Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość drogo u niego.

zbigniew nowak bioenergoterapeuta co myslicie?

Polecane posty

Gość gość
jak my lubimy jak w was wzbiera .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Taak bo nauka jest arogancka i ignorandzka i widzi tylko to co chce widziec,co jest opłacalne,a wiedza jest nezalezna i opiera sie na faktach a nie na pseudobadaniach biznesowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale my zatem musimy coś realnego wybrać np w takim zdrowiu a my co zrozumiałe uciekamy z różnych powodów od nauki nie mając ani wiedzy a i ogromne braki w pojmowaniu praw natury taki nie wiadomo jaki bachor który sam siebie wylewa z kąpielą i w gruncie rzeczy może nawet często kończy z ręką w nocniku.Skąd takie wnioski banalne pytania nieumiejętność wychodzenia z prostych problemów rozglądanie się na innych ciągła kosmetyka własnych problemów bez własnego wysiłku wyłączne naśladownictwo a mądrzenie się na poziomie ''AKADEMICKIM''strasznie i kulawo.Należało by sobie życzyć aby nie wejść w przysłowiowe .............Łatwo stosunkowo jest dysponując młodzieńczą energią rozprawiać o czymś o czym ma się blade pojęcie gdy na straży naszej bez urazy naiwności stoi prężna Natura Okazała w Swej Mocy i Cudowności z której mało kto zdaje sobie sprawę nawet naukowcy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No Adaś zaraz cię ze mną pomylą i znów z tydzień będą ganiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko ze tu Adasia nie wiec cigle kogos myla z nieobecnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za wpis bo już spociłem się tu i tam i tam niestety też a może jeszcze gdzieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A żeby nie było Panie Zbyszku pozdrawiam Pana zawsze mówię o panu dobrze ale szczerze to nie wiem co myśleć wierzę w bioenergię ale jak dla mnie to za mało trafień.Nigdy natomiast nie zawiodła mnie ciężka praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ciezka praca nie wyleczysz chorób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie o tym piszę że jest moja ciężka praca na tyle owocna że w dużej mierze konkurencyjna w stosunku do bioenergii bo ja w swojej ciężkiej pracy nie udzielam energii własnej jak to czyni Zbychu ale w sposób specyficzny ur******** energię w chorym człowieku i on zdrowieje.Różnica polega na tym że ja nie próbuję tylko ciężko pracuję a jeśli chory jest mądrym człowiekiem zawsze dostaje to co mu zagwarantowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez udzielasz własnej energi tylko o tym nie wiesz,bo nie da sie inaczej,energie i tak sie przenikaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wiadomo przez stosunek też i nawet przebywając z idiotą też tracimy rozum to ameryki nie odkrywa ale fakt pozostaje faktem.Większość ludzi nie ma zielonego pojęcia o tych sprawach a frajdę im sprawia to że poruszają się wyłącznie własnymi utartymi szlakami i niech tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to łatwizna,siedziec we własnych strefach komfortu i poruszac sie w swiecie utartymi schematami,nie potrzeba myslec,tylko robia to z automatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze myslimy a jak??a co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pstro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do właściwego owocnego myślenia to daleka droga przez mękę wysiłku i wątpliwości dlatego pomarzyć dobra rzecz a najlepszą szkołą niezastąpioną jest własna choroba taka prawdziwa która trzyma za ryj wiele lat w niepewności i znoju gdzie wszyscy się odwracają bo nikt już nie wierzy w powodzenie i spisali cię na straty a ty w najlepsze pewnego nie koniecznie pięknego dnia podnosisz się z popiołów i oznajmiasz że rozumiesz no cóż jeden z drugim może o tym wiedzieć skoro tej drogi nie przeszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj kazdy z nas niesie swój krzyz i nie ma tak dobrze,na kazdego przychodzi czas i pora,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś tu wytoczył z całym szacunkiem Jana Taratajcio uświadomcie sobie fakt że osiągnięcia tego Pana są niczym kropla w morzu potrzeb jeśli by tu ktoś usiłował myśleć inaczej jest w błędzie a jak pożyje to sam zrozumie i tak jest najlepiej.Po co się szokować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i koniec i gitara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to wiadomo,ze kropla w Mozu,ale kropelka do kropelki i juz sie uzbiera niezłą miarka,kazdy niesie swój krzyż.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś i koniec i gitara! A gdzie tam koniec i gdzie tam gitara,to dopiero poczatek i cała orkiestra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak niesie, to i zaniesie i gitara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i dobrze ze zaniesie nie zniesie,bo zniesc to moze kra jajko,ale nie gitara tylko całej orkiestry nam tu potrzeba sam Taratajcio świata nie uleczy niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chocby nie wiem,jak wymiatał na tej gitarze to nie da rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez obaw Terazjajco zapewne da jajko i to nie jedno bo pora na terazjajco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jajco to ja rozumie,,teraz jajco tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Terazjaco swiat wyleczy...jajkami hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy robiący w medycynie praktyk nawet ten robiący piorunujące wrażenie na wielu jest jedynie małą kroplą w morzu potrzeb z reguły w każdym organizmie choć z pozoru wygląda to inaczej.Natura jest milion razy bardziej złożona niż ''ENIGMA'' ale każdemu wiele się wyłącznie wydaje a mądrzyć się jest najlepiej z perspektywy minionego czasu kiedy jakoś jesteśmy w stanie osadzić się w pozostałych po walce realiach wtedy widać co jesteśmy naprawdę warci i ile naprawdę możemy zawdzięczać sobie i światu który nas wspomagał i naszym wyborom od których zależy nasza jakość życia i tak i mimo wszystko nie sposób wszystkiego ogarnąć ani się realnie odnieść .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i koniec i gitara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×