Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
dziewczyna123

Dieta jabłkowa - tania i skuteczna

Polecane posty

Mnie ból głowy zmusił do zjedzenia czegoś normalnego. Jestem przed okresem, więc terapię jabłkową zastosuję od niedzieli. To bardzo trudne oczyszczenie. Chcę 5 dni chociaż dać radę. Co do linku powyżej- z tego jak ogarniam wiedzę dot. naszego systemu prawnego, ta dziewczyna może spokojnie żądać niezłej kaski na drodze sądowej i nie odpuszczać aż do apelacji. To są szkody moralne przede wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera dzisiaj dostałam okres i skusiłam się na pare kostek czekolady... zawsze mnie ssie w żołądku jak mam te dni... nie wiem teraz czy podczas okresu ta dieta będzie "bezpieczna" i czy nie poczekac do zakonczenia... cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wszystko mnie przerasta
od jótra zaczynam!!! dzisiaj się jeszcze naciesze wolnością i zrobie sobie ostatną ucztę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladowamuffinkaa, to poczekaj na mnie, ja też mam mieć okres na dniach, dlatego przerwałam te jabłka. Może zaczniemy od Niedzieli? Co Ty na to? Ja wolę nie kombinować przed okresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssylwiaa27
od jutra zaczynam tą dietę jabłkową waże 65 kg przy wzroście 166

