Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

DRUGIE DZIECKO

Polecane posty

witam ja dzis o 7.00 przezylam chwile grozy ..... jeszcze sie trzese.....weszlam na strych po dzinsowa kurteczke i sliniczaki dla Tatianki nagle tup tup tup.......oczywiscie krzyknelam do meza zeby pilnowal malego ...patrze a tu alek wszedl za mna ...wiecie jakie te schody strome i jak wysoko?????oczywiscie maz przybiegl i zly a ja czemu na niego nie zwrociles uwagi??a on przeciez nie mowilas boshe.......maly sie poplakal bo widzial ze ojciec wsciekly....przytulilam synusia.... acha a wczoraj spadl z krzeselkiem od kompa.....uwielbia sluchac piosenke Kombi ślad:) i zna caly tekst ] ja pod prysznicem drzwi otwarte zeby go widziec bo lazienka jest na przeciwko sypialni....widze ze siedzi:) nagle huk!!!!! myslalam ze sie zabije jak lecialam z kabiny !!z piana na glowie...maly przerazony!!! myslal ze oberwie( hehe mama nerwus) ale ja spokojnie przytulilam go i tlumacze:) na szczescie nic mu sie nie stalo ufffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam czasu na pisanie a tym bardziej na siedzenie :( mam dosyć już być nianką.Ehhh odezwe się dopiero jak będe u siebie w domu bo tu to nia mam nawet jak.Jedno wiem NIGDY WIĘCEJ DZIECI :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) o rety majonia to alus niezle przestraszyl ,az sie goraco robi uf ... my wczoraj (ja, kazio) rysowalismy wycinalismy sygnalizacje swietlna jako ze moj syn uwielbia samochody teraz w domu mamy ponaklejane przy kuchence, pradzie, jest czerwone ,przy schodach zolte czyli musi mi powiedziec ze chce wejsc na gore ,no i zielone jest przy zabawkach ...:)kaziowi bardzo sie to podoba :) ja dzis musze isc na zakupy a ostatnio kazio zerwal w wozku ponozek kurde i nie moze jezdzic bo nogi za dlugie i mi szura po ziemi i musze sie pochwalic ze kran zostal naprawiony :D sylwia hmm bedzie dobrze :Djak dlugo bedziesz plnowala siostry ?widze ze daje ci w kosc :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i wczoraj w szpitalu wzyli kazika i wazy 19,5kg ciezki chlooop z niego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja już jestem dziś na swoim i się cholernie ciesze :D Miałam serdecznie dość tego niańczenia! Cała środa +noc+czwartek szału można z takim dzieciakiem dostać! W życiu takiego dziecka nie widziałam.Rozpieszczona do granic możwości! Wszystko musi mieć,wszystko jej zachowuje się jak mały sierżant.Nie ma żadnych obowiązków ,niczego nie jest nauczona. Gdyby dostała odemnie 2 razy w dupe to by wiedziała gdzie jest jej miejsce.W życiu żadne dziecko nie doprowadziło mnie do szału. Wczoraj już po 19 byliśmy w domu,nareście moge rozkoszować się i ciszą i synkiem.Szkoda mi go było bo wiecznie był pokrzywdzony. U nas to jak prawdziwa wiosna,trzeba będzie zrobić pranie,obiadek i pomyśleć o spacerze :) Majona----Ale się strachu najadłaś! coś strasznego! Asia----OOOOOOOOO to synek spory chłopak.Mój waży 15 kg +/- 0,5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sylwia ciesze sie z toba ze juz nie musisz nianczyc malej :D majonia u kogo ten przerosniety migdal jest co :( my dzis chyba w domu siedzimy bo pada deszcz licze ze sie rozpogodzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majona----Czy synek będzie miał usuwanie tego migdałka? He he he dziś na spacerze spotkalam naszego dobrego znajomego.Dawno się nie widzieliśmy bo ostatnio byliśmy zalatani.I jak się okazało jego żona za 2,5 mieisąca rodzi hihiihih.Njalepsze ejst w tym że ich córa ma przesżło 5 lat ,ona jego błagała o drugiem dziecko he he he ale on się bronił rękami i nogami.A tu wpadeczka :D a teraz cieszy się jak głupi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjjjjjjjjj majonia cos ostatnio wszystkie mamy jakies ciezkie dni ucaluj alusia i trzymaj sie no i napisz czy beda mu je usuwali . sylwia moja bratowa zaszla w draga ciaze ponad 3 lata po pierwszyej ciazy no i sie cieszyli