Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość drogo u niego.

zbigniew nowak bioenergoterapeuta co myslicie?

Polecane posty

Gość gość
ale ciepło i starcza i za-----ście mnie wyszczupla ale nikt nie chce mi uwierzyć to sama się grzeje ale daje p c---u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdyby państwu mało było to proponuję zimne nóżki w sosie pomidorowym jako okład na tył głowy naprawdę pomaga gwarantuję przyjmuję nawet reklamacje bezpośrednio na Złotych Tarasach,nie wierzycie wystarczy sprawdzić i cieszcie się bez limitu,no jak fajnie było ? macie to gratis !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pati a to da Ciebie od w.K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie! Poziom Adasia w calej okazalosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GRATULACJE właśnie wygrałoś !!! cieszysz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no chyba co jak co ale cieszyć się potrafisz już widzę tę mordkę roześmianą bo jeśli nie to są kursy bardzo skuteczne po których uśmiech z twarzy nie znika chciałoś byś tak nieustannie się cieszyć na pewno tak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to buziaczki bo przed nami nie mała droga będziemy o was myśleć nie zapomnimy łatwo o naszych podopiecznych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adasiu! Prosimy o wiecej. Odkryj wiecej tych "pozytywnych" cech, ktore posiadasz. Jaka klasa, jaka inteligencja, jaki szlif!!!! Caly Adas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a widzisz to nie adas jejo dzysiu a ty g***a od papu nie rozróżniasz a mądrzysz się i komu to ma służyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacekpawl
Witam mam na imię Jacek .Moja przygoda ze Zbyszkiem zaczęła się jakieś 15 lat temu gdy jeździłem do niego ze swoją matką która bardzo chorowała. Sam byłem nastawiony na to że to oszust.Wiec podczas tego całego przekazu energetycznego postanowiłem sprawdzić czy będę mógł złączyć ręce niestety mi się to nie udało, co wywołało u mnie zdziwienie i ból głowy. Obecnie nabawiłem się nerwicy lękowej, czy innego rodzaju nerwicy i wierzę że mi w tym pomoże on lub ja sam, gdyż mój problem jest głównie w mojej głowie lecz nie zaszkodzi się wspomóc pomocą innej osoby. Osobiście znam osoby którym Zbigniew Nowak pomógł ,czy na przykład mój ojciec który całe życie pił alkohol , a po wysłaniu zdjęcia ojca do Nowaka nie pił przez rok. Pozdrawiam Jacek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kazdy lekarz jednemu pomoze innemu nie musi,kazdy jest inny i podejscie do pacjenta powinno byc indywidualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu kim byś nie był walnąłeś jak chory w kubeł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kompletne bzdury! Przecietnie inteligentny czlowiek nie uwierzy w te brednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tu nie chodzi o wiare,tylko chodzi o fakty,wierzyc to sobie i mozesz w garbate aniołki,a fakty mówia za siebie i wiara nie ma tu nic do rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, ale nawet osoba tylko z podstawowym wyksztalceniem nie uwierzy w te niby "fakty".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, ale nawet osoba z tylko podstawowym wyksztalceniem nie uwierzy w te niby "fakty".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tu wykształcenie moze tylko szkodzic a juz napewno nie powoduje czy ktos jest wierzacy czy nie,wiara nie zalezy od wykształcenia,bo ci wysoko kształceni to juz sa najgorsi,maja tak zakodowane i klapki na oczach ze niczego juz nie widza,to taka wtórna slepota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A cos takiego jak niby fakty nie istnieje,bno albo cos jest albo nie,a tutaj mamy doczyniania z brakiem rozumu w kwestii bioenergii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra powiem krótko nie mogę nic mieć z wytatuowaną babą kojarzy mi się co najmniej ze starym piratem i wszystko mi opada możecie się śmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moga sie smiac ,ale nie musza,a tobie o co chodzi wogóle???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd bierze się brak zaufania,wiary w cokolwiek ,akceptacji,chęci współpracy.no skąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z przeszłosci,najczesciej z dziecinstwa,to jest sprawa wewnetrzna kazdego czlowieka,jaki pozyskał kody bedac dzieckiem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli X będzie posiadał dość wiedzy a zatem i odpowiednią dozę świadomości to będzie wstydził się wypowiadanych głupot za które weźmie na siebie odpowiedzialność a gdy trafi mu się równy partner Y to się dogadają w pół słowa bo znają własny język.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czym jest odpowiednia wiedza???,bo wiedza to pojecie wzgledne,a wiemy ze nauka to jak badanie kosmosu przez dziurke w słomce,wiec mozna smiało stwierdzic ze wiem ze nic nie wiem,Ludzie sa głupcami tak naprawde i zadna nauka nikogo tu nie wyróznia,to jakies setki procenta czym naprawde jest wiedza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic tak nie umniejsza urody kobiecie jak najpiękniejszy tatuarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli już musicie róbcie to od środka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pieprz--ie tapety!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale te posty wyzej to nie sa na temat wedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiedza z nauką może mieć nie wiele wspólnego i nieźle się ma a mało kto wie jak nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ty bronisz i tak 95% jest tu bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×