Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

DRUGIE DZIECKO

Polecane posty

sa takie srednio chrupiace ale sa ok i nawet dobre smakuja nam bardzo ale to chyba dlatego ze dawno ich nie jedlismy nie wiem czy dla przemka cos zostanie no i oczywiscie posylam pachnace goferki z owocami i bita smietana i sosem truskawkowym pychotka:D:D a co to za omlet biszkoptowy jak/z czym to sie je?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robi się go raz,dwa :) 6 jaj rozdzielonych 4 dag mąki 3 dag cukru 4 łyżki gęstej śmietany żółtka utrzeć z cukrem,dodać śmietane,ubić białka.Ubitą piane kłaść na żółtka przesypując mąką,wymieszać.Na dużej patelni rozgrzać masło,wylać mase,smażyć na wolnym ogniu.Omlet podważać nożem od boków patelni aby na dno spływała płynna masa jajeczna.Pod smód włożyć troche masła.Gdy omlet się zetnie to wrzucić na 5 minut do piekarnika.A jesz jego z czym chcesz :D z cukrem,z owocami,z dżemem,z nutellą itd iutp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia napewno go zrobie z ta nutella to trafilas jestem fanka nutelli moglabym ja jesc jesc :D:D ale mi smaka narobilas pysznosci uwielbiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też kocham nutelle :D Robisz coś fajnego z nutelli??? Ja to lubie usmażyć naleśnika,dodać do niego nutelle i banana i polać czekoladą :D oraz lubie domowe ciasteczka i do środka nutelle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najczesciej robie nalesniki z nutella i wlasnie z bananem i na koniec posypuje jeszcze cukrem pudrem no i na grzanki tez ja daje zjadam ja z lodami i czasme tez herbatnikami ciasteczek nie robie bo mam piecyk do dupy :( jestemy pelni zostaly cztery gofry akurat dla przemka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia a dla mnie to co?! :P Ja też mam piekarnik do dupy.By trzeba było kupić coś lepszego no ale zawsze są jakieś wydatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia zapraszam pakuj meza i malucha i przylatujcie do nas na urlopik hihi :) a swoja droga to moze jak bede w PL to sobie zrobimy spotkanie co wy na to ???tylko nie pamietam w jakich miejscowosciach jestesmy porozucane jakby byla jakas znosna odleglosc to ja sie pisze na to:) a co do piekarnika to moj jest taki przedpotopwy wogole cala kuchenka pierwszy raz widzilam taka zaczynajac od gory to ma gril potem nizej normalnie 4 palniki no i nizej piec z palnikiem tylnym i nie da sie tego plominia juz wregulowac i tak jest malutki ze go prawie nie widac a zepsul sie jak robilam kiedys lasagne i robila sie i robila az w koncu sie wkurzylam postawilam na normalnie na palinik i tak sie dokonczyla nie mowie o tym ze sei przypalila grr no i trzeba zadzwonic do szanownej pani wlascicielki i poinformowac ze sie zepsul ale jakos mi sie nie spieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia to ja się pakuje :D SUPER pomysł!!!!! ja jestem ZA! Mieszkam w zachodniopomorskim niedaleko Szczecina.Ale by był czad :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek:) mamy dzis piekny dzien tylko strasznie zimno sylwia z opola do szczecina jest 459km to zajebiscie duzo jeszcze zobaczymy co majonia na to moze gdzies w polowie drogie bysmy sie spotaly zobaczymy ja wczoraj dzwonilam do szkoly i jeszcze nie wiedza kiedy jest matura :o pewnie gdzies na koniec kwietnia :o sekretarka podala mi strone internetowa zebym sobie sprawdzala sama ona sie nie bedzie wysilala:D no one sa poprostu boskie siedza tam i nic nie wiedza :D:o no i przemek sie wczoraj wkurzyl ze tatus mowi mi co mam robic i na co wydawac kase (ma tu na mysli bilety lotnicze i to ze w pl tez musimy miec jakas kase )a akurat tak sie zlozylo ze jestesmy sie ostatnio troszke zdebetowalismy no ale to i tak nie wazne bo chodzi o sam fakt wtracania sie no i zaraz sie okaze ze bede miala kwas i z przemkiem i z tatusiem:o niestety nie da sie tak zeby byl wilk syty i owca cala:o przeziebienie mnie nie opuszcza w kazia pakuje witaminy i narazie przestal kichac na pocieszenie ide sobie kuic jakas szmatke aha no i uzaleznilam sie juz od was tylko niewieem czy to dobrze:D obawiam sie ze nie bo mama w pl nie ma neta chyba jak ja to wytrzymam?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a ja od wczoraj mam takiego smaka na slodkie boshe non stop mysle o czekoladce itp.... alek wstal o 6.30 wygonilam go z mezem;) sama pospalam az do 8.30....obudzil mnie glod...... cos tam sie wczoraj pojawilo z kobiecej dolegliowsci ale mysle ze na dobre zaatakuje popoludniu...no i oczywiscie w dzien gdy maz ma popoludniowke co by sie meczyc z synem..... wczoraj mialam taka chandre ze zabijalam wzrokiem....nie mogli mnie dotykac ani do mnie mowic hehehhehe wszystko mnie draznilo....wyjasnilam mezusiowi ze ja tez jestem czlowiekiem i potrzebuje relaksu....a tu niestety gdzie ja tam moi faceci....ilez mozna??? lorinka- dasz rade:) widze ze tu calkiem calkiem przepisy:) ja tez lubie nutelle najbardziej smakowala mi wyjadana ze sloika wielka lycha:) maz mnie poskromil( dodam ze sam tak robi) i jem porzadnie od czsu do czasu na kromeczce;) snilo mi sie dzis ze urodzilam drugiego synusia:) wzruszylam sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorinka- a dokladnie z jakiej miejscowosci pochodzisz( wybacz nie pamietam) gapa jestem...buuuu faceci poszli na chwilke na podworko....maja tyle energii ze skakali po sobie:( a ja glowa 2na 2 i mowie to idzcie sie wybiegac .....szkoda tylko ze maz zaraz do pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my wróciliśmy ze spacerku.