ale jak wpadla jakies 4 lata po drugiej ciazy to byla przerazona ze co teraz bedzie majac juz 2 dzieci hihih do dzis sie z tego smiejemy :D a moj brat za kazdym razem cieszyl mordke jak glupi i tak bardzo czekal na syna no i cos niebardzo mu to wychodzilo bo ma trzy corki hihi a bratowa powiedziala ze juz koniec wiecej rodzic nie bedzie to ja mu zrobilam prezent no i jest ojcem chrzesnym kazia normalnie zwariowal chlop na jego punkcie i najchetniej by nam go zabral :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia temu mojemu kumplowi uridzi się poraz 2 córa he he he to ja do niego - TO CO TRZECI BĘDZIE SYN i w śmiech a ten o mało co zawału nie dostał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam w internecie jakiej prostej instrukcij origami kazio mnie zamecza i szukam i nie moge znalezc grrrra on chce psa i cholera chyba sama zaczne szczekac bo nie wiem jak to zrobic?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia-----Może Tobie pomoge he he he.W klubie dla Ciebie ,ich strona to www.kdc.pl jest ksiązka za jakieś 10-15 zł właśnie z origami ,krok po kroku.Moge Tobie ich polecić bo często coś u nich zamawiam i są naprawde solidną firmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ale mi jest źle przez mojego :( Jestem smutna,rozczarowana a najbardziej wściekła! Byle kwiatkiem mnie nie udobrucha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo sylwia co sie stalo????????????pisz nam tu zaraz jesli mozesz i chcesz majonia co z wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo się zawiodła na moim.Ja wiem że mi przejdzie ale jak sobie to przypomne to wpadam w szał.Zaczne od początku.... Wczoraj miał przyjechać bardzo dobry przyjaciel męża ze swoją dziewczyną.Bardzo ich lubie ale naprawde nie miałam ochoty by przyśli do nas....o 21! oni zawsze późno przychodzą bo jak tu przyjedzie on do swoich rodziców to przy opkaxzji obejdzie pół rodziny a mi taka pora nie odpowiada.Gdyż jest za głosno i finał taki jest że siedze pół nocy przy dziecku.Więc po co mi takie coś? ogólnie byłam zmęcozna jeszcze tą moją siostrą :D he he he.Więc powiedziałam mojemu że ja nie widze problemu by wyśli sobie do pubu.Umówili się na 21,mój mówi że coś jemu nie chce się wyjśc i że będzie szybko tzn między 24-1.Ja powiedziałam że nie ma sprawy,jak dla mnie to może przyjść za tydzień byle bym o tym wiedziała.Tak więc budze się o 24:30 i jestem szczęśliwa że zaraz mój przyjdzie.Jakoś zasnełam.Budze się o 1:30 troszke wystraszona że jego nie ma ale pomyślałam sobiem że się zagadał.Zasnełam.Budze się o 2:30 jego nie ma,nie dźwonił,nie pisał smsów mimo że wiedziała że albo będe czekać na niego bo byłam ciekawa co słychać u kumpla lub będe się martwić.Ok 3 dźwonie a ten ździwiony że ja nie śpie! Powiedział że będzie za pół godziny,z tej pól godzinki zrobiło się.....1,5 godziny!!!!! Byłam w nerwach,w stresie i oczywiście zła.Chrabie przychodzi sobie najlepsze ma chęc na amorry,budzi pół bloku i do łóżka nie mogłam jego zaciągnąć.Dźiwi się że jestem zła powiedziałam spokojnie że pogadamy jutro jak promile wyparują! Ale zapowiedziałam że jak synek obudzi się za pól godziny to ma się nim zając.I poiszedł spac po 5 a synek obudził się o 6:30 to ja dziecko do męża- A CO :D:P ten zły że mały się obudził,że ja za głośno rozmaiwam itd zły na wsyztsko i jak by nic się nie stało.Oczywiście przepraszała ale nie odrazu bo przecież on jest na mnie obrażony.Mało tego po 8 miał być w firmie u taty.Poszedł cały śmierdzący papierochami i piwskiem.Ja nie jestem zła na to ż eprzyszedł schalny w 4 dupy bo mój mąz wypije piwko ostatnio raz na mieisąc lub nawet tyle nie.Więc o to nie mam pretensji.Wkurzona jestem że przyszeł tak póxno.Co innego gdyby odrazu powiedział że przyjdzie o tej lub o tej lub wy zadźwonił to nie widze problemu i byłby luzik.Ale ja się do cholery martwiłam! Pare minut temu widziałam się z tatą i pytam się w jakim stanie jest