Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość drogo u niego.

zbigniew nowak bioenergoterapeuta co myslicie?

Polecane posty

Gość gość
No bo swiat jest siecia INDYRY i nie da sie oddzielic jedno od drugiego wszystko jest w pewnej harmonni ze soba i pojecie specjalizacji w medycynie to zupełnie slepa uliczka o czym juz dokładnie mówi fizyka kwantowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś i koniec i gitara! ta koniec,dupa nie koniec,to dopiero poczatek wielkich przemian o jakich filozofom sie nie sniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Masz racje swiat jest siecia wielkiego smacznego Indora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja szczerze się przyznaje że nie mam pojęcia o fizyce kwantowej a swoje spostrzeżenia mam wyłącznie z autopsji obserwując życie i pracując z organizmem wyłącznie w zgodzie z prawami natury i nigdy się na niej nie zawiodłem ani nikogo kto mi zaufał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo tu wyzej ktos swiat postrzega jako wielkiego smacznego indora,dlaczego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy postrzega świat na swój sposób. Mnie nie było dane spotkać się z p.Nowakiem, bo znajoma poleciła mi Zbigniewa Jana Popko, z czego jestem jej bardzo wdzięczna. Jego sesje wywierają na mnie pozytywne skutki, dlatego mogę go polecić innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zibiii32
Jeśli chodzi o dobrego bioenergoterapeutę to polecam się zapoznać z tą stroną: http://energiaduchowa.pl Jedna z nielicznych które są warte zaufania. Uwaga na oszustów, jest ich wielu. Polecam sprawdzonych i skutecznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja powiem TAK - MOZE ktorys z nich pomaga i nie chce zadnego z nich obrazac ALE jest sila wyzsza BOZA do ktorej ma dostep KAZDY jezeli spelni odpowiednie warunki - wiara w boga,wiara w uzdrowienie i przywroci w swojej duszy bozy porzadek!!Ta sile przekazywal NAM BRUNO GRONING - wielki ,najwiekszy uzdrowiciel XX wieku i MOWIL nie ja uzdrawiam tylko SILA BOZA I PAN BOG,nigdy nie braal od ludi zadnych pieniedzy a JAK przewamial peomieniowal potezna sila ..w atach 50 dych dzialy sie sceny biblijne,,,slepi odzyskiwali wzrok,sparalizowani wstawali z wozek inwalidzkich..Uzdrowienia trwaja do dzisjaj bo BRUNO powiedzial ze nawet po jego smierci jego duch bedzie obecny...Przekazywal ludziom WIEDZE ktora byla zapomniana a ktora stworzyl BOG.obejrzycie sobie program STREFA TAJEMNIC - BRUNO GRONING - to wszystko co tam pokauja jest PRAWDA...i nic nie trzeba za to placic a kola przyjaciol sa utrzymywane z wolnych dadtkow A NIE jak sie idzie do pana nowaka ..na dzien dobry ,teraz podejrzewam kasuje nie 250 zl a 400zl...ja bym nie poszedesl do takiego czlowieka ktory leczy jakimis silami,ktore moze pomagaja moze nie- nie wiem ale raczej musza cos dawac jezeli pan nowak ze swojego talentu dorobil sie poteznego majatku ktorego mu nie azdroszcze...Bruno groninng natomiast nie brAL nic ,grosza od ludzi a ludzie otrzymywali COS czego lekarze i medycyna wtedy i teraz nie moze im dac!!tyle w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nie douczona
Bioenergoterapeuta posiada dar wrodzony a nie nauczony. Dary tz talenty mamy tez do malowani, do muzyki itd.A jad jaki płynie z waszych wypowiedzi to jest, to zazdrość , Panie Nowak dar pan ma ma za friko,to dlaczego tyle kasy żąda ,To są ludzie biedni i chorzy a spędy które pan urządza nie pomagają ludziom ,tylko panu kieszeni. Pan dobrze o tym wie ,że tą energie będzie pan posiadał do końca .To ja proszę trochę pokory!!!!!!!!!```````````````````````1```