Ładnie świeci słonko,nie ma wiatru ale jest zimnawo.Ale co tam :) Dziś mnie 2 osoby podniosły ciśnienie! Pierwsza to teściową którą spotkałam na mieście i ta z gębą gdzie my w niedizele byliśmy bo przecież ona do nas przyszła!!!! Patrzcie babcia przypomniała sobie że ma wnuśia!!! A druga to babsztyl na poczcie! -wysyłam paczke pobraniową a ta że nr.konta na paczce nie napisałam.To ja do niej że nigdy tak nie było a ta z ryjem do mnie że ONA WIE LEPIEJ! a ja do niej że NIE PORAZ 1 WYSYŁAM I TEŻ WIEM.A ta z mordą do mnie że poraz 1 pewnie wysyłam a ja do niej że chyba lepiej wiem ile razy wysyłam i żeby z emnie głupiej nie robiła ! w życiu bardziej pojebanej baby za okienkiem nie widizałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majonia mnie tez sie ostatnio snilo ze swieta bozego narodzenia spedzalismy w wiekszym gronie hihi:) majonia ale masz fajnie przynajmniej odpoczniesz od swoich facetow ja odpoczywam tylko w nocy i to nie zawsze.... aa i jestem z opola niczego sobie nie kupilam...za to kazio kupil sobie banki i robi je namietnie z usmiechnieta paszcza :D sylwia moze pani miala gorszy dzien :o ale swoja droga to straszne chamstwo !!!! a po co komu nr konta na paczce?!?!?!?! bo ja nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he Asia ja też nie.Tej baby nigdy nie lubiłam he he he ale dziś to mi ciśnienie urosło. Asia w UK masz polskie stacje na tv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mamy polskiej telewizji tylko tylko angielska i dobrze bo juz calkeim bym sie nie uczyla jezyka moja kolezanka ma polska tv i jezyk jej stoi w miejscu ale nie ukrywam ze chetnie bym poglodala M jak milosc a tak to necie jest polska telewizja i czasem sobie cos poogladam jest tez M..ale platne i duuupa blada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśłi na kompie masz możliwość obejrzenia dziś rozmów w toku to polecam :) synowe kontra teściowe.Kłutnie będą ot co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fakt wszystko jest po angielsku więc śiła wyższa zmusza człowieka do nauki.Ale to dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fakt ja tez jestem leniwa nie chce mi sie wkuwac a tak to lapie slowka :)chociaz tyle a najgorzej jest jak powiesz cos poprwnie to jada do ciebie takim jezykiem ze ja juz nie wiem o co chodzi hehe ale najbardziej mi brakuje moich rzeczy ktore sa u mamy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ja to bym musiała gdzieś wyjechać na jakiś czas,być skazana na siebie to i bym sięnauczyła.Bo ianczej to leń jestem :P Święta nie długo,więc pewnie nie możesz doczekać się maminich smakołyków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U nas w nocy zawiało śniegiem.Mi już o 5 na nogach .Synek właśnie obserwuje pieski w kuchni a ja krzątam się po chałupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo:) kazio tez dzis powiedzial dziendobry o 5 :) no i przez godzine jeszcze lezal z nami w lozku teraz znowu puszcza banki :) dzis czuje sie jeszcze gorzej moje gardlo ledwo zipie :o :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzis sie szprycuje nospa + nurofen... lorinka- moj tez wczoraj dostal zestwa do robienia babelkow;) maly wstal o 6.15:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze nasze urywisy to ranne ptaszki moj syn mnie meczy tymi bankami mam dmuchac a jak tylko wezme troche powietrza buzia to kaszle jak opetana ,a ten maly madrala nierozumie ze mama chora i meeeecczzzzyyyy dmuchaj !dmuchaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek rannego ptasdzka ma po mnie :) Od małego potrzebuje bardzo mało snu.Zawsze wstaje rano więc ja mam to we krwi ale musze przyznać że bym chciała sobie poleżeć do 8 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i kazio jest spiacy a nie polozy sie mowy nie ma!:o przegadaj takiemu...strasznie juz marudzi i mam nadzieje ze wkoncu zasnie ale mam ochote na ta nutelle hmmm sklep niedaleko:) no i mam opryszczke masakra moje usta wygladam jak murzynka hihi co do swiat odzwyczailam sie juz od kuchni rodzicow i tesknie tylko za bulka drozdzowa mojej mamy no i mam kilka ulubionych ciast , gorzej z daniami miesnymi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia Twój maluch śpi w dzień??? Ja moich chłopaków wyrzuciłam na spacerek :D nareście chwilka spokoju :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazio juz nie ma popoludniowej drzemki ale wstal dzis o 5 zawsze wstaje poziej o jakies 3 godziny no i tak jeczal ze chcialam go polozyc dobrze by mu to zrobilo ...a tak pewnie padnie mi o17 :o i bedzie siedzial do 22 bosz ale mam dzisiaj gloda ciagle jem ...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×