasem pomysl o sobie.Taka madra dziewczynka a takie czarne mysli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem,ze marzenia sa po to aby je spelniac ale zeby moje sie moglo spelnic to ktos musialby byc nieszczesliwy:( jutro mam ten test i zaczynam sie gubic:) a jak Twoja grypa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki duzo lepiej prochy dzialaja.:) A jaki test masz jutro czyzby rozmowa w sprawie pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×