Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

DRUGIE DZIECKO

Polecane posty

Witam :) Ależ u nas zimno.Jako takiego mrozu to nie ma bo jest -6 ale strasznie wiejeeeeeeeeeeeeee. Dziś chyba będziemy siedzieć w domu bo mały pokaszluje.No chyba że do południa się poprawi to na godzinke wyjść by można było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wczoraj mowili w pogodzie ze bedzie -6 ale wiatr bedzie zimny i mocny( przez co temperatura moze wyniesc -10) jak pokasłuje to lepiej nie wychodz.... moj tez przez dwa dni charczal( jak go gardlo swedzi to tak robi)dzis nie kaszle ale nie chce go zaprawic.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majona w nocy u nas tak dzawało że myślałam że mi szyby pójdą he he he. Napewno ślizko u nas jest bo wczoraj po południu popruszył śnieg,zrobiła się chlapa a teraz minusówka :) . Powiedź mi co ile się pytałaś/wysadzałaś synka na nocnik???? Ja pytałam się wczoraj mojego co 15-20 minut i tak też wysaedzałam a moja mama twierdzi że za wcześnie bo nie naucz się wstymywac i mmówiła żeby co godzine jak dla mnie to za długo.Więc jak pytam się małego co 30-40 minut jest cały mokry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysadzalam czesto....co 15 minut... po jakims tygodniu stwierdzilam ze rzadko siusia;) potrafi wytrzymac z 5 godzin heheh czesto jest tak ze wstanie np o 7.30 i trzyma do 11.00.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie obserwacja w tym wypadku rzecz święta :) Narazie widze że 40 minut to dla niego za długo .20-30 akurat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde będe musiała wyjśc do miasta a auta brak 😠 . Nie chce mi się męczyć z wózkiem a i te zimno na dworze :) Dziś idziemy na imieniny do teściowejjjjjjjjjj ależ mi się nie chce! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) my dzis zaczynamy malowac pokoj kazia na niebiesko :) sylwia wiem co to znaczy brak auta ja w pl jezdzilam ale tu sie boje sama nie wiem czego choc wydaje mi sie ze juz przyzwyczilam sie do zmiany kierunku ruchu a jak narazie to musimy posprzatac samochod bo TROCHE sie pobrudzil ...przemek wozi do pracy kolege i pas jest tak uwalony ze jak wsiadlam w bialej kurtce to delikatnie mowiac sie zdenerwowalam ... kaziowi przeziebienie nie puszcza nadal ma nos zatkany nie chce mu to zejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO , SAMYCH RADOSNYCH CHWLI, ZADOWOLENIA Z POCIECH I SPEŁNIENIA MARZEN W 2008 ROKU troche późno ale ..... nie miałam jak wcześniej zajrzec nie dośc ze impreza za imprezą to jeszcze problem z netem ale juz ok stary rok sie skonczył i myśle że w tym nowym przynajmniej na początku troche odsapnę bo juz iałam dośc tych imprez i tego latania dzisiaj siedzimy w domku - bo zimno jak nie wiem co brrrrrrrrr..... obiadek sie gotuje Agnieszka ogląda bajke a ja znalazłam chwilke żeby nadrobic zaległości i zajrzeć do was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze troche i zostanem mistrzem w bieganiu he he he w ciągu godzinki zrobiłam zakupy,odchaczyłam kościół by sprawdzić kiedy mamy kolęde oraz kupiłam gatki dla kacperka.Normalnie zajeło by mi to ok 2 godizn :D he he he Zimno jak diabli,wieje strasznie.A dziś ejszcze będziemy mykać do teściowej w taką zimnice.Dobrze że nie mamy daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Princpolo - my juz po kolędzie mieliśmy zaraz po świetach 27.12 naczekałam się cały dzień bo w tym roku chodził u nas wikary który jest pierwszy rok na parafii chciał wszystkich poznac i długo siedzial ale jestesmy juz po i spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika moja ulica jest zawsze po Nowym Roku :) oby zaczynał od początku to będzie raz ,dwa/.Gorzej będzie jak od ko0ńca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pomalowalismy pokoj huuurrrraaa!! na jasny niebieski teraz dokupimy tylko naklejki na sciane i bedzie cudnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorinka------To jest mój ulubiony kolor :D Synek na poczatku miał ten kolor,potem dałam jasno żółty a teraz postawiłam na ostre,zdecydowane kolory i ma lekki pomarańcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) wczoraj wybylam z alusiem do siostry stad moja nieobecnosc;) lorinka- ja tez chcialam pomalowac pokoj malego na blekitny ale nie bylo z duluxa tego koloru ( jak bylam w castoramie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja dopiero teraz bo mam niezły młyn w domu.I sprzątam,obiad+pieke ciasto a tu musze się oderwać od roboty