Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
dziewczyna123

Dieta jabłkowa - tania i skuteczna

Polecane posty

Nie tracisz wody bo jabłka odchudzają. Ale spoko, nie ma co polemizować bo zawsze jest ktoś kto się wpier***li z jakimiś pouczeniami, ale prawda jest taka, że jakby ktoś chciał pouczeń to nie wchodziłby tutaj tylko poszukał innych stron ku temu. Ale spoko. Snoby, które rzucą od czasu do czasu jakimś chamstwem,albo dowartościują się wymądrzaniem się są do przeżycia. lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem za- jesli ktos jest zadowolony z siebie, swojej wagi i wymiarow to czego szuka tutaj?? chyba dowartosciowania, no ale... Ja jestem za dietka i chce sie przylaczyc Od jutra-same jablka-tak mysle ze ok. 7-8 dziennie, kawa bez dodatkow( tego sobie nie odmowie;) ), oraz woda- u mnie z kranu- mieszkam w Szwecji i tu wszyscy pija ,, kranowke,, wlacznie z dziecmi;) ; A na jablkach tak planuje 7 dni albo dluzej- moze 10- ale chyba 7, gdyz w niedziele nastepna mam wazne spotkanie- wiec na pewno bedzie kolacja w restauracji i sie nie da... Kto jest ze mna?? Bede pisala kazdego dnia- tak bedzie latwiej wytrzymac, mysle... Waga 58kg/ 170cm Cel 52-53kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszcie efekty -jak dlugo Wam sie udalo i jaka waga, samopoczucie...Powodzenia Wszystkim zainteresowanym i sobie rowniez;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czkalaka
A czy jabłka t można tylko zwykłe - surowe, czy też np. pieczone, suszone plaserki, z jakimiś dodatkami (np. z marchewką). nie nudzi się szybko ta dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pfff... Od kiedy jabłka odchudzają? :PPPPP To, że spadacie na wadze dzieki tej "super diecie" nie znaczy, że Was odchudzają. Tracicie tylko wodę. Waga leci i do 1,5cm w obwodach. Żebyście naprawdę zaczęły chudnąć, trzeba wytrzymać na takiej diecie 3 tygodnie ;) A Wy już po 5-6 dniach macie dość. Ciepło jest, ruszcie dupy na rower, czy jogging, zapiszcie się na fitness. Boże, co za lenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej A ja juz od dzisiaj wracam na owoce i warzywa :), teraz trzeba mało jeść,najlepiej zadnych slodyczy i dalej rowerek + długie spacery Życzę wytrwałości w dietach, ja sama jestem zaskoczona, że tyle wytrzymałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
United_90 nie umiesz czytać chyba... Ale spoko. Takim się wybacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kici777
Ja zaczynam od czwartku. Dokonałam własnej modyfikacji diety ;p Mam zamiar jeść tylko jabłka w ilości dowolnej przez 1 dzień, drugiego dnia do południa jabłka, potem warzywka, twróg i jogurt naturalny na kolację.3 dnia normalnie (czyli 5 białkowo-warzywno-owocowych posiłków) + 2 jabłka do południa. Do tego codziennie 3,4 łyżki otrąb pszennych, łyżka siemienia lnianego, sok z 2 cytryn i tyle miodu i ziaren slonecznika żeby dobić do przynajmniej 800/900 kcl. Koniec :D Dieta w celu oczyszczenia organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adleajda
zaczynam od jutra :D bede na tej diecie tak dlugo az nie schudne 6 kg :D i bede pisac i zdawac relacje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzewczyny. Mam 27lat,3letniego synka i same problemy na glowie:) Aby sie troche podbudowac psychicznie..i bardziej dowartosciowac, postanowilam przejsc na diete. Mam 164cm wzrostu i 66-67kg.Bardzo chcialabym zejsc ponizej 60kg, moja wymarzona waga to 55kg:)Trzymajcie kciuki..i meldujcie sie przy kolejnych spadkach wagi.Ja zaczynam od dzis:) (5.06.2011)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh..widze,ze raczej jestem tu sama i ze bede pisac sama ze soba:) Spojrzalam dzis na wage -65,5kg..i od tej wagi dzis zaczynam :) Przylaczcie sie bo samej to tak nudno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUCHCIA
Hej b pat :* Wnioskuję, że masz na imię Patrycja? ;) Ja chciałam stosować tą diete jabłkową ale w koncu zrezygnowalam bo nie wytrwalam. teraz jest cieplo wiec sobie jezdze rowerkiem wieczorem, a teraz jeszcze mam dodatkowa prace w ktorej się dużo nachodzę wiec tez mam nadzieje ze mi to pomoze w odchudzeniu sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuchcia..zazdroszcze Ci.Ja niestety nie moge sobie pozwolic na wieczorne spacerki..itd.,jedynie popoludniowe wypady z synkiem:)a te z koleii i tak dlugo nie trwaja:)Zostan jeszcze troszeczke ze mna:) Dziewczyny,nie obijajcie sie tak..:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Poczytałam sobie topic i stwierdziłam, że tez rozpocznę tą dietę. Dziś moja waga to 62,4 po porannym wazeniu. Także szooook :( Mam 20 dni na schudnięcie 7 kg! Myślicie, ze to możliwe na samych jablkach?? Narazie bede na tej diecie 7 dni i jak bedą efekty to pociągne do 14. Pozostałe 6 dni wykorzystam na dietę kefirowa. Bardzo zależy mi