Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

DRUGIE DZIECKO

Polecane posty

hej :) moj maluch zarasta nie mam sreca by go meczyc jak tylko wlaczam maszynke to sie trzesie i jest caly mokry mylse ze nie lubi tego dzwieku dzis na obiad robie pierogi ruskie musze biec do sklepu po serek straszny wiatr u nas wieje glowe urywa...wszystko fruwa po ulicach kazio w nocy sie budzi ze dwa trzy razy czuje sie jakbym miala w domu noworodka hehe:D a co z majonia?nika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My właśnie wróciliśmy ze spacerku.Ależ dziś pięknie.Kurde czułam się tak jak by to była wiosna :D:D:D Lorinka mój to lubi mocne uderzenia he he (chyba po tatusiu :P) kocha miksery,malaksery,suszarki do włosów,automaty,odkurzacze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to masz malego lobuziaczka w domu:D moj jak slyszy malakser to zamyka drzwi od kuchni suszarki do wlosow tez sie boi ...ale odkurzacza nie a i lubi punk rocka i perkusje..:D teraz wybieramy sie na spacer 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my juz po spacerku plac zabaw musial byc zaliczony choc zimno i siusianie pod drzewkiem polecialo kilka kropel ....ale przeciez tak bardzo mu sie chcialo:D:D zmarzly mi stopy na spacerze i znowu odczuwam bole przepowiadajace okropnosc ...ogolnie to miesiaczki mam nie regularne ale zauwazylam pewna regularnosc przejrzalam caly rok 2007 i raz dostaje co 26 dni @ a raz co 32 dni teraz zabieram sie za obiad nie chce mi sie 😭 majonia znalazlas jakies odpowiednie oferty pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki widze ze sie rozpisalyscie :) moje dziecko urzadza mi niezle pobudki dzis 7.00:) dobrze ze chociaz klade sie spac wczesnie bo juz po 21.00 smacznie chrapalam heheh wczoraj zdecydowalam sie obcia w wlosow za ramiona fryzjerka obciela mi chyba z 15 cm moze i wiecej teraz mam fryzurke na pazia tzn z tylu krocej z przodu dluzsze:)fajnie sie czuje.... przez 4 lata miala bardzo dlugie wlosy....sieagaly mi az za lopatki niestety czeste pasemka blond z czerwienia podniszczyly mi wlosy i chcialam zeby odzyly:) teraz mam blyszczace hheeh i tylko jeden kolor czerwien:)moj ukochany;) co do przedszkola to myslalam ze trzeba alka wczesniej zapisac a tu sie okazalo ze nie ma problemu:) jest dla niego miejsce z czego bardzo sie ciesze:) no i to ze jest pod nosem to tez plus alusiowi tez by sie juz przydalo towarzystwo maluszkow;) wczoraj bawil sie 6letnia kolezanka i widac ze bardzo mu to odpowiadalo:) ja ostatnio nie mam weny do gotowania buuu preferuje latwe i szybkie obiady wczoraj serwowalam piersi zkurczaka z warzywami duszone w piekarniku i do tego ryz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek:) majonia przeslij nam fotki w nowej fryzurce alez jestem ciekawa moje dziecko dzis w nocy obudzilo sie dwa razy caly byl obsikany pampek niewytrzymal i kupilam mu jakies takie prymy najtansze mala paczke i cala pupa czerwona masakra kazio pozwolil mi w nocy isc do swojej sypialni spac i sam zasnal az nie moglam uwierzyc chodzilam i sprawdzalam czy jest pewny ... rano kiedy ja jeszcze spalam popisal sobie nos dlugopisem :D i przyozdobil moja dracenie do doniczki wlozyl kamyczki ktore wczoraj z wielka pasja zabieral sasiadowi z podworka:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooooooo :D miodzik!!!! czułam się jak by to była wiosna i taka pogoda jest zdradliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zazdroszcze tu ciagle pada buu ja przegladam youtuba chce zrobic moim rodzicom taki filmik ze zdjec z muzyka na rocznice slubu od ich mlodosci do teraz jestem pewna ze sie uciesza a mamie zakreci sie lezka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no az milo sie robi na serduszku tyle lat razem...:) tylko nie bardzo wiem jak zrobic cos takiego czy to sie robi w jakim specjalnym programie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest coś pięnego :) Chciałabym być tak jak moi dziadkowie.Zero krzyków itd.Jak dwa gołabki.Tyle lat a oni nadal razem w zgodzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja tez bym tak chciala ...obawiam sie ze nie tylko my bysmy tak chcialy ...:)my wczoraj mielismy mala awanturke widac bez tego sie nie da no ale godzic sie jest cudownie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam shizola ciazowego bo dwa dni temu bolal brzuch a dzis nie nie czuje sie jak przed @ ale moze sobie wkrecam juz ...a co miesiac sobie powtarzam ze nie bedziemy szalec ale ciezko mi sie oprzec :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorinka---Głowa do góry :D będzie co ma być.W końcu my tu planujemy hihihiih :D:D:D Ja raz schizowałam że ejstem w ciązy (mieisąc po porodize :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no wiadomo ze bedzie co ma byc ale wolalabym planowac dalej boje sie nadmiaru obowiazkow leniwa jestem a dziecko absorbujace jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możemy podac sobie ręce :D Im dłużej odkladam to bardziej masakra.Mój mężuś już robi sobie plany jak to będzie fgajnie.Że zaczniemy działać wkacje tylko że on nie wie że nic z tego.Ehhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowiek jest wygodny :D:D:D to fakt ale nie sądziłam że jestem tak bardzo.Teraz jak już mój nauczy się nocnikowania to już cąłkiem luksus :D A tu znów by trzeba było być w pieluchach.Kurde eż nie chce by maluch był jedynakiem.Ale chyba wogóle nie ejstem gotowa.Aczkolwiek dziś dowiedziałam się ze moje 2 znajome są w ciązy i takie dziwne uczucie w środku miałam.Głupian jestem i już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to musisz mezusia delikatnie naprowadzic by sie za bardzo nie rozczarowal :) no i w twoim towarzystwie przynajmniej sa kobiety ciezarne a w moim nie MA!!! wszystkie maja dzieci raczej mlodsze od kazia ale maja wiecej niz rok i wszystkie zgodnie twierdza ze chca poczekac przynajmniej trzy lata ...ja tez tak mowilam ....i tez nie chce by byl jedynakiem ale juz sama nie wiem chyba adoptuje jakas pieciolatke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×