Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość era

Prezent na 1 rocznice dla dziewczyny!?

Polecane posty

Gość era

Mam problem - co mógłbym kupić na 1 rocznice dla swojej kobitki!?.. ;) Macie jakieś pomysły!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILE MA LAT
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość era
17,5... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość era
Dzięki, ale ni skorzystam ponieważ łańcuszek już ode mnie dostała, obrączki mamy a bluzkę to ryzyko bo trudno dogodzić.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość era
..co to ma do rzeczy!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość era
Już dostała bieliznę ode mnie... :P Nie ważne ile mam lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie bardzo
ja dostałam kwiatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka zołza
A więc: Wasze wspolne zdjęcie wywołaj w formacie A4 i do tego jeszcze wiekszą antyrame- ja taki prezent dostalam i juz drugi rok wisi w moim pokoju albo bielizna- to nigdy sie nie nudzi:-) albo perfumy- trzeba trafic w gust albo album ze wszystkimi waszymi wspolnymi zdjeciami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie możliwe
może srebrny pierścionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka zołza
widze ze samego zainteresowanego gdzies wcieło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaa89
Tradycyjnie kwiaty;) Nie przyzwyczajaj jej za bardzo bo potem co miesiąc będzie czekać na prezenty;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga243
no żeby tak mój facet pomyslal:(((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksinnnka
ja dostałam na pierwsz rocznice czekoladke (chodzi oczywiscie o telefon LG) bo własnie rozjezdzalismy sie do roznych miast na studia to było kila miesiecy temu...co moge powiedziec ten tel jest jedynym ratunkiem gdy mi sie teskni...napewno bardzo udany prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolek_76
Ja polecam poduszkę z haftem i własnym tekstem (czyli jakimś cytatem albo krótkim wierszykiem) Kupiłem taką mojej myszce na rocznicę i była mega zadowolona :) Laski lubią takie rzeczy :p Moją zamawiałem tutaj: http://www.poduszki-okazjonalne.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mohitiowa
Zabierz ją gdzieś na kolacje, a do tego biżuterię, perfumy, włoska dobrą torebkę? Zajrzyj na zlotewyprzedaze.pl Tam jest teraz bardzo dużo atrakcyjnych rzeczy dla kobiet, a ceny takie, że na spoko nie zbankrutujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na rocznicę staram się wymyślić jakiś drobiazg od siebie: na przykład ramkę z naszym wspólnym zdjęciem, ostatnio też zrobiłam kalendarz z naszymi zdjęciami, poza tym słodycze w kształcie serduszek mile widziane ;) a na którąś rocznicę z kolei wymyśliliśmy sobie wypad na weekend za miasto i uznaliśmy, że to będzie wspólnym prezentem. a poza tym to obowiązkowo romantyczna kolacja i kwiaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swojej dziewczynie kupilem duzego bialego misia, duzy bukiet kwiatow, bombonierke i nasze zdjecie zktore ozdobilem piekna ramka :3 jak poszlem do niej to jej wszystko podarowalem i odrazu ja zawiozlem do kina na jej tymczasowo ulubiony film na ktory chciala pojsc ;) nastepnie pochodzilismy po sklepach i sie wyglupialismy i zjedlismy romantyczna kolacje u niej w domu przy swiecach i lampce wina. lubie byc romantyczny od czasu do czasu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kika2225
Ja na rocznicę bycia razem dostałam od swojego chłopaka pierścionek z wygrawerowaną datą i jego imieniem, był on mniej więcej w tym stylu: http://www.kuzniasrebra.pl/Pierscionki/Pierscionek_srebrny_rozm_10_Rozany_Kwarc_3g_23565.html Było tak, że zaprosił mnie na romantyczną kolację, a w zamówionym przeze mnie ciasteczku był ukryty pierścionek - prawie jak zaręczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze jakis bon upominkowy za konkretna kwote do zrealizowania w salonie urody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasi_A
z biżuterii na pewno się ucieszy jak każda kobieta:) Zajrzyj do internetowego sklepu http://www.kuzniasrebra.pl/ - mają bardzo bogatą ofertę, atrakcyjną biżuterie i przystępne ceny, przepiękne wzory, staranne wykonanie i niepowtarzalne egzemplarze. Taka biżuteria to pamiątka na lata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maro Boy
Ja swojej dziewczynie na rocznicę zrobiłem taką fotoksiążkę http://fotobistro.pl/fotoksiazki była zachwycona :) wykorzystałem zdjęcia z naszych wakacji i wyszło naprawdę fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oryginalnym prezentem, który ucieszy każdego są medale okolicznościowe. Polecam http://www.metgraf.com.pl/medale-okolicznosciowe,22/ , gdzie każdy z medali wykonany jest z najwyższą starannością. Mój dziadek z podarowanego mu prezentu był bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biżu
Kobiety uwielbiają biżuterię, szczególnie tę, która jest oryginalna i rzuca się w oczy. Bardzo podoba mi się wisiorek http://newcraft.eu/b57-wisior-masa-perlowa-kolo-60mm-1szt.html - będzie go mieć stale przy sobie, a tym samym będzie on przypominał od kogo go dostała :-) Do tego łańcuszek i zadowolenie z prezentu gwarantowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślę, że takim uniwersalnym prezentem dla dziewczyny/kobiety są kosmetyki, zabiegi kosmetyczne i SPA albo coś romantycznego, z tym, że nie głupia poduszka ze swoim zdjęciem, ale np. wyjście na czekoladowe fondue. Chyba bardziej w tym wszystkim o to chodzi, żeby razem, w ten dzień fajnie spędzić czas. Dlatego polecam stronki, które oferują przeżycia. Jest ich wiele, chyba najbardziej znana to jest www.superprezenty.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nigdy nic ine dotstalam od swojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×