i latać z nocnikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas dzisiaj zimno i wieje że nawet nie wystawiam nos za drzwi siedzimy w domku własnie pojedlismy obiadek i grzejemy sie przy grzejniczku moze tez cos upieke ale nie wiem co - moj maz najbardziej lubi jabłecznik ale nie mam jabłek a do sklepu nie chce mi sie wychodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też mamy w domu jeden pokój błekitny bo to ulubiony kolor mojego meża i uparł się żeby jeden pokój był niebieski troche byłam przeciwna ale nawet nieźle wyszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika----- U nas od 3 dni jest na dworze normalnie.Tylko -1 i co najważniejsze nie wieje. Ja dziś upiekłam nowośc he he he .Zobaczymy czy będzie dobre.Bo fajnie wygląda.Nie ma specialnie przy nim roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) my kupilismy biala farbe z duluxa i ciemno niebieskie \'ala pigmenty\' zrobie wam foteczke :) teraz bedziemy jechac na zakupy u nas pogoda ni jaka niby zimno ale na plusie wczoraj troszke sniegu spadlo ledwo przykrylo samochody kazio zobaczyl przez okno snieg biegnie do przemka do lozka i krzyczy tatusiu snowin huuurrraaa!!! albo lubi poeiwdziec ze jest bez sensu tymczasem uciekam buziak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na Duluxa jestem wkurzona 😠 Ciasto nazywa się BISZKOPTOWIEC bezensowna nazwa.Ale mi smakuje i ładnie wygląda. Ciasto jest naprawde wysokie (za sprawą dobrze wyrośniętego biszkoptu)mimo że piekłam na standardowej blasce. BISZKOPT CIEMNY 6 białek ubijamy na sztywno.Dodajemy 6 żóltek i szklanke cukru. Delikatnie mieszamy z 3/4 szklanką mąki wymieszanej z 2 łyżeczkami proszku do pieczenia.Na końcu dajemy 3 łyżeczki kaka. MASA: z pół litra mleka i z 2 proszków budyniowych (śmietankowy lub waniliowy) gotujemy budyń.Kiedy budyń przestygnie ucieramy z kostką masła. DO TEGO BĘDĄ POTRZEBNE: 2 galaretki(takie same) owoce biszkopty (na każdym biszkopcie smarujemy powidła śliwkowe i ściskamy drugim biszkoptem.Będzie potrzebna paczka) UKŁADAMY: biszkopt ciemny-biszkopty z powidłami-zalewamy biszkoptem icemnym i to pieczemy 30-40 minut.Kiedy biszkopt będzie zimny dajemy mase-owoce-zalewamy tężejącą galaretką/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepis na cisato wyglądfa zachęcająco - jutro może zrobię bo dzisiaj Agnieszka właśnie kąpie się z tatą i zaraz kłade ja spać i troche odpocznę bo dzisiaj dała mi nieźle popalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm przepis spoko... jak sie lubi piec ciasta to kazde wyjdzie ja nie lubie i rzadko jakies pieke:) czemu jestes wkurzona na duluxa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majona ja kocham piec :D Zazwyczaj omijam ciasta z galaretką ale te fajnie wyglądało na fotce he he . A co do Duluxa to już nie wiem czy miałam trafną partie czy cooooo.Otóz ponoć jest ona zmywalna.Kupiliśmy ją ze wzgledu na synka że jak coś zrobi to wezme szmate i po sprawie.W sypialni i w jego pokoju malowałam 2 razy bo nie załapało.Tylko jak coś leciutko pobrudzi i chcem delikatnie wytrzeć to zmazuje się cała farba!!!! To jaka ona jest zmywalna 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek🌼 sloneczko u nas swiec i odrazu mam mnustwo energii :D byle do wiosny pcieszajacy jest fakt ze to juz tuz tuz.. moj syn oglada wlasnie program o rakietach tak mu sie podoba ze krzyczy i odlicza do startu hehe:D sama radosc ja na duluxa nie narzekam wystarczylo raz pomalowac i w szystko pokryte jest pieknie :) co do scierania to nie wiem jeszcze nie probowalam ja chetnie bym cos upiekla takie domowe ciasto-niebo w gebie :p i kawusia pychotka:) moja siostra duzo piecze co niedziele robi jakis wspanialy wypiek i kompocik -normalnie jak u babci hihi no i znowu troszke poszalelismy przemek mial dwa tygodnie wolnego ...i czekam na @ jeszcze sie nie spoznia zrobilabym juz tescik ale jeszcze za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) moje dziecie ostatnio wstaje po 6.00:( dzis 6.15........ maz chcial sie nim zajac niestety moj aniolek plakal za mama:) jak widac nie lubi zmian i najlepiej z rana sluzy mu moje towarzystwo:) u nas dulux sie sprawdzil choc dodam ze faktycznie az tak elegancko sie tego nie myje maly odbil raczke na bordowej scianie i zostal maly slad:( lorinka- czyzby??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majonia czyzby tak tak jednakowoz mam nadzieje ze nasze szalenstwo jeszcze nie zaowocuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×