Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

DRUGIE DZIECKO

Polecane posty

postanowilam zmienic tabletki poniewaz te sa za drogie buuuu poza tym nie mam wogole ochoty na igraszki itp... senna i zmeczona... wiecznie.... maz stwierdzil ze najlepiej bedzie bez zadnych tabletek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś 6 dzień przerwy w pigułkach i brak okresu he he he.Ale coś mi po ciązy wszystko się pieprzy! Majona-----Ja też stałam się oziębła :P :D U mnie synuś i mąż wybyli na dwór :) Fajnie mieć spokój tym bardziej że synek budzi się ok5- 6 kiedy Adam ma wolne.Tak wiec mam chwilke spokoju :D Po południu zaczeło sypać i teraz jest wszędzie biało.Synek ma radoche :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majonia ja niestety czulam sie podobnie ale po yasminie :( i jeszcze dostalam wyspki kicha z tymi tabsami jestesmy stworzeni do prokreacji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia a mi sie nie chce ruszac z domu i nie ma mowy zeby przemek poszedl z kaziem na spacer czekamy na wiosne ja niedzwiedzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorinka ja dziś cały dzień siedze w domu.No wumie to od wczoraj :D he he he io dobrze mi z tym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazio dzis pierwszy raz spi w swoim pokoju nie bylo latwo ale udalo sie zobaczymy jak nam noc minie lezalam z nim w lozku i zasypialismy i przed zasnieciem kazio wygonil mnie z lozka oczywiscie swiatlo ma byc zapalone na schodach biedul troche zal mi go bylo i nawet chcialam go zabrac do naszej sypialni naszczescie sie uspokoil a ja mam kolacje dwa jaja na twardo i grzanki z serem salami i oliwkami tak sie dzis przemoblowywalam ze zapomnialam o obiedzie :D mialam dzien wolny od drugiego dania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! bilans dzisiejszej nocy kazio wstal RAZ!!!!swiatlo bylo zapalone na dole przy schodach i chcial isc na dol ale ja naszczescie czujnie spalam i poszlismy do jego lozka i tam zasnelam z nim obudzilam sie polamana i poszlam do naszego duuzego lozka zasnelam na chwile i kazio obudzil sie i wolal mnie ale juz z lozka wolal mnie tak :MAMO CHOC FAJNIE JEST TU ...myslalam e bedzie gorzej ale mysle ze kilka dni i sie przyzwyczai za to ja dziwnie sie czulam bez niego w pokoju jak by mi go ktos ukradl ale trzylatek musi miec juz swoj pokoik no i jeszcze go pochwale bo robi juz kupe do kibelka do nocnika nie chce HURRRRAAA!! troche to trwalo bo od czerwaca ale wysilek nie poszedl na marne idziemy na spacer pogoda zmienna pochurno z przejasnieniami hehe.. aaa ostatnio mam straszne sny hcoc wlasciwie nic strasznego w nich nie ma ale sni mi sie moja rodzina kilka dni temu snila mi sie mama ze siedziala w pokoju kazia na fotelu a nigdy u nas nie byla...wczoraj snila mi sie ciotka z kuzynka ze podwozily mnie i kazia ciotka prowadzila jechalismy przez las ciotka jechala strasznie szybko kuzynka sie smiala a ja krzyczalam na ciotke zeby zwolnila ze jestesmy w lesie ze z nami jedzie dziecko...a dzis snila mi sie jakas impreza u jednej z ciotek na ktorej nie bylo mojej mamy i znowu ta sama kuzynka znowu gdzies jechalysmy i jeszcze moja siostra tym razem ja prowadzilam kazio byl z dziadkiem i podczas jazdy moja siostra mdleje jakis KOSZMAR !!!! niech sie juz skoncza te sny bo przestane spac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja również bardzo chciala bym mieć dzidie, chciała bym w tym roku zajść w moją pierwszą ciążę, w czerwcu odstawilam pigulki, od 2 tygodni biorę kwas foliowy bo przeczytałam na necie że powinno się go jeść, chociaż moja ginekolog mówiła że dopiero po zajściu w ciąże. Starała bym się zajść w ciążę wcześniej ale obawiam się mojej sytuacji materialnej. Czy wy też tak macie? Z chlopakiem mamy mieszkanie bez kredytu bo dostaliśmy je od jego mamy on zarabia 1 700 zł a ja raz prace mam raz nie, miałam postanowienie że zajdę jak dostanę umowę o pracę na stałe ale się na to nie zanosi a mój instynkt macieżyński sięga zenitu i tylko kasa mnie powstrzymuje. Czy wy tęż tak macie? czy wszystkie macie lepszą sytuacje niż ja? U nas rachunków