Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość llliiiilllkaaa

Ile razy w tygodniu chodzicie do fitness klubu?

Polecane posty

Gość ja też szaleję
5 razy w tygodniu po 2 czasami 3 godziny. Fitness uzależnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EVENT TYLKO DLA KOBIET
Event tylko dla kobiet 2.09.2011 w Poznaniu z wieloma atrakcjami przez ponad 5h. Prowadzący Event Conrado Moreno Dwa pokazy mody jednej z najzdolniejszych projektantek mody Elwiry Horosz Modelkami będą finalistki Miss Polonia 2011 Gość Specjalny dr Andrzej Sankowski z wykładem "Bezpieczeństwo w medycynie piękna" Pokaz spektakularnych zabiegów wykona lek med Krzysztof Łuksza z Kliniki Piękna Biogenica w Poznaniu Pokaz Krav Magi " Pani się broni " Agnieszka Sankowska oraz Jarosław Rogowski Pokaz bielizny KINGA Imprezę uświetni wspaniały wielki tort Cukierni Kandulski w Poznaniu Całą imprezę ochrania Agnencja Ochrony BEST z Poznania W loterii wizytówkowej do wygrania m.in wczasy dla dwóch osób na wyspy kanaryjskie przez Biuro Podrózy ITAKA Teatr Wielki w Poznaniu jest naszym patronem pod egidą akcji KOBIETA ROKU 2011 Salon ALCHEMIK czesze nasze modelki do pokazu dzięki uprzejmości właściciela. Każda z Pań uczestnicząca w Evencie dostanie torbę z wieloma suwenirami oraz książką dr Andrzeja Sankowskiego ! Wiele cennych nagród, rabatów ....to jedne z wielu niespodzianek czekających na nasze Panie Serdecznie zapraszamy Panie z Poznania i wielkopolski !!! ZAPISY NA poznan@womanbusiness.pl www.womanbusiness.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kammka23
Teraz zacznę zdecydowanie częsciej ponieważ własnie dostaliśmy w pracy Mutlikarnet OK, wiec będzie do wyboru jesli chodzi o zajęcia fitness, siłownie i baseny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
codziennie po 2h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, ćwiczę 5 razy w tygodniu: poniedziałek - spinning, pump, czasem jeszcze zumba wtorek - body shape (z hantlami) i zumba Środa - spinning, pump, zumba lub pilates i spinning czwartek - body shape (hantle) i zumba piątek - step i spinning Oprócz tego sporo jeżdżę na zwykłym rowerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)to tego nie da sie wytlumaczyc w ogole chyba ale bez przerwy 555 www.youtube.com/watch?v=2DUpkLLyS0Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ćwiczę kiedy mogę, mam fajny klub blisko domu w Poznaniu, Marcelinka! Staram się tam być przynajmniej 3 razy w tygodniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selena_G
Powiem Ci, że od niedawna zaczęłam chodzić na fitness i najbardziej podoba mi się Tabata..daje wycisk, ale za to jakie rezultaty są! Co do klubu to zapisałam się do Olimpusa ( www.olimpusfitness.pl ). Nowy sprzęt, świetni instruktorzy, miła obsługa, fajne szatnie, ogólnie – kompleksowo i profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiasias
Ja chodzę do Saturn Fitness 3 razy w tygodniu jak mi się uda to 4 razy. Mogę sobie właściwie chodzić ile chcę ale nie zawsze mam czas. Mam karnet studencki , polecam sobie wykupić bo tylko 69zł, ewentualnie można iść na 7 dni na próbę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdallennka
ja chodzę cztery razy w tygodniu na rożne zajęcia . Mam już swoje ulubione instruktorki, bardzo fajne dziewczyny, ostatnio poleciły mi do stosowania zieloną kawę max, polecam bardzo fajny dodatek do ćwiczeń i utrzymania dobrej figury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę minimum 3 razy w zależności od grafiku w pracy ;p Ale żeby pięknie i szczupło wyglądać odwiedzam też Centrum Amaryllis gdzie już 3 raz skorzystałam z zabiegu kriolipolizy i jestem bardzo zadowolona :) Każdy powinien zadbać o swój wygląd nie tylko względem estetycznym, ale także ze względu na swoje zdrowie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie tak 2,3 razy w tygodniu bardzo dobrze byłoby pójść na fitness, aczkolwiek wiele zależy od organizmu człowieka. Warto o tym poczytać, polecam http://www.trocheruchu.pl/ świetne artykuły na temat aktywnego trybu życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannadas
Na fitness staram się chodzić tak 3 razy w tygodniu , czasami jeszcze wpadam na basen dla relaxu, mam dobrą energie a do diety dodaje zieloną kawę max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna123455
Chodzę 3x w tygodniu, dodatkowo regularnie biegam. Niedawno zainwestowałam w fajne, profesjonalne buty do joggingu http://air-max.pl/Nike%20air%20max%2090%201%20Kolekcja%20Sklep/Nike%20Air%20Max%20Air%20Pegasus%2089%20Sklep/nike-air-max-pegasus-89-szare-fioletowe. Są świetne, doskonale mi się w nich biega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna543211