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biooszusci
Wy tak na serio w tym temacie :D Przecież ci wszyscy bioenergo coś tam to zwykli oszuści ale jak widać, że naiwnych nie brakuje. Jedyny z czego was pomogą wyleczyć to z pieniędzy. Dziwne, że państwo zezwala na tego typu działalność dla mnie jest to działalność na poziomie np. oszustwa na wnuczka itp. Ciekawe czy jak wam plomba z zębów wypadnie to też idziecie do jakiegoś oszołoma bioenergoterapeuty czy do dentysty ? Za ceny które tu podajecie to możecie spokojnie iść do normalnego lekarza prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdd
Jest coś takiego jak efekt placebo,kiedyś oglądałam o tym program min robili doświadczenie na kobiecie dali jej tabletki placebo i wmówili jej że po tym przejdzie ją migrena-uwierzyła w to.Zaskujące były potem tego efekty dzialania tych tabletek.Poczytajcie sobie o efekcie placebo,to to samo,na zasadzie wiary.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam miałam zajść w ciąże nie zaszłam. Mąż miał wyzdrowieć nie wyzdrowiał. Przyjaciel rodziny miał być zdrowy zmarł. Może komuś pomógł ale nie znam nikogo takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drogi i nic nie pomaga byłem u Zbysia tysiace razy tylko sie kasy pozbyłem dla zbysia liczy sie tylko kasa nigdy bym jusz do niego nigdy nie poszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina3132
Czepiacie się bioenergoterapeutów a lekarze ile zarabiają??? jeżdzą furami za 500 tys. mieszkają w willach i itd. dlaczego nie leczą za darmo skoro potrafią? Połowa z was wydaje kupę kasy za leki i napędza przemysł farmaceutyczny. Wizyta u Nowaka kosztowała mnie 3 x po 250 zł i od roku jestem zdrowa, a wizyty u ginekologów przez ostatni 3 lata to ok 15 x 200 zł z cytologiami i USG i za każdym razem po 60-70 zł na tabletki i maści. Niech każdy sobie zrobi własny rachunek sumienia i powie ile rzeczy dla kogoś innego robi ZA DARMO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sabina - dokładnie tak jak piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi i mojemu synowi pomógł nie raz ,za co będę mu wdzięczna do końca życia. Natomiast mojemu mężowi nie ale on ma w sobie taką samą zawiść jak wy wszyscy i może od tego zależy wyleczenie.Ale jak lekarze powiedzieli mu że dają mi miesiąc życia to pierwszy mnie do niego zawiózł i teraz już złego słowa na niego nie powie.Chodziłam tylko na spotkania grupowe za 50 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zloodziej i oszust !!! Bylem u niego , jedna kobieta w kolejce zachwalajaca jego , drugi facet na zewnatrz , jak wyszedlem zapalic, . Niby widzi aure gdzie jest miejsce chore, u mnie trafil za 3 razem ;-(. Rejestratorka w rozmowie z kolezanka mowila ,ze musi isc do ortopedy,bo ja noga boli , czemu nie do codotworcy za drzwiami, potrzymalby ja za kolano i wyleczona Szkoda ludzi, ktorzy wydaja pieniadze na oszusta a nie na leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek2g
"Czepiacie się bioenergoterapeutów a lekarze ile zarabiają???" - ta ale lekarze mają jakąś wiedzę i leczą a biooszołomy machają rączkami i doją kasę z naiwniaków. Oczywiście zdarzają się się lekarze gorsi i lepsi i tacy co promują takie a nie inne leki czego robić nie powinni. nie zmienia to faktu , że porównywanie lekarza do biooszołomów/biooszustów czy jak ich tam zwał jest idiotyczne. Dziwię się, że państwo i prawo toleruje takie praktyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smbuch
Poczytałam trochę wszystkich wypowiedzi nie obchodzi mnie to co piszecie .Ja nigdy nie wierzyłam w takie cuda ,bo byłam pracownikiem słuzby.zdr.ale dla świętego spokoju w domu i pracy ,pojechałam do Leśnej Podkowy abym przestała palić papierosy (uwielbiałam ten nałóg)i sobie myślałam ,że na pewno ta wizyta mi nie odbierze tej przyjemnośc***alenia.Pan Zbyszek na zbiorowym seansie podszedł do mnie pomachał RĘKOMA pani po zwilżała Mu dłonie i odszedł ,ja mało nie parsknęłam śmiechem , że taka uczona ,mądra i dała z siebie robić cyrk i co???odeszłam i do dziś dnia nie zapaliłam papierosa ,nie miałam głodu nikotynowego i tak trwa już 23 lata bez żadnych ubocznych cierpień jakie mają nałogowcy ,którzy muszą przestać palić bo są chorzy.Więc nie wierzyłam ,nie jestem podstawiona ,tak jak piszecie nie chciałam przestać palić,-a nie palę o innych schorzeniach w jakich mi pomógł już nie piszę ,bo to co tu piszecie jest okropne .Nie chcesz wydawać pieniędzy nie jedz tam ,odradzaj swoim bliskim też ale nie szkaluj