Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cosmelan

dziewczyny,czy ktoras miala wykonany zabieg cosmelan-wybielanie skory

Polecane posty

Gość gość
Bardzo dobry jest Instytut Imeiaa. Super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevada2
Maseczki Arbonne są tańsze i bardziej skuteczne. Z powodzeniem dzięki nim usunęłam plamy ciążowe. Tutaj http://www.rekowska.com sobie zerknijcie, bo dla konsultantek mają znacznie tańsze produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kosmetyki Arbonne mogą wyrządzić skórze więcej złego niż dobrego Dla wszystkich chętnych - o tych kosmetykach pisała TOKSYCZNA KOSMETYCZKA. Wpiszcie sobie w google ARBONEE? STANOWCZE NIE. Zobaczycie co zawierają te drogie kosmetyki i przy okazji sprawdzicie pod postem jak konsultanci tej firmy obrzucają błotem autorkę wpisu za obnażenie prawdy o tych "wspaniałych" kosmetykach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga334
Na moje przebarwienia potrądzikowe bardzo fajnie podziałało PQ Age. Taki peeling mi dr Agnieszka Ledniowska dobrała i to był trafiony wybór. Skóra jest odżywiona, gładsza i po prostu ładniejsza. Także jak coś to odsyłam do pani doktor, przyjmuje w różnych miejscach, najlepiej zadzwonić i się umówić telefonicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlinikiUrody
Cosmelan to peeling powszechnie stosowany w leczeniu plam barwnikowych o podłożu hormonalnym. Obecnie wybór zabiegów rozjaśniających przebarwienia jest znacznie większy i należy zgłosić się do dobrego lekarza, który znajdzie podłoże problemu i zaproponuje odpowiednie leczenie. Nie zapomnij o profilaktyce, aby uniknąć nasilenia problemu lub nawrotu http://klinikiurody.com.pl/artykuly-90-profilaktyka-przebarwien-na-skorze.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaggg
Ja bym doradzała Aleksandrę z gabinetu Imeiaa. Profesjonalistka w każdym calu, dobiera zabiegi indywidualnie pod człowieka, a nie wciska wszystkiego jak leci, byleby tylko zarobić. Niestety w innych gabinetach takie – taśmowe podejście, gdzie się klienta traktuje jak portfel, z którego można tylko pieniądze wyciągać to nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabieg jest super, moja koleżanka miała robiony kilka miesięcy temu na przebarwienia na twarzy. Musiała wziąć tydzień zwolnienia w pracy, które dostała oczywiście w gabinecie, ale warto było. Skóra jest jaśniejsza, delikatnie różowa, taka zdrowa po prostu. Wcześniej była żółta i miała zatkane pory (widać na nosie i na policzkach). W Klinice Essence, gdzie robiła zabieg nie musi pokazywać się na razie na żadne inne zabiegi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinka444
W mojej sytuacji udało się pokonać przebarwienia Dermaheal-em. Leczenie zaproponowała mi pani Agnieszka Ledniowska. U mnie to sytuacja była taka, że mam skórę z tendencją do nadmiernej pigmentacji, także dość trudny przypadek w leczeniu, ale się udało. Polecam panią doktor!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, te które miały Spot Out- ja mam czerwone, świeże plamy po wypryskach, czy wiecie może czy ten zabieg na to tez zadziała ? Boje sie trochę bo to świeże ślady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ogromne watpliwosci co do zabiegu cosmelan,walcze juz4lata z przebarwieniami(sa na policzkach i nad górna warga)przez te lata chodziłam po kosmetyczkach,dermatologach i nic nie pomaga,niedawno byłam w klinice urody i doktor poleciła mi cosmelan,wczesniej chodzac do dematologa odradzala mi ten zabieg,mowila ze mam bardzo cieka skore i delikatka i bede okropnie sie meczyc po cosmelanie,mam jeszcze problem bo mam wasika i nie wim czy po cosmelanie moge go usówac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Wszystkim! Zamierzam zrobić Sobie zabieg w domu, wiem że maski wystarczy na 2 aplikacje może któraś z Was chciałaby się złożyć? Wychodzi około 400 zł mniej na zestawie ;) jakoś się dogadamy ;) kupuję zestaw w następnym tyg jestem z Warszawy.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam robiony zabieg 16.04 . Nazywa się dermamelan. Pani powiedziała że wystarczy na moje przebarwienia maska i tyle. Nie dała mi kremu do domu. Przez pierwszy dzień skóra czerwona ale poźniej coraz lepiej. Nie mogłam nakładać podkładu przez tydzień. Teraz mogę tylko puder mineralny. Mam pytanie z innej bajki. Czy mogę wykonać makijaż permanentny brwi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia2626
zabieg cosmelan poprawił w 100% moja cere. pozbylam sie niechcianych przebawrwien, ktore byly dla mnie duzym kompleksem. polecam osobom, ktore tez zmagaja sie z takim problemem. moge z cala pewnoscia polecic zabieg jak rowniez klinike na mokotowie w poblizu ul.woloskiej, w ktorej wykonywalam zabieg. klinika z doswiadczonym personelem jak rowniez z pieknym nowoczesnym wystrojem. panie kosmetolog z duza wiedza. jeszcze raz serdecznie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Mi również zabieg Cosmelan bardzo poprawił wygląd cery, dlatego jestem mega zadowolona. Klinika Myskin w Poznaniu naprawdę potrafi działać cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiennnka

Hej,

jak długo stosowałyście cosmelan 2?? ja już stosuje miesiąc po zabiegu, skóra pięknie rozjaśniała - ale stosowanie kremu jest bardzo uciążliwe  skora permanentnie się łuszczy i jest zaczerwieniona, marze o tym żeby to przerwać, ale się boje, ze przebarwienia wrócą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×