Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JUMARA

Szukam przyjaciół

Polecane posty

A co do marzenia to w tej chwili to ty jestes nieszczesliwa i to tez nie jest dobre.Moze tak troszeczke zdrowego egoizmu by sie przydalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jutro trzymam kciuki:) Ciesze sie ze nie jestes nieszczesliwa ale moze postaw na to aby byc szczesliwa to chyba troszke wazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza ta jedna sprawa jestem zadowolona:) ale to przeszlosc :) a przyszlosc choc nowa to nieznana:) ale los mi nie zafunduje niespodzianki:) tej konkretnej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze sie mylisz, ze jednak los bedzie dla Ciebie laskawy przynajmniej zycze Ci tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
los plata figle ale tego akurat nie zrobi:) wiem napewno:) chyba juz mam dosc:) musze odpoczac od tych ustaw :) ale co chwile pojawia sie jakies watpliwosci :) poza tym tak sie zajelam czytaniem,ze zapomnialam o sprzataniu:) i jeszcze jakies ciuchy musze przygotowac bo z samego rana nie bedzie na to czasu:) a zawsze mam klopot:) i bardzo nie lubie takich oficjalnych garniturow na godzine pisania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja oblecialam okna w jednym pokoju jeszcze cztery i bedzie po sprawie brrr jak ja tego nie lubie.:( Nie martw sie jutro bedziesz najlepsza wykasujesz wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne:) zaczela mnie pocieszac nawet:) ze,nie powinni mocno meczyc:) szkoda tylko,ze przekonam sie o tym jutro a dzis nic nie wiem:) i dobrze,ze wyszlam przy okazji kupilam oplatek bo przegapilam organiste i jego wizyte:) kupilam sobie sok babanowy ,ktory od jakiegos czasu pije litrami :) i nawdychalam sie powietrza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec same plusy super:) Ja tam dalej przy sprzataniu robie takie czystki ze nawet perfekcyjna pani domu bylaby zadowolona.Ciekawe skad sie tego tyle nazbieralo ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
prosze o wybaczenie ze wczoraj nagle zniknęłam ale nie mialam internetu i wściekałam się(ale za to wyszorowałam płytki w wc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
Stonogo czy niezbyt mocno skupilas swoje myśli i marzenia na osobie która nie jest tego warta?Jakoś tak sobie wydedukowałam ale moze się myle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
Mursiana co tak dlugo spisz?A może sprzatasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej luisianka musialam z samego rana byc w szkole zebranie w sprawie wycieczki,porocza i takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
mursianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
sypana czy rozpuszczalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba sobie poszlas :( Kurcze wczoraj oblecialam dwa pokoje jeszcze trzy i po sprawie nie wspomne o kuchni i lazienkach. Po jaka cholere buduja takie wielkie mieszkania przeciez to tylko problem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×