że płynie w dobrobycie Pan Nowak na tyle lat pracy ,byście chcieli aby mieszkał i przyjmował w STODOLE?????czy co?ludzie nie macie pojęcia po co służy Jemu ta woda !!!!którą musi zwilżać swoje ręce i piszecie BZDURY pooglądajcie sobie program w telewizji o UZDROWICIELU ,który jak ma trudny przypadek i odda mu swoją energię to potem sam jest chory przez kilka miesięcy .Współpracuje z wieloma lekarzami i nawet im pomaga są zdumieni poprawą stanu ich zdrowia na ich oczach. już nie będę więcej wam pisać bo kto ma ograniczone poglądy i wiedzę to i tak nic nie pomoże.Tylko zastanówcie się nad sobą ,dajcie ludziom leczyć się u kogo chcą i wierzyć w co chcą w siłę Pana Nowaka ,czy BOGA!!! czy lekarza ,a nie obnażajcie publicznie swojego PROSTACTWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktury wystawia? Jak nie wyleczy to zwraca kasę w ramech reklamacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smbuch dziś Ciebie nie obchodzi co inni piszą, innych nie obchodzi co ty piszesz. Tak to działa.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie nie dajcie się na to nabrać ,,,ja dałam i żałuję .To oszust nic więcej!!!! tyle trzeba zapłacić ,żeby niczego się nie dowiedzieć ….OSZUST ~~~~!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na spotkaniach głownie starsi ludzie a gdzie młodzi szukający pomocy ?!?!? cwaniak zgarnia kasę 250 zł ?!?!?!za co ???? i namawia na te bzdury ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cwaniak za wszystko każe płacic ...za tacki wodę zdjęcie ..jakieś abonamenty ? Ludzie opamiętajcie się !!!! nie dawajcie nabrać na te bzdury !!!! znalazł sposób na szybki zarobek ...i w kółko to samo opowiada i pokazuje !!!byłem kilka razy u niego .raz z nadzieją i potem kolejny raz i co i dalej ta sama gadka nic nowego ..potem już z ciekawości a on dalej to samo ...i same staruszki na sali ..schorowane pełne nadziei . A ja nadal chory i biedniejszy o kilka tysięcy zł. , bo za kazdą pierdołe trzeba płacić ...u pana Nowaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego żeście sie tak przyczepili do tego pana Zbyszka. Nikt was tam na sile nie prosi. Ja byłam i czuje sie lepiej. Moze powiecie ze to tylko w mojej głowie. Moze. Ale ja nic złego nie powiem na pana Zbyszka i nie pozwolę żeby ktoś go oczarnial. Moze to wasza zazdrość doprowadza do takjego obgadywania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIOTERAPEUTA Mariusz Bryk
Witajcie :) Czytałem kilka wpisów i na ustach pojawił się uśmiech. Ludzie w średniowieczu byli zdrowsi i żyli dłużej. Przecież na onkologiach są takie kolejki że szok. Kiedyś ludzie wiedzieli że jak się trafia do szpitala to o własnych siłach się nie wychodzi. Lekarze sami potrzebują pomocy bo są mocno pochorowani. A ty gdzie szukasz zdrowia u chorego człowieka czy u zdrowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta, jest w necie mnóstwo info na temat ile wynosiła sredna życia w sredniowieczu. Chłopie zapoznaj się-porównaj z dzisiejszą, i nie pisz bzdur:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość joanna
Joanna Pan Zbyszek Nowak jest niesamowitym człowiekiem, zawsze, kiedy potrzebuję pomocy dla siebie albo dla mojego męża, piszę sms-a i wiem, że Pan Zbyszek nam pomoże. Bardzo ważne dla mnie jest to, że w każdej chwili i o każdej porze mogę prosić Go o pomoc .Świadomość , że ktoś martwi się i stara się pomóc jest już bardzo wielką rzeczą .Panie Zbyszku, dziękuję z całego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvv
Dnia 10.04.2012 o 14:37, Gość Zoasia napisał:

A ja się zgadzam. Co do pieniędzy się nie wypowiadam - to odrębna sprawa. Trafia do mnie dużo pacjentów po leczeniu u bioenergoterapeutów. Dużo przypadków z nowotworami nie da się już, niestety, uratować. A kilka miesięcy wcześniej można by było spróbować. Lepiej jednak trzymać się medycyny tradycyjnej. Robić badania i odwiedzać lekarza. Ale każdy - oczywiście - ma wolny wybór. Jeśli chce tak wiele ryzykować z własnej woli, to niech ryzykuje. Nie moja lecz jego to sprawa. Kościoła do tego bym nie mieszała, co nie przeszkadza, że wielu wybrańców ma od Boga dar m.in. uzdrawiania czy jasnowidzenia. W Polsce tacy też są. Słyszałam o tym, ale osobiście ich nie znam, ani nie znam nikogo, kto by ich znał.

raczej te moce Bioenergoterapeuci maja od szatana a nie od BOGA,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćć

Energetyczny janosik. Uciekać od niego. Osłabia i zabiera energie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×