wszystkich nam góra 700 zł. Na nas dwóch pozostały tysiąc wystarczał w zupełności no ale dziecko to bardzo duży wydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LORINKA---🌼 dla synka i dla Was za konsekwencje :D My takiej nauki nie przechodziliśmy bo synek od początku spał w swoim pokoju tak więc wygląda na to jak by zawsze tak było :) U nas nocnik górą he he he .Raz posika się raz ,innym razem 5 ale się nie podaje :D Siku od czasu do czasu zwawoła ale kupe wali w gacie :P mireluna----- U nas jest inaczej : tzn my planujemy 2 dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny u nas dizisja pieknie swieci słoneczko - tylko przez to roztopony snieg leje sie strumieniami - ale jak to się mówi coś za coś ja jak zwylke przy poniedziałku - urzad skarbowy - i nawetr obyło się bez większych nerwów - ba czasami to tak mnie wkurzą że szok potem odebrałam Agnieszke od mamy i wstapiłysmy na zakupy kupiłam jej super szlafroczek z kapturem a na kapturze uszka i oczka - wygląda jak króliczek piżamki tez jej musiałam kupić bo juz z tych co ma wyrosła teraz tak szybko rośnie że cały czas coś na nią małe i musze nowe kupić a mnie chyba cos bierze bo wczoraj bolał mnie gardło a dzisiaj mam taki sucy kaszel że chce mi płuca wyrwać - żebym tylko Agnieszki nie zaraziła wszystko przez ta pogodę - raz mróz, potem pada deszcz i tylko choróbska panują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylismy na drobnych zakupach w drodze zlal nas deszcz wiec spacer byl bardzo orzezwiajacy monia czy ty prowadzisz jakies biuro rachunkowe ze tak czesto biegasz po urzedach ?? ja swego czasu tez biegalam wiec troszke ciebie rozumiem nienawidzilam tych kolejek zwlaszcza w okolicach 20 koszmar😭 sylwia z siusianiem przewaznie idzie lepiej niestety kupa to cieezzki temat ja sie ciesze bo czasem tracilam cierpliwosc kiedy wlil w gacie jeszcze jak byla twarda to pol biedy--:D zycze szybkiej i efektownej nauki :) majonia a na jakie tabsy chcesz zmienic? ja czuje ze @ zbliza sie wielkimi krokami :D :p 🌼🌼🌼:):):)🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie prowadzę biura tylko mamy działalność gospodarczą i sama sobie prowadzę przed ciążą pracowałam w dużej firmie w ksiegowości nawet zrobiłam w tym kierunku studia podyplomowe i tak sobie sama dziobię i w zwiazku z tym trzeba sie troche nalatać po urzędach ta działalnośc to mężą działka że tak powiem - nawet myślałam zeby nie wracac do pracy tylko rozszerzyc działalność o coś dla siebie tylko że jeszcze nie wiem co by to mialo być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj brat ma biuro rachunkowe wiec mu pomagalam i troche sie nauczylam wprowadzalam faktury itd..on tylko przed oddaniem papierow do urzedu sprawdzal czy wszystko ok wlasciwie to odwalam za niego wiekszosc roboty :D brakuje mi tego chetnie bym mu pomagala dalej 😭 a tu co ja bede robic i gdzie pracowac musze zrobic jakies kursy bo zwariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majonia - to postanowienie noworoczne ? Ja się też zastanawiam nad pracą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ No,no każdy widze ma postanowienia :) Zapomniałam napisać wczesniej że jak byliśmy na imieninach u teściowej była żona kuzyna mojego (jest w 5 mieisącu ciązy) tak pięknie wyglądała że aż zieleniałam zazdrości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki:) ja szukalam pracy wczoraj w internecie i dzis tez bede zaniedlugo kazio do przedszkola ale tylko na trzy godziny dziennie a ja sie przyzwyczai to bedzie chodzil dluzej i w marcu lece do polski z kaziem i dopiero na koniec kwietnia wracam mysle ze wtedy rozpoczne szukanie pracy na dobre dzis wstawalam do kazika trzy razy w nocy a zasypial ponad godzine przez to ze sie przespal o 17-18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorinka-----Jak Kaziu radzi sobie w przedszkolu???? W końcu zawsze był z mamą :) Jak będziesz w Polsce to wpadaj do nas na kawke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alus od wrzesnia pojdzie do przedszkola:) okazalo sie ze mamy je 5 min drogi od domciu:) w kwietniu mam go zapisac.... 