Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lusiaa

14dni po pregnylu test pozytywny?ciaza czy to jeszcze pregnyl

Polecane posty

zrobilam dzisiaj 2 testy, oba pozytywne. kreski bardzo widocznie, nie trzeba sie dopatrywac. zastanawiam sie czy to moze byc jeszcze pregnyl. az sie boje cieszyc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiem jak to jest z testami , ja robilam betę 14 dni po pragnylu i wyszlo mi 16 ,4 , więc może jesteś w ciaży bo testy chyba zaczynaja reagować od 25 ml .Ja miałam taki wynik po 1000 pragnylu. Ja myślę ze jesteś w ciąży ale lepiej dla pewności zrób betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pregnyl utrzymuje sie do 10 dni..wiec raczej to ciąza:) moze odczekaj jeszcze ze 2 dni i powtórz test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niejasno napisałam - 14 dni po pragnylu miałam betę 16,4 i nie byłam w ciąży ale testy reagują od 25 ml więc pewnie wtedy miałabym tylko 1 kreskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tescie o czulosci 25 jest bardzo widoczna kreska. prawie tak samo mocna jak kontroln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że to ciąża. Koleżanka powyżej ma rację do 10 dni po pregnylu wynik może być zafałszowany, ale 14 dni po już nie. Gratuluję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedź do szpitala
tam będą musieli Cie przyjąć od ręki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi moja lekarka mówiła, że jak wyjdzie test pozytywny, to mam kontynuować luteinę, aby podtrzymać ciążę. Luteinę zazywałam od 16 dc przez 10 dni, test zrobiłam w 10-11 dniu od początku brania luteiny.Choć wyszła bladziutka kreska kontynuowałam ją. Test z krwi robiłam 30 dc to był akurat poniedziałek i wyszło 123. Dlaczego miałaś podany pregnyl? To było przed inseminacją, czy na naturalnym cyklu? W soboty też można zrobić test z krwi w niektórych laboratoriach, tylko prywatnie. Niektóre przychodnie prywatne też pracują w soboty, może umów się gdzieś jak chcesz mieć pewność. Teraz jeszcze chyba nic nie zobaczysz na usg to za wcześnie. W 5 tyg. może zobaczysz pęcherzyk ciążowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko,że test sikany bada obecność całkowitego HCG a nie tylko podjednostki beta, więc nie możecie tych poziomów tak porównywać...sama nie wiem...mam nadzieję,że to ciąża i trzymam mocno kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia75
Moje gratulacje !!!!!Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DonataLorek
Witam Staramy się o dziecko już ponad rok, kilka miesięcy brałam Clostilbegyt, mam zespól policystycznych jajników i co za tym idzie cały wachlarz problemów...Podczas ostatniego usg lekarz powiedział mi że po raz pierwszy pojawiły się dwa pęcherzyki, 24 i 28 milimetrów, powiedział że to ogromna szansa dla mnie i kazał mi rano przyjechać po czym podał mi Pregnyl. Powiedział że prawdopodobnie pęcherzyk pęknie jutro około 22 i przed tą godziną mamy współżyć, i na drugi dzień również.Tak też zrobiliśmy. Dziś jest mój 28 dzień cyklu, 13 dni po zastrzyku, czuję się koszmarnie, mam mdłości, zawroty głowy, skoki nastroju, piersi bolą tak mocno że nie potrafię ubrać stanika, czy to wciąż działanie pregnylu? Boję się niewyobrażalnie testu bo rozczarowanie mnie zabije... Martwi mnie też to że w sumie za dwa dni powinnam dostać okres a dół brzucha boli mnie identycznie jak przed okresem ...więc może to o to chodzi... Jakie Wy macie doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pregnyl
Posiadam Pregnyl 5000j Cena 150 zl opak. Kontakt 663 949 011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markowa
Jako, że przy staraniu się o dziecko lekarz zalecił nam zakup pregnylu, a okazało się, że w ogóle nie będzie on potrzebny mam do odstąpienia 6 ampułek pregnylu 5000, ważny do 2013 roku cena 30zl za ampułkę, przechowywany cały czas w lodówce. tel. 888818877 mail: postregiment@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam w 14 dc miałam zastrzyk pregnylu 5000 dzis jest 20dc i powinnam dostać miesiączkę nie mam pojęcia czemu tak szybko moze dlatego ze cykle mam ok co 25 dni a miesiączki 5 dniowe wiem ze powinnam trzymac sie tych 14 dni bo pregnyl moze sfałszować wynik ale tak naprawdę od wczoraj zrobiłam 8 testów 10mIU/ml dzis z tego 3 wszystkie bez wyjątku wyszły pozytywne i na wszystkich jest identyczna kreseczka blado różowa wiem ze fiksuje ale juz 4 lata staramy sie o maleństwo czy miał ktoś podobny przypadek i okazało sie ze ciąża ? Proszę o odpowiedz mam nadzieje ze jeszcze ktoś tu zagłada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyczekujaca
a czy po wzięciu pregnylu kiedy mijało 10-15 dni coś się działo z Wami? jakieś objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wzięłam dwie dawki pregnylu 25 lipca, dziś jest 12 dzień po zastrzyku, test negatywny, tak samo, jak wczoraj. Czy jeszcze może zaskoczyć czy to znaczy, że nie jestem w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×