Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

DRUGIE DZIECKO

Polecane posty

hejo:) ja sie nie katuje dietami naszczescie nie musze :D ciesze sie bo lubie dobre jedzonko:) sylwia gratuluje wiec tych kilku dni i trzymam kciuki abys wytrwala a jak dlugo zamierzasz poscic???? majonia taki czas tez jestes podatna na zmiany pogody? u nas cieplo ale bezprzesady ale juz wszystko w pakach jest jeszcze troche i bedzie slicznie (angielki chodza juz w japonkach):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakoś po porodzie nie potrafie utrzymać wagi :) Mam normalnie tendencje do tyci 😠 Aj jak bym sobie coś konkretnego zjadła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja o moich moge tyle powiedziec ze tez ich nie mam :( jak bede miala mozliwosc to wybiore sie na jakis drobny zabieg pozbycia nadmiaru skory nie jest zle marzenie moje zeby wygladaly jak przed ciaza :D ja dzis masakrycznie sie czuje ---okres----boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znów mam za duże piersi :P Kupuje stanik z miseczką DD niekeidy i E.Mam problem ze stanikiem he he he.Do śłubu to robiłam w Trumfie na zamówienie :P he he he bo w żaden mi się cycki nie mieściły a miałam w gorsecice spory dekold oraz z tyłu zapinany na szyji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zle i tak niedobrze hheeh ja znowu czuje sie okropnie....wysokie cisnienie... temperatura 35.5..😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my juz po miescie wrocilam z szampanem tylko ale jest swietny Lambrusco polecam:) sylwia to nie zazdroszcze ja mialam przed ciaza 75b w ciazy 80c i czasem wchodzilam tez w d a teraz mam 70b nie sa jakies straszne te cycki no ale wiadomo ze zawsze sie cos znajdzie do poprawki... majonia masz strasznie niska tempke ...:( mnie bola jajniki juz wzielam tabletke rano i znowu bola czekam na@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fakt tak źle i tak nie dobrze :D Ja zawsze nosiłam D lub DD a w ciązy to dopiero byla masakra :P chyba bym sobie je zmiejszyłą :P Jeszcze pół godiznki i synuś idzie lulu ale super!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazika ide zaraz kapac ...:D i jeszcze kolacja wiec jeