Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

DRUGIE DZIECKO

Polecane posty

U nas też drzemka już dawno odeszła w zapomnienie :) Mój zawsze wcześnie chodzi spać i wcześnie też wstaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś jem jak świnka przed chwilą usmażyłam sobie 2 kotlety rybne i czekam aż mi wystygnie ryż na mleko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrobilam sobie kawe i wyszlam zapalic papieroska bo juz nie dawalm rady z tym zarciem no i pomoglo ufff rzadko pale o tej porze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze moze cos jest w powietrzu hehe ze tak jemy ja juz wyjadlam wszystko co slodkie no i zurek nawet zrobilam w akcie desperacji krem ajerkoniakowy do tortow :o jeszcze mnie nie muli a swoja droga pewnie okres mi sie zbliza moze to juz PMS?? ja zawsze jakos mam po majoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Asia przestalam palić przed ciążą i już skończyl mi się ten nałóg.Teraz mam wiecej kasy he he he he.Wystarczy że mąz pali. Ja też dostałam okres,no a raczej plamienie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) okres mnie wykancza:( juz postanowilam pojsc z tym do gin:( to jest istna tragedia... ja tez mialam przez 2 dni ogromna ochote na slodkie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi kazik znowu mial pobudke o 5 nie wiem co jest mam nadzieje ze to chwilowe zaraz zabieram sie za gotowanie zupy pomidorowa bedzie :) a tymczasem popijam zielona herbatke :) i dzisiaj czesc druga obzarstwa:o tylko wszystko juz wyjadlam dobrze ze jutro na zakupy jedziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj majonia az tak bardzo boli tabletki nie pomaga? biedulko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomagaja ale caly czas czuje sie taka ociezala ...krzyze lupia itp... widze ze nie tylko ja mam takie zachcianki przed okresem heheh ufff :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sloneczko dzis pieknie swieci ale daruje sobie spacerek....u mnie doslownie rzez niewiniatek😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu szaro szaro slonca ani troche za to od jutra do niedzieli ma cuudownie padac :o :( dobrze ze juz marzec czekam juz na te cieple dni kurde wszystko co czekoladowe juz wyjadlam a do sklepu nie chce mi sie ruszac bo nie czuje sie najlepiej cos migdal mnie boli jak go dotykam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheheh a krzątam się po mojej rezydencji :D Mamuśka poja wpadla wie ctrzeba było sobie kawke wypić hihihi. Ja tam dziś siedze w domu,zimnica u mnie ! Zero stopni+duży wiatr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestc tu ktoś????? Ja mam małą bieganine postanowiłam zrobić w KOŃCU porządek w szafie.Sporo bezsensownych rzeczy się nazbierało. Jeszcze troche i mój przyjdzie z pracy,nie moge się doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my robimy obiad kazio zobaczyl ziemniaki i zazyczyl sobie prytki-frytki ale ja nie mam checi na ta smazanine to ci dobrze babo jedna moj dopiero wroci za 6 godzin strasznie sie dzis czas ciagnie juz bylismy na krotkim spacerze do sklepu strasznie zimno brr ja ostatnio pozbyla sie lozeczka po kaziku i maty edukacyjnej wszystko oddalam i juz nie mam w domu bobasowych rzeczy ... wlasie dzwonil przemek z pracy (ma przerwe) i mowil ze dostali podwyzke huuuurrraaaaaa:D i juz od zeszlego tygodnia robia po nowej stawce ale sie ciesze :D:D a ja rozmyslam nad avonem bo w sumie tu sa lepsze wrunki (niby) bycia konsultantka jeszcze nie wiem jakie i musze sie umowic na spotkanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) ja dzis pierwsza pdprawilam przemka do pracy a kazio jeszcze spi:) ja cos nie moge zasnac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Asia to teraz będzie więcej kasy na wyadawnie :D Mnie tez podwyżki bardzo cieszą :D:D:D Kiedyś była w Avonie siostra męża oraz moja dobra znajoma.Bardzo dużo u nich zamawiałam ale jak się pytalam ile z tego mają to milkły : he he he może myślały ze jak się przerzuce na avon to już ze mnie nic nie będą miały :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde u mnie tak pochmurno a wypadalo by pójśc na zakupoy bo pusta w domuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie omlety na sniadnie kazio juz wstal wiem ze avonie sa jakies gratisy ale co i jak to musze wypytac ale najbardziej zalezy mi na kursach ... my tez musimy na zakupy dzisiaj ruszyc bo puchy wszystko wyzarte no i kazio ma katar :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my już po spacerku :) Zakupów dużych też nie zrobiłam a bo wiaodmo cięzko z wózkiem+dziecko+koszyk więc napchalam tyle ile mi isę zmieściło po wózek :P Reszte niech dźwiga mój książe :D Nieciekawa u nas pogoda.Pochmurno i od czasu do czasu mały deszcz pada 😠 kolejny dzień w domu 😠 Będe póxniej ide zrobić jakiś obiad i coś słodziutkiego mi się chce,tylko nie wiem co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dzis kiepski nastroj a wlasciwie hustwake raz lepiej raz gorzej :(( aktualnie lepiej bylam w sklpie zaplacic za tv i niemoglysmy sie doliczyc z pania calej kwoty od stycznia do marca sie nazbieralo w sumie 38,5 L oczywiscie w domu liczylam ile ma byc ale w sklepie dostalam takiej zacmy i kasjerka tez ze pomagal nam jeszcze kasjer zabawnie bylo:D no i jeszcze sie pochwale ze nastawilam pranie i zapomnialam dodac proszku do prania :D:D:D no zaraz kazio do mycia i lulu szybko zlecial mi dzien sylwia no i co tam dobrego zrobilas???????????????? majonia a ty gdzie sie podzialas ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia uśialam się z tym praniem :D:D:D Zakochana jesteś czy cooo??? :D :P Ciacho zrobiłam a konkretnie sernik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) I znów sobota,i znów prawie cały dzień jestem sama z synkiem, i znówmtrzeba brać się za szmate :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) widze sylwia ze tryskasz entuzjazmem:D ja wczoraj posprzatalam i dzis luz ale za to musze dokupic kilka rzeczy bo wczoraj zapomnialam skleroze mam czy co??? snilo mi sie ze kazio sie zgubil masakra co za sen i naszczescie bo juz mialam rozpacz i wylam obudzila mnie usmiechnieta mala slodka paszczurka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brak pomyslu na obiad a mam ochote na cos ?????sama nie wiem na co ale napewno na dobre zarcie no i wszystkiego najnajnaj z okazji dzisiejszego swieta :)moj pewnie zapomnial chociaz jego siostra przypominala mu od dwoch dni ze w sobote dzien kobiet mowi sie trudno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ja to dziś mam na obiad taką małą kombinacje :P zobaczymy czy będzie zjadliwe.A mianowicie pulkpety w sosie serowym+ziemniaki i buraki.Wszystko robi się raz dwa bo przecież o to chodzi :P :D Mój też romantykiem nie jest he he he rano wstał i ani be ani me :P Po godiznie wybrał się do sklepu i kupił mi ....jajko z czekolady :P rzeczywiście romantyczne :P . Póki co dostalam od taty różyczke :D A i teściu dźwonił do męża z pretensjami że on chcial mi złorzyć życzenia a ja telefonu nie odbieram :P he he he tylko że mi nic nie dzwoni to raz a dwa na drugą strone by sobie mógł przyjśc 5 minut spacerkiem do mnie życzeniami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×