mężulek a ta ta powiedział ze on żałuje bo jego misia jest teraz na niego zła itd itp a tata błagal mnie bym nie była na niego zła he he he.Powiedziałam tacie by jemu przykazał że z byle kwiatkiem ma się nie pokazywać to tata jak to każdy facet pyta się mnie czy jak kupi dodatkowo czekoladki to czy to wystarczy:D he he he.Powiedziałam jeszcze żeby jemu powiedział że mam przekrwione oczy ze złości he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie ci mezczyzni prawdziwi tacy GDZIE??????:D:D:D hihi w pubie :D:D sylwia moj to dzwoni jak sie spoznia ze bedzie ze 30min po tym czasie znowu dzwoni i mowi ze juz wraca no i ze bedzie za 30min i tak sobie przedluza....tyle ze nie wraca pozno ale rozumiem ja tez sie denerwuje :o posprzatalam domek nawdychalam sie domestosu i glowa boli i ciagle mam ten smrod w nosie zabijalam bakterie w kiblu i lazience mam nadzieje ze nieobecnosc marioli nie jest spowodowana pobytem w szpitalu (mam namysli te migdalki alusia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia teraz prawdziwi faceci to są jak dinozaury :D he he he No ale ja dałam się ubłagać pięknymi kwiatami.No zobacz jak takie kwiaty potrafią kobiecie mózg zjeść :P? Mam nadzieje że Mariola leniuchuje w domu z rodziną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama przyleciala na 2tyg z Anglii:)bylismy po nia wczoraj na lotnicku a potem sie goscilismy:) spala u mnie mama ..siostra z mezem i corcia....posiedzielismy do pozna:) az milo szkoda tylko ze maly wstal bardzo wczesnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo:) majonia to zycze milych dni w rodzinnym gronie:):):) a my bylismy na zakupach kupilismy kaziowi buty ale byla draka w sklepie bo kazio nie byl chetny do mierzenia butow ale jakos sie udalo go przekonac uffff teraz robie obiad i mam zamiar wywlec moja siostre do poulton na te baseny z pilkami i zjezdzalnie moze bedzie miala chec mi potowarzyszyc :) buziolki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie :) A my się imprezujemy na urodzinkach :D I co Asia byliście na basenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie siostra zaniemogla po imprezie 😭 no i dziadek przyjechal i pojechalismy na plaze zobaczyc przewrocony statek tylko byl dzis przyplyw i nie mozna bylo podejsc za blisko trudno innym razem ... no i niestety tato mnie poinformowal ze kupi nam bilet do pl i rozkazal zrobic mature chyba kurwicy dostane ....jestem wsciekla nadal sie czuje jakbym zyla pod kloszem rodzicow masakra nie moge zyc tak jak ja chce ..bo oni wiedza LEPIEJ (napewno chca dobrze) trudno pojade jak zdam to zdam jak nie to nie ale jestem wsciekla grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrgggggggggggrrrrrrrr😠😠😠😠😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Asia muśisz postawić na swoim.Takie jest moje zdanie :) Teraz matura a potem znów będa czegoś od Ciebie wymagali.Masz swoje lata i Ty muśisz o sobie decydować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam podczytuje was mamuski lorinka nie daj sie:) kobieca przypadlosc na dniach humor okropny😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam podly nastroj jemy sniadanie pozniej sie odezwe i do tego jeszcze jestem przeziebiona i ciagle kicham czyli zarazam i widze ze kazio tez kicha :( o maturze nie chce myslec bo sie denerwuje uparli sie codziennie mecza dzwonia smsuja..juz mam dosyc 😠😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u nas pada snieg z deszczem takie male kuleczki jakby gradowe ale w tv mowili ze snieg ma byc dzisisaj wiec niech bedzie ze snieg my robimy gofry taka mam ochote zobaczym jakie beda mam nadzieje ze chrupiace pierwsza seria wlasnie sie juz grzeje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ależ mi smaka narobiłaś :D Dawaj mi tu przynajmniej 3 wirtualne! :D:D:D Ja to może zrobie dziś omleta biszkoptowego ale to jak mały zaśnie ihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×