Martyna123455 - chodzi 3 x w tygodniu na siłownię a 7 dniw tygodniu reklamuje buty hahahahahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renatka90
Ja chodzę do mojego ulubionego klubu Saturn Fitness na Bielanach bo mają tam zajęcia z jogi, zumby i ostatnio zaczęłam też trenować z wolnymi ciężarami ale na początku wzięłam kilka sesji z trenerem żeby nauczył mnie trenować i poraził mi żebym trenowała najczęściej co drugi dzień chyba że pomiędzy treningami siłowymi jakiś streching albo joga. Tak że generalnie można chodzić codziennie ale takie ciężkie treningi to co drugi dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce zacząć ćwiczyć i wykupić sobie karnet na siłownię i fitness.Chyba najlepszą opcją będzie wykupienie fulla. Jak myślicie? jak często wy ćwiczycie? tylko fitness zajęcia czy siłka też >? dajcie znać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 x tyg. TRX. Jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam czasu i pieniędzy na siłownię, poza tym ochotę też średnią na udział w tym targu próżności ćwiczę z filmami na YT, z FitnessBlender skusiłam się na zakup ich programu- jednorazowo 27zł i ćwiczę, efekty są konkretne czasu zabiera tyle ile same ćwiczenia, bez dojazdu, parkowania itp, koszty paliwa ćwiczę wtedy chcę/mogę, nie muszę się dostosowywać do pory narzuconej przez siłownię i w zasadzie nic nie płacę, bo z tego planu mogę korzystać wiele razy a cena niewspółmierna do miesięcznej opłaty za karnet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka19xx
na siłownię jezdze rowerem 2/3 razy w tyg. ćwiczę głównie przysiady ze sztangą i wyciskanie na ławce.Siła idzie a tłuszcz się spala super.I te spojrzenia facetów typu szczurki co tyle nie podniosą...bezcenne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się trzy razy w tygodniu ale ostatnio sobie odpuściłam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katleo
Zastanawia mnie jedna te rzecz. Kilka osób pisze, że chodzi prawie codziennie po 1-2h. Stąd pytanie czy panie pracują na co dzień? Uprzedzam, pytanie nie jest złośliwe, na prawdę jestem ciekawa jak to godzicie z pracą. Chyba, że jest to praca od 7 do 15, wtedy rozumiem. Ja pracuję od 8.30 do 17.30, jestem w domu najwcześniej o 18, zwykle później (zakupy, czasami trochę dłużej w pracy). Zaczęłam niedawno chodzić na zajęcia i jedyne na co mogę sobie pozwolić to około 45 minut w tygodniu i nieco dłużej w weekendy. Przeważnie wolę to robić przed pracą, żeby mieć wieczór dla siebie. Skoro większość pisze, że poświęca dużo więcej czasu i widzi małe albo nie widzi efektów, to zastanawiam się czy w ogóle jest sens w moim przypadku. I nie, nie zamierzam po pracy siedzieć do 9 na zajęciach, bo muszę też coś zjeść i chce spędzić czas z moim mężczyzną lub po prostu odpocząć po pracy. Na szczęście mam zajęcia po drugiej stronie ulicy i nie mam nadwagi. Raczej jestem w kategorii "skinny fat". Dlatego pewnie będę kontynuować to w ramach możliwości. Chyba lepiej to, niż wcale. Zwłaszcza że mija kondycja jest bliska zeru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę ok. 3-4 razy do klubu http://enjoyfitnessandgym.pl. Na więcej niestety nie mam czasu ale i tak udało mi się już schudnąć ponad 7 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staram się trenować tak 4 razy w tygodniu. Trening powinien być intensywny i trwać około 60 minut. Trzeba dobrać odpowiedni strój i trenować. w trakcie treningu i po jego zakończeniu piję napój izotoniczny 4move, który świetnie nawadnia mój organizm po wysiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staram się zawsze systematycznie ćwiczyć dwa razy w tygodniu na więcej po prostu nie mam czasu ani siły. we Wrocku jest mnóstwo fitnesu, ale moje ulubione mce. to gimnazjum przy Jeleniej inst.ma bardzo urozmaicone ćwiczenia. Albo raz aerobik i raz yoga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FitMichał
Treningi powinny odbywać się w regularnych odstępach czasu, takim jaki potrzebuje nasz organizm na regenerację i odbudowę mikrouszkodzeń tkanki mięśniowej. Odwiedź portal http://fitrepublic.pl i schudnij razem z nami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarysiaZbysia
Ja chodzę trzy razy w tygodniu, mi wystarcza i tak na więcej nie znalazłabym czasu, a efekty widać, mam jeszcze dobrą dietę. Wszystko zależy od nas i naszej motywacji. http://animania.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×