31.01 idziemy na zabawe karnawalowa przedszkolanka nas zaprosila zeby maly zobaczyl przedszkole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia kazio dopiero pojdzie chyba na poczatku lutego bo tu jest mus dziecko zaczyna nauke w wieku trzech lat kazio konczy trzy latka 20 stycznia po jego ur przydzie do nas z przychodni pielgniarka zrobi wywiad da malemu kilka zadan sprawdzi jak sie rozwija i chce ja zapytac o dobre przedszkole blisko naszego domku w sumie to mam jedno na oku ale nie wiem czy jest dobre choc slyszlam od tutejszej mamy ze jest bardzo dobre ale zawsze lepiej zapytac jeszcze osoby ktora ma wiecej informacji na temat przedszkoli no i od takiej 'pielegniarki' dzieci dostaja teczki z ksiazeczkami naklejkami ...:) kazik od pewnego czasu bradzo chce isc do dzieci nudzi mu sie juz ze mna ... narazie ucze go jak ma mowic po angielsku ze chce kupe albo siku by nie mial stersu ale nie sadze kazik zna juz troche slow z bajek i to czasem potrafi mnie zagiac najgorzej jak nie rozumiem co on mowi bo i w obcym jezyku i jeszcze to zmiekcza jak dziecko uffffffff to walnelam wam referat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie jak takie male dziecko mówi w dwóch językach ale czy trzylatkowi nie myla sie te języki bo córka od mojej koleżanki to czasmi jak mowila to jeden wraz po polsku a drugi po angielsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaniosłam papiery do przedczkola ale że zapomniałam coś wpisać to musiałam odebrać i znów zanieś.I tak leża papiery w domu.U mnie w mieście są 3 przedczkola.Jedno mam prawie pod nosem,tamte tez nie są zbytno daleko ale wiadomo każda matka chce do nowoczesnego,do najlepszego :) Niby są 3 ale cięzko się jest zalapać bo jest za dużo dzieci a za mało grup.Teraz to nawet kategorie są he he he które dzieci przyjmują na początku. Najpierw to gdzie oboje rodziców pracuje,potem gdzie jest samotny rodzic oraz gdzie w rodiznie są dzieci niepełnosprawne. Takie oblęrzenie jest że trzeba u nas rok wcześniej zanieś podanie!!!! Bardzo bym chciała by synek chodził ze wzgledu na kontakt z dziećmi a u nas na osiedlu to nie ma takich maluchów.Są tylko nastolatki :P Ale kolejna sprawa to sobie myśle że troche bez sensu dawać dziecko do placówki skoro ja siedze na 4 literach w domu :( zawsze kasa się przyda.Ehhh i tak źle i tak niedobrze :P Moi mężulek odwarzył się pójść do gryziera z Kacperkiem he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie zle czuje:( boli mnie glowa i czuje ze @ sie zbliza boli mnie brzuch ale dziwnie bo zawsze przed @ bolaly mnie jajniki no i mam napiecie drazni mnie wszystko a przede wszystki krzyk kazika teraz sie kazio sie kapie przemek pojechal do kolegi a ja zabieram sie za tarcie ziemniakow moi chlpocy chca placki ziemniaczne z parowkami boczkiem w sosie pomidorwym odwlekalam tarcie plackow ...ale co sie odwlecze to nie uciecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorinka 🖐️ A u mnie brak okresu hiihihih.Dziś biore 1 pigułe z nowego opakowania.Jak ja nie lubiłam trzeć ziemnaików na placki,mój to wiatro by zjadł.Ale teraz wrzucam do malaksera i co mi tam :P . hehehhe chyba dziewczyny pomyliłam zawody :D mój poszedł do fryziera ale że mały płakał to nici.Sama jego opciełam i pochwale się że super to wyszlo :D:D:D Ależ się wzruszyłam.Odnalazłam moją przyjaciółke z lat podstawowych na naszej klasie :D Nie maiłąm z nią kontaktu przez 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam do dupy malakser tylko go slychac bo rzezi jakbym dziury w betonie robila :D kazik tez nie lubi strzyzenia zawsze go maszynka traktowalam ale zrobilam przerwe trzy miesieczna i dziecko zapomnialo teraz jak slyszy o strzyzeniu to caly sie trzesie .... nasza klasa fajny portal czesto tam zagladam ...to tez ogromna baza danych...do mnie odezwala sie kolezanka tez ze szkoly o ktorej calkiem zapomnialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ lorinka wczoraj mój obleciał wszystkie zaklady fryzierskie i nie chcieli nigdzie obciąć synka.Twierdzili że za mały he he he.To go sama obciełam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×