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelek1994
ssylwiaa27 ja zaczynam z Tobą ;D mam 63 /165 wiec prawie tak samo :) ile chcesz schudnąć? ja musze co najmniej 8 kg ; / nie mam rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelek1994
pierwszy dzień dobiega nareszcie końca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warzywa i owoce. Człowiek odżywiający się w sposób optymalny powinien dostarczać swemu organizmowi 30-50 g węglowodanów na dobę. Może te węglowodany dostarczać w warzywach lub owocach, albo w innych produktach. Podnoszone zarzuty, że żywienie optymalne, oparte głównie na produktach pochodzenia zwierzęcego, zawiera zbyt mało witamin, zwłaszcza witaminy C, która - jakoby - znajduje się niemal wyłącznie w owocach i warzywach. Są to zarzuty bezpodstawne. Zapotrzebowanie organizmu na witaminy przy żywieniu optymalnym jest jak dotąd nieznane, bowiem nikt jeszcze nie podjął takich badań i takiego zapotrzebowania nie określił. W badaniach, które prowadziłem na ludziach chorujących na miażdżycę, a żywionych w sposób optymalny, określany był poziom witamin w ich diecie. Okazało się, że spożycie witamin nie było u nich mniejsze. Współcześni ludzie, we wszystkich krajach bogatych, spożywają dużo warzyw, soków, owoców i sztucznie produkowanych witamin, a bardzo często są otyli, chorują na choroby cywilizacyjne i inne. Ludzie, którzy zaczynają się odżywiać w sposób optymalny, szybko stają się szczupli i nie chorują. To jest fakt. Wszystkie witaminy odkryto głównie dlatego, że wśród ludzi odżywiających się głównie pokarmem roślinnym występowały objawy niedoboru jakiejś witaminy. Mięso i ryby zjadane w wystarczającej ilości leczą szkorbut spowodowany niedoborem witaminy C. Miąższ warzyw i owoców w niczym nie jest podobny do tkanek naszego ciała. I wbrew przyjętym opiniom wcale nie zawiera tak dużo witamin. Białko, którego ślady stwierdza się w niektórych warzywach, a zwłaszcza w owocach, jest bardzo niskiej jakości, tłuszczu warzywa i owoce nie zawierają w ogóle. Są przede wszystkim źródłem cukru i wody. Można, jeśli ktoś koniecznie chce, zjadać niewielkie ilości warzyw czy owoców, ale tych, które zawierają mało cukru, i jeść ich bardzo mało, kierując się limitowaną, ogólną ilością węglowodanów dostarczanych w diecie (ok. 0,4 g na 1 g białka). Wiedząc, że owoce i warzywa to woda i cukier, nie należy kupować drogich nowalijek, pomidorów, ogórków, sałaty, winogron, bananów, owoców cytrusowych, arbuzów i innych bardzo drogich owoców. Człowiekowi się wmawia, że powinien jadać dużo warzyw i owoców. A tymczasem doświadczenie uczy, że im więcej ich zjada, tym jest słabszy, tym częściej choruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssylwiaa27
spróbuje zejść do 55kg czyli muszę schudnąć z 10 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej!!
Od kiedy wystartowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej!!
Do ssylwiaa27 - od kiedy jestes na diecie i ile dziennie jablek zjadasz?? Ja zaczynam od jutra, chce zejsc w dol ok. 6-7 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esyfloresyy
witam! właśnie też myślałam nad dietą jabłkową, bo kiedyś o niej czytałam, a po wakacjach przydałoby się odtruć trochę.. mam swój sad, wiec z jabłkami nie będzie problemu. myślicie że powinnam najpierw kilka dni przed zrezygnować z mięsa i słodyczy czy mogłabym zacząć te 3 dni oczyszczania z biegu już od jutra? chcę zjechać do końca roku 14 kg, mam teraz 69 przy wzroście 168cm i myślę że to byłby dobry start. ktoś może ma podobne plany i połączymy siły :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktorwektor
Witam Chciałbym od dziś zacząć. Jak wam idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelinka;)
Ja właśnie dziś zaczęłam. Już jedno zjadłam na śniadanie. Jestem ciekawa efektów???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esyfloresyy
Ja zaczynam od jutra, dam znać jak wyniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talinka
Ja zaczęłam od dziś :) Zjadłam 2 jabłka i jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puchatkowa5
Witam Chciała bym się dowiedzieć coś więcej na temat tej diety bardzo mnie zaskoczyło to ze od jabłek można chudnąć . moja obecna waga 66 kg wzrost 158 cm a cel to 55 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak idzie? Ja od jutra chciałabym wytrwać do soboty i w niedzielę rano ważenie. Bardzo chciałabym dać radę bo potrzebuje schudnąć 10 kg:( PISZCIE O REZULTATACH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauvrette
Co jakiś czas robię sobie jednodniowe oczyszczanie jabłkami. Widzę rezultaty, brzuch jest bardziej płaski, nastrój lepszy i to uczucie lekkości. W ostatnich dniach przesadziłam ze słodkościami i innymi niezdrowymi rzeczami, źle się czułam i dzisiaj wcinam same jabłka. Być może pokuszę się o 3 dniową? Zobaczymy :) Ponoć w pierwszy dzień odczuwa się głód, w drugi jest się słabym a w trzecim człowiek budzi się z ogromną energią :) Jestem ciekawa czy tak będzie w moim przypadku, dlatego planuję 3dniową. Powodzenia dziewczynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Talinka
No ja już drugi dzień na diecie jestem i faktycznie jestem dziś słaba ... Ciekawe czy jutro będę pełna energii :D ale ciężko zjeść więcej niż 3 jabłka... Nie dałabym zjeść więcej:) też tak macie? Życzę powodzenia tym które zaczynają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pałka18
Witam. Od dzis startuje z jedzeniem samych jablek. zaczelam ogolnie diete od srody o ile to dieta nazwac mozna , bo w ciagu tych 3 dni to jakims cudem z wagi spadlo mi 6kg... w srode wazylam 86 kilo rano dzis na wadze juz 80.. dodam oczywiscie ze bardzo duzo cwicze.. znaczy sie na basenie non stop plywalam codziennie .. dzis na sniadanie zjadlam jabluszko..jedzac same jakblka dajmy na to przez tydzien i cwiczac to uda sie kolejne 5 zbic.. do basenu od dzis dokladam jeszcze silownie.. przeszlam juz bardzo duzo dietek.. w wiekszosci moje wymysly.kazde dawaly efekty. jestem bardzo niecierpliwa wiec moja dieta musi miec szybkie efekty..i nienawidze w dietach okreslonych dan do przyrzadzania..dla mnie musza byc to proste skladniki ktore wyciagam i jem :) .. dodam ze do jablek od dzis moze dorzuce bialka troche typu jogurt naturalny i chudy ser bialy :) jak ktos chce sie przylaczyc.zapraszam. efekty murowane.. wiekszosc pomysli ze za duzo sie chudnie za szybko.jjak juz wspomnialam nie lubie dlugo czekac na efekt. wole szybko schudnac i utrzymac efekty.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak przypadkiem któregoś dnia weszłam na wasz topik :-) no i nic nie mówiąc zaczęłam jeść przez pięć dni tylko jabłka i co? A to że trzy kilo i to bez żadnych silnych ćwiczeń dużo wody dużo jabłek i 40min ruchu dziennie to działa :-) Pałka masz rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wagaw porywach...
hej tak czytam i czytam dieta jogurtowa tez miala byc hitem..... w sumie to fakt ze jablka sa zdrowe :) uwielbiam je no ale co jecie jeszcze oprocz nich??? ja w swojej diecie jogurtowej ( troche nie na temat ) mam tez jabluszka ale szczerze mowiac waga najpierw mi spadla do 64 kg a po 5 dniach znow mi wrocila :( teraz mam 65 ale chce dojsc do 55 jak bedzie 58 tez bedzie ok..... napiszcie co jadlyscie chetnie sie przylacze. dodam ze biegac nie moge wiec dajcie np jakie inne sporty uprawiacie..... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pałka18
hej. ja od tygodnia na dietce jako takiej. malo jem duzo cwiczer. efekty sa. zaczelam od jablek ale chodzac na 3 godziny basenu i 3 godziny silowni dziennie 3 jablka to za malo :) przylacza sie ktos do mnie? przed chwila na wadze kilo mniej kolejne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×