tez na utracie cm, to chyba naturalne :D Zastanawiam się ile ćwiczyć ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski:) To juz drugi dzien,musze sie przyznac,ze nie tak do konca jade na samych jablkach:)Wczoraj np.zjadlam placika sledziowego w zalewie octowej i ogoreczki konserwowe (uwielbiam je). A dzis znowu sledzik i kromka chleba:)Oj,nie moglam sie powstrzymac:)Dzis rano mialam 64,7 Takze cos sie ruszylo:) Trzymajcie kciuki bo bardzo mi na tym zalezy:)buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Lila sie odchudza! Wiesz,szczerze mowiac nie wiem czy dasz rade w tak krotkim czasie tak duzo schudnac,mnie sie nigdy nie udalo,a moze to tylko dlatego ze nie mialam w sobie takiego samozaparcia:)Trzymam kciuki, na pewno Ci sie uda! Nie przesadzaj i nie jedz tylko samych jablek..dodaj do nich cos malo kalorycznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja od dzisiaj zaczynam przygodę z jabłkami na dobre. Już próbowałam, ale zawsze ,,coś". Dzisiaj zaczynam się bawić;D Mam zamiar schudnąć do końca czerwca co najmniej 5 kg. Dziewczyny motywujcie to konieczne mi do szczęścia;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkaaa92
i jak dziewczyny sa efekty? tez przechodze na ta diete ale to w next tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Jakos idzie,najwazniejsze ze -powoli ale- do przodu:) Ciezko mi zajac sie samymi jablkami :) Postanowilam,ze moja dietka bedzie w glownej mierze opierala sie na jablkach,ale tez na brokulach (ogolnie na najmniej kalorycznych warzywach).Waga nie spada drastycznie w dol,ale powolutku.. najwazniejsze,ze spada.Moze za jakis czas uda mi sie osiagnac moja wymarzona sylwetke:) A Wam jak idzie,sa jakies efekty?:) Ja waze juz 64,2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ja chce schudnac
Hye ja od dzis zaczynam jablkowa bede sie meldowac co i jak idzie powodzenia ;) i miejmy nadzieje ze sie uda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z 85 kg przeszłam na 79. Do końca czerwca chciałabym ważyć 74, a potem schudnąć już nawet powoli 14 kg. Ale jak będę miała już 70 to będzie super. Motywujcie laski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzydniowa dieta jabłkowa jest polecana przez Śpiącego Proroka, czyli Edgara Cayce, fascynującą postać...jabłka i woda, czy napoje ziołowe bez cukru oczywiście. Nie tylko leci waga, ale i czyści się wątroba z nadmiaru cholesterolu, jelita, itp. Polećcie ją swoim mamom, ojcom. Na jej koniec wypija się łyżkę lub nieco więcej oliwy z oliwek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaśminka-śnieżynka
ja na suszonych jabłkach przetrwałam odchudzanie.teraz nawet podobno crispy są w aptekach. nowe lekarstwo na zbędne kilogramy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuchcia
czesc dziewczyny:* wiecie co? chcialam stosowa tą diete bo bardzo chcialam schudnac tak 4-6kg, ale jakos mi nie wychodzilo zawsze cos tam przekąsiłam innego w ciągu dnia i konczylam jabłkową diete. Musze Wam sie pochwalic, zaproponowac a nawet polecic lepszy sposob :) w ciągu ostatniego 1,5 tygodnia schudłam nieco ponad 4 kg!! nie wiecie nawet jaka jestem szczesliwa :):):) a to wszystko dzieki rowerkowi :) jadlam normalnie, nie ograniczalam sie szczegolnie, i wieczorkiem jezdzilam okolo godzinke czasami troche mniej :) nie jakims sprinterm ale normalnym tempem :) mowie Wam ja jestem zszokowana oczywiscie pozytywnie. Jeszcze z dwa tygodnie sobie tak pośmigam i bedę laseczka tak jak chciałam :) aa i co jeszcze wazne to nie jezdzilam codziennie tylko 3-4 razy w tygodniu :) GORĄCO ZACHĘCM DO PEDAŁOWANIA :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PM.
Ja dzisiaj kończę pierwszy dzień na jabłkowej. Planuję 5 dni. I tylko i wyłacznie dlatego, ze OCZYSZCZAM organizm. Jestem na diecie 1200 kcal, ale niestety w ciagu ostatniego tygodnia nażarłam się gówien - takze teraz chce sie tego pozbyć. Boli mnie trochę głowa, ale nie czuję głodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PM.
powiem szczerze, ze cholernie boli mnie głowa ; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PM.
Wczoraj zaczynałam z wagą 72 kg dzis jest 70.7 ! : )))) Dzien drugi - za mna jedno jabłko. Powiem szczerze, ze myslac o nich chce mi sie rzygać ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeżdżę na stacjonarnym. 1-1,5h, ale poza lepiej wyrobionymi mięśniami wielkich sukcesów nie mam. Dzisiaj jem tylko jabłka bo jestem przed okresem i nie jem, a żrę! Wiec dzisiaj jabłkuję;D Mam nadzieję jutro będę się lepiej czuła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evevu
Witajcie ;) Ja też zaczynam dietę, ale od jutra bo dziś zjadłam już normalne śniadanie ;( Mam 1.69 i ważę 68 kg :( Mój cel tak na początek to 64 a potem do 60 ;) Mam nadzieję, że się uda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×