Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

DRUGIE DZIECKO

Polecane posty

Lorinka----Póki co to u mnie 3 ciężarne,w tym 1 w rodzinie :) No i każda kumpela mówi że zaczyna się starać.To jakiś ksozmar czy co?? :D Ja to mojemu niby mówie ale ten mówi jak to będzie pięnie i ja jak głupia przytakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazio wyciagnal szachy i gralismy w skoczki na jego zasazdach heeh:D jutro sie wybieram po kartki dla babc i dziadka musze sie za to zabrac bo nie dojda na swieto dziadkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooo n owłaśnie to już niedługo :) Ja sobie pomyślałam że może wyśle paczke do dizadków a konkretnie ich ulubione czekoladki.Dziadek to jest potworek czekoladek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj synek obudzil sie dzis o 24 na chwilke i spal do rana ...kilka dni od przeprowadzki i wszysto wraca do normy ...codownie i nie pada dzis ...dziwne ale nie chce zapeszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój dziś bardzo spokojnie spał (nie pamiętam kiedy ostatnio tak bylo) i wstał o 6:30 czyli jak na niego to póxna pora he he he.Te wstawanie to ma po mamusi :D U nas zapowiadali aż 8 stopni!!!! Ale dziś ide na borowanie zęba więc i humor mi isę popsuje :P Musze kończyć :( trzeba powieśić pranie i zaraz mama wpadnie na kawke wiec żeby zawału nie dostała od mojegto sajgonu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to hej ja tez musze do dentysty ale chyba dopiero w polsce pojde ... ranne ptaszki z was ja uwielbiam spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przed ciąża to max wstawałam o 8.Super by było gdyby maluch wstawał przynajmniej o 7 bo są momenty że padam na pysk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przed ciaza to w dni wolne wstawalam najwczesniej o 9 a najpozniej o 14 a w ciazy to w dni wolne np.w niedziele i nie zawsze ale czesto lezelismy w lozku przez caly dzien ...tesciowa wtedy dostawala szalu wchodzila do nas do pokoju z pytaniem :dlugo jeszcze macie zamiar lezec ??? po co wstawac jak juz byla 18 :D oj daaaaaaawwwwnooo tak nie bylo teraz to najpozniej wstaje o 9 i wieczorem jestem zmeczona ale bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dawno nie zaglądałam ale ostatnio na nic nie mam czasu nie wiem kiedy wreszcie sie ponudze zawsze coś do zrobienia , załatwienia i ciągle w biegu dzisiaj myslałam że trochę posiedze na internecie to przyjechała siostra maża jeszcze nie zdązyła wyjśc juz druga koleżanka wpadła na kawe potem obiad i tak zeszło teraz mam chwilke bo Agnieszka ogląda bajkę ale jak tylko zobaczy ze mnie nie ma to zaraz będzie mnie szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika---dobrze ze o nas pamiętasz łobuziaku :D :P lorinka---to niezły miałaś spust.Dla mnie leżenie czy spanie do 8/9 tyo skaranie boskie he he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wyczerpany \"akumulator\" nie mam sily na nic... jestem wyczerpana....stad moja nieobecnosc....podczytuje was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka spi powiedziałbym nawet że chrapie zasneła nawet nie wiem kiedy - odkad nie klade ją w ciągu dnia to zasypia wieczorem w locie i mam spokojny wieczór idę zrobić kolacyjke mężowi własnie wrócił do domu ... biedny tyra po całych dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwasza!!!:D wiem ze mecze was spaniem kazika ale nie mooge uwierzyc bo juz sie przyzwyczail ze tam spi myslalam ze bedzie to trwalo dluzej i bedzie sie buntowal ale jest ok :D aaa jest juz na tym etapie ze sie buntuje i nie chce spac a ja dzis ide na shopping:D sa takie przeceny ze nie ma co czekac uwilbiam to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorinka-----Wcale nas nie jmęczysz :) Toż to naturalne że cieszysz się z postępów swojego dziecka :D Ja też bym mogła w kółko gadać o nociku hihiihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze napisalam sie tyle....w skrocie mialam chandre i przez 3 dni z kijem nie podchodz:( princpolo- gratuluje postepow nocniczkowych lorinka- dla ❤️ odwaznego Kazia... nika- alez z ciebie kobieta pracujaca.. powiem ci ze dobrze iz mozesz sie spelniac jako pracujaca mama przynajmniej nie fiksujesz od siedzenia w domu:) jana- c u ciebie?? evi- jak brzusi?? mani- jak samopoczucie.???