Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

DRUGIE DZIECKO

Polecane posty

MaMani założyła topik o tym że jej ciocia likwiduje sklep bartek i chce sprzedać buty za pól ceny na allegro.Jak się nie myle były buciki od 20-35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam w przedszkolu a raczej dwoch tam gdzie chcialam go zapisac nie mam miejsc:( wiec poszlam do drugiego tam sa miejsca i jutro na 9 musze tam byc i zapisac kazia ...matko tyle zamiesznia z tym kazik jest juz maruda nie wiem jak wytrzyma do 18?????????????????????? dziewczyny a co u was sie dzieje???? ide kupic parasol jestem tu dwa lata w deszczowej anglii i to bedzie moj pierwszy parasol hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to mam dziś młyn!!!! Kacper się tak rozkokośił że dostał dziś niezłego klapsa.Otóż spycialnie ściąga majtki i wszędzie sika i robi kupe 😠 SPECIALNIE!!!! po to ...by dostać w tyłek!Dlatego dziś już nie mam śił! Do tego poszła mi rura w łazience i męczyłąm się z fachowcami 😠 Dobrze że przyszła moja mama to zajeła się małym a ja opierdoliłam jednmych fachowców bo było czuć wódke!!! wezwałam drugich i już był luzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas zle alus bardzo plytko oddycha ....obawiam sie ze z. oskrzeli.....pomimo tego ze bierze antybiotyk:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko majonia wspoczuje i do lekarza z nim pedz zeby gorzej nie bylo moze trzeba mu zmienic lek????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majonia jestem z wami 🌼 oby szybko alus wrocil do zdrowia biedul:( sylwia majonia chyba jest z alusiem w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) u nas jeszcze ciiemno ..kazio wstaje ostatnio o 6 a ja chetnie polezalabym do 8 na 9 mamy byc w przedszkolu wiec zbieram sie polmalu majonia jak z alusiem ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugie dziecko
mam pytanie do Was. Czy objawy drugie ciąży miałyście takie same jak przy pierwszym dziecku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy tylko jedno dziecko drugie chcialbysmy ale ciagle mamy jakies ALE wiec niestety ci nie odpowiemy choc wydaje mi sie ze objawy moga byc inne niz przy pierwszej ciazy wszak kazda ciaza jest inna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugie dziecko
dziękuję i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylismy niestety tez nie ma miejsca jutro pojde jeszcze do jednego jak sie uda to dopiero we wrzesniu pojdzie ...jak wychodzilismy z przedszkola to kazik plakal chcial zostac tam z dziecmi:(:) no i mrozno dzisiaj u nas i czuje ze wpadam w jakis dolek psychiczny wczraj tak sie wkurzylam na przyjaciolke tyle energii ze mnie uszlo ze dzis jestem wrakiem i jeszcze przemek mnie wkurza ...:(czuje ze sie poklocimy dzis (obym sie mylila)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra myslalm ze bede miala troche wolnego a tu znowu czekanie do wrzesnia musze cos mu znalezc bo oszaleje z nim w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyladowalismy w szpitalu...maly ma zapalenie oskrzeli i dusznosc dzis juz sytuacja opanowana....maz teraz pelni warte w szpitalu ja odpoczywam w domu po ciezkiej nocy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majonia teraz to juz bedzie tylko lepiej :)a ty odpocznij chwile jak mozesz napewno jestes wykonczona po takiej nocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majona niech synuś wraca szybciutko do zdrówka 🌼 Przykro mi z tego powodu ale bądź śilna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja jestem wymeczona i glodna rano mielismy gosci byl kuzyn kazia a pozniej spotkalam sie z kolezanka ma synka maluszka slodkiego ma trzy miesiace :)dala mi go na rece i juz zapomnialam jak sie trzyma takie malenstwo :) ale bym chciala takiego maluszka kazio chcial go przytaulac i nawet przytargal krzeslo by posadzic go na nim hehe no ale po mimo tego ze slodkie malenstwo i sobie troszke przypomnialam to jeszcze sie nie czas na drugie... a co z wami hmmm????????? co robicie gdzie sie podziewacie??? majonia jak alus lepiej? nika ???? princpolo ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ale dziś cisza a już myślałam że bedzie co czytać :P Dziś to mam urwanie głowy,zapomniałam że dziś są urodziny dziadka męża i nie mam prezentu tak wiec na wariata szukałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny u nas stara bieda siedzimy w domu bo brzydka pogoda, nawet nie chce sie wychodzić majonia - jak tam Aluś lepiej ? ucałuj go 👄 robię dziś gołąbki bo już nie mam weny na te obiady codziennie trzeba coś wymyślać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej cos ostatnio sie rozleniwilysmy bo cienko przedzie ten topic my siedzimy w domu tzn wybieramy sie tylko do sklepu po prad bo sie skonczyl choc na dworze sliczne sloneczko to okropnie wieje i zimno jest ja mam dola nawet czekolada nie pomaga :(:(:( wpadlam w jakas beznadzieje mam nadzieje ze nie utknelam w niej na dlugo :( majonia jak alus !!!!!!!??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorinka----Ja mam tak samo,nawet kawał porządnej czekolady mi nie pomoga :( W życiu czegoś tak paskudnego nie miałam.Już nic mnie nie cieszy lecz wszystko smuci :(:(:( Wynajduje 1000 głupich rzeczy i potem się zamartwiam. Jestem również rozkojarzona.Byłam święcie rpzekonana że urodziny dziadka są dziś(jestem pewna ze mąż tak mi mówił) a okazało się że we wtorek.Nawet się ciesze bo moze będe miała lepszy humor :) To prawda troszke mało nas tu,ale napewno to przejściowe.Szkoda byłoby to tracić :D Jak aluś??? 👄 dla dniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×