Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość drogo u niego.

zbigniew nowak bioenergoterapeuta co myslicie?

Polecane posty

Gość gość
Lata, kto by z takim typem oszustem i manipulantem wytrzymał? Tylko taki sam manipulant i oszust. Uczciwy człowiek nie mógłby patrzeć na takiego łajd........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teodor2291
Witam chciał bym wyjaśnić pewną plotkę że pan Zbigniew Nowak siedział w więzieniu za oszustwa między innymi za naciąganie kasy na metodach które są niezgodne z prawem,Ale ja tylko chciałbym się dowiedzieć coś na ten temat jeśli ktoś ma jakieś info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie mam na ten temat żadnych oficjalnych danych. Ale to, że kłamie na swój temat, to zauważyłam. Podawał swój wiek: że ma ukończone 70 lat, a faktycznie ma 68 lat. Sprawdziłam datę kiedy się urodził. Gdyby tak zacząć sprawdzać inne fakty, podejrzewam, że sporo byłoby niezgodnych z prawdą. Na pewno popiera wydłużony wiek emerytalny. Bo na spotkaniach podkreśla, że każdy powinien pracować. Ciekawe co mają zrobić ci, którzy są na tyle schorowani, że nie mogą podjąć pracy. To wtedy chętnie by ich pewnie zatrudnił do siebie na niewolniczych warunkach. Bo to jest typ takiego "wielkiego pana", który lubi rządzić i być w centrum uwagi. Najważniejsze by jemu żyło się dobrze. O innych to on się nie martwi. Innych ma w "głębokim poważaniu". Ciągle więc podkreśla, że każdy ma sam o siebie dbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to jest to taki cha.... typek, wścibski, złośliwy i wredny. Dla zysku potrafi zrobić wszystko i myślę, że pewnie nie cofnąłby się nawet przed okłamywaniem chorych. Takie ja odnoszę wrażenie na temat tego pana. Pracowałam kiedyś z takim podobnym typem w banku. Okazało się, że to był były UB czy też SB. Coś w tym rodzaju. Donosił na innych w czasach PRL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wyczytałam, to ten bioenergoterapeuta pochodzi z Łodzi. A to już chyba się inni domyślą jacy ludzie w większości zamieszkują Łódź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostal dar od Pana Boga raczej od szatana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do psychiatry ,a nie obrażaj ludzi wykonujących zawód bioenergoterapeuty. Najgorszy typ człowieka który się wstydzi tego kim jest, nie uczyli tego ciebie ,może w tym czasie miałeś dyżur na kafeterii? Średniowiecze minęło bezpowrotnie ,a tobą dalej diabły sterują. Co masz obiecane za swe wypociny na tym forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pan nowak jest super bioenergoterapełtą ja już bym trzy razy była pokrojona,a on mnie ochronił przed operacjami i od 2008r nic sie nie dzieje polecam a jezdżę do niego od 1996r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie ,co ja z moim chorym dzieckiem jezdzilam po tych choksztaplerach(nie wiem czy pisze poprawnie :() nie mam o nich dobrego zdania....kazdy ,a bylo ich 3 wmawiano mi,ze uratuja moje dziecko..jezdzilismy setki kilometrow,bywalismy co 1tydzien przez 2,5 roku u kazdego,bo czlowiek mial nadzieje......ale ta nadzieja to dla nich kasa....stracilismy duzo,bardzo duzo.dzis mija 50 m-c bez dziecka....nikomu nie udalo sie wyleczyc,a tylko wmawiano,ze to oni przywroca zdrowie!!!Nie wierzcie ,bo to sepy ,naciagacze,ktorzy zeruja na ludzkim nieszczesciu..moja znajoma tez jezdzila ze swoim dzieckiem pod Warszawe i nic,zero....tylko duzo kasy poszlo i zmeczenie wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam u niego wielokrotnie z pewną dolegliwością i wcale nie ustąpiła. Twierdził na spotkaniu, że potem będzie dużo lepiej, ale wcale tak nie było. Jak ktoś chce wierzyć, że mu pomaga, to niech wierzy. Ja już mu nie wierzę i uważam, że obecnie naciąga tylko ludzi na pieniądze. A człowiek dla ratowania życia i zdrowia odda każdy ostatni grosz i on to wykorzystuje perfidnie. Nie jest cudotwórcą. Jest tylko dobrym manipulantem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moją wypowiedź kieruję do człowieka, który wysyła innych psychiatrów. Niech Pan/i nie odsyła innych do psychiatrów za to nie wierzą w cudowne uzdrowienia pana Nowaka. Niech pan/i się sam do niego przejdzie jeśli tak mu Pan/i wierzy. Ja uważam, że obecnie naciąga tylko ludzi na pieniądze. Jeśli jest Pan/i innego zdania, to proszę wytłumaczyć dlaczego nie minęły moje dolegliwości, mimo zapewnienia tego pana, o tym że się skończą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tez jezdzilam setki kilometrow do tego pana.....pomoc owszem w "rozdaniu" kasy mojej......jestem chora,ale gola i :( szkoda gadac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem szkoda pieniędzy i czasu na tego pana. Uważam, że naciąga tylko na pieniądze, bo mnie nic nie pomógł, ani też nie pomógł osobom, które znam, a które do niego chodziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś nie ma pojęcia o fizyce kwantowej, to niech nie wypowiada się negatywnie o bioenergoterapeutach.........Mikołaj Kopernik tez był wyklęty przez ówczesnych "ekspertów"....dlatego, że wyprzedzał epokę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez mozna pomóc sobie samemu,nie potzrba nigdzie jezdzic ani kasy wydawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre oklady z rycynowym i po klopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konrad1
Tak czytam te wypowiedzi i zastanawiam się jak wielu jest na tym forum ignorantów. Czy któryś z nich w ogóle coś wie o bioenergoterapi czy wykazali minimum zainteresowania przekazem energii. Żal mi ich.Ale ten świat jest tak stworzony ,że ludzi niedouczonych jest znacznie więcej. Pan Zbyszek Nowak mojemu synowi bardzo pomógł (epilepsja) Pozdrawiam Konrad F. Panie Zbyszku ,proszę się nie przejmować głupimi wypowiedziami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy pan pomaga w leczeniu nowotworów u dzieci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był teraz w dd TVN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie mam na ten temat żadnych oficjalnych danych. Ale to, że kłamie na swój temat, to zauważyłam. Podawał swój wiek: że ma ukończone 70 lat, a faktycznie ma 68 lat. Sprawdziłam datę kiedy się urodził. Gdyby tak zacząć sprawdzać inne fakty, podejrzewam, że sporo byłoby niezgodnych z prawdą. Na pewno popiera wydłużony wiek emerytalny. Bo na spotkaniach podkreśla, że każdy powinien pracować. Ciekawe co mają zrobić ci, którzy są na tyle schorowani, że nie mogą podjąć pracy. To wtedy chętnie by ich pewnie zatrudnił do siebie na niewolniczych warunkach. Bo to jest typ takiego "wielkiego pana", który lubi rządzić i być w centrum uwagi. Najważniejsze by jemu żyło się dobrze. O innych to on się nie martwi. Innych ma w "głębokim poważaniu". Ciągle więc podkreśla, że każdy ma sam o siebie dbać. xxxx też mnie wkurzają tacy ludzie. Sami maja fajną pracę, nie namęczą się, to niech i do setki zapie\przają, ale niech nie mowią że każdy ma pracowac do 67 nawet robotnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie potrzebują nadziei a pan Nowak to perfidnie wykorzystuje i każ esobie słono płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ręce do wyskakiwania z kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szarlatan,krwiopijca,żerujący na ludzkich tragediach. Powinien zapłacić za to jak znachor z Nowego Sącza. Dziwię się mediom,że reklamowały te ręce,które wprost wypruwają ostatni grosz od osób nieuleczalnie chorych. Potrzebna tym ludziom nadzieja,ale nie za taką kasę. Myślę,że przyjdzie mu za to zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś Wan karze do niego jeżdzić !!! Gdy jest dobry to się ceni a kto chce to jeżdzi a nie pisze takich głupot bo nikt na siłe was nie sciąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram, żaden bioenergoterapeuta nie urządza łapanek żeby mieć komu pomagać. Sami szukacie , ale najgorsi są ludzie którym wszystko przeszkadza i to że pomagamy wrócić do zdrowia ,gdy inni postawili krzyżyk na człowieku, jest czymś nagannym. Wielu ludzi którym pomogli bioenergoterapeuci boją się o tym mówić,bo zostaną wyśmiani ,przez pseudo-znawców wszelkich zagadnień . ARION , Bioenergoterapeuta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaak,taak,medycyna ortodoksyjna jest bardzo ignorancka i arogancka,dlatego zastrasza ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam takiego uzdrowiciela w Tychach ,byłam osobiście kilka razy,nie urzadza łapanek.Dużo się o nim mówiło,znana postać ale jesli mam być szczera.pomaga jak umarłemu kadzidło.To wszystko pic na wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to tak samo jak lekarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwierzę w moc tej cudownej wody Nowaka, jeżeli naleje sobie wrzątku na tę łysą pałę, a później cudowna woda ukoi ból i nie powstaną pęcherze. Po prostu nie będzie śladu.Mnie tak proponował wylać wrzątek na rękę i sprawdzić lecznicze działanie tej wody.Spryskiwaczem od płynu do mycia szyb mnie polewał i szukał u mnie choroby.Stwierdził u mnie, młodej osoby że mój organizm to wrak. Myślał,że mnie złapie na wędkę,ale mu się nie udało. Żal mi tylko było tych ludzi,którzy do niego w kolejce czekali.Ludzie z nowotworami,chore dzieci,nie chciałam odbierać im tej nadziei. Ten człowiek nie daje mi spokoju,że można być tak podłym.Musi za to zapłacić,nie zniosę wykorzystywanis chorych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×