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w niedzielny poranek .....a własciwie przedpołudnie moj maz pojechal na giełdę więc my pospałysmy troche z Agnieszką wstałyśmy o 9.00 i szybciutko wzięłam się za obiad juz sie gotuje Agnieszka je sniadanko i ogląda bajkę to ja wykorzystałam moment i skrobie do was pare słów własbie dowiedziaklam sie że moja kolezanka urodziła dziecko - nie było b to nic dziwnego tylko że ma rocznego synka ( chyba wpadka) może i dobrze bo inaczej chyba by trochę czekali aż odrośnie zreszta jak my wszystkie ..... terz to juz troche z lenistwa bo z pieluch juz wyszłysmy i jak pomysle o piluchach i nie przespanych nocach ........to sie zastanawiam wybieram sie własnie zobaczyc maluszka bo takie dzieciątka sa słodziutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc my juz po sniadanku mialam dzis ciezka noc wstawalam do kazia 4 razy i wstal o 7 😭 do kuchni nie chce nawet wchodzic ...wczoraj razem(ja przemek) robilismy sobie kolacje kuchnia wyglada jak tor przeszkod 😭 mielismy dzis pojechac do lasu a tu kicha bo pada :( a ja mam dostac @ za dwa dni zobaczymy ...juz nawet wydaje mi sie ze mi cycki urosly i wogole mam juz ciazowe objawy ....hehe:D wkrecam sobie...:D MAJONIA mam nadzieje ze chandra juz sobie poszla i czujesz sie o niebo lepiej❤️🌼 NIKA zazdroszcze ci troche tej bieganiny ja sie zrobilam juz takim leniwcem ze szkoda gadac...dobrze ze chcei mam zeby isc do pracy ...ale przyznam sie wam ze zaczynam doceniac to ze nie musze zima o 7 rano wychodzic z domu ...ze jak sie zmecze to moge sobie zrobic przerwe usiasc i wypyc kawke:)...tylko ciagnie mnie do ludzi i brakuje mi tej satysfakcji z odnoszenia sukcesow PRINCPOLO co sie stalo??jestes zla????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ślicze niedzielne popołudnie :D Nie byłam zła,ta buźka tak na podniesienie topika :D Ja to dziś mam dołka(teraz już dobrze:)) Ale rano ledwo co wstałam opierdzieliłam mojego chlopa,wiem że nie słusznie,powiedziałam za dużo i strasznie mi źle z tego powodu.Mam dołka ale nie wiem dlaczego??? Eh.....Chyba porzytyłam bo ledwo co meiszcze się w moje spodnie i chyba mnie to dobiło.Ehhhhh moze dla koś wyda się to głupie ale ostatnio nie potrafie sibie zaakceptować.Ciągle walcze z moimi kilogramami.Mój to mówi że mam chumorki ciążowe hehehehe. Jakoś wydeło mnie i czuje się jak bym była 4 mieisącu hehehe i okresu nadal brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj sylwia wiem co czujesz czasem sa takie dni ze cos nas gryzie a wtedy najmniesza rzecz potrafi nas niezle wkurzyc a moze to wlasnie przed okresem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorinka najgorzej jest to że nie wiem co mnie wkurza.Chyba taki miksior mnie zaatakował heheheheh.Wszystko po trochu,niby wiem czego chce a momentami nie wiem.To jakieś głupkowate ejst he he he.Ale co tam głowa nadal w górze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) i jak kobietki?? miesiaczki sa??;) zaczytalam sie wczoraj wieczorem do 24.00 buu a o 7.00 syn urzadzil mi pobudke... mowi mamusiu musisz wstac bo ja chce soczku:) calowal mnie i tulil heheh a ja mowi synu mama nie ma sily... no coz stwierdzil ze jak da mi buzi to juz je bede miec... coz poczac wstalam:classic_cool: oto moj smerfik:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3c4fef448a4cfe2a.html jak zwykle w jednym papciu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U mnie brak okresu.Ja tam w panike nie wpadam a to dlatego że tak jak pisałam wcześniej po porodzie wszystko mi sie rozwaliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo laseczki:) majonia alus -sliczny jak zawsze:)(ma fajne gatki wygladaja na mlutkie i wygodne) ja musze zamowic tort na niedziele dla kazika tylko obawiam sie ze bedzie takie babkowe strasznie slodkie i ze skorupa lukru zastanawiam sie na forma lodowa tortu ?????????????????? okrsu jeszcze nie ma moze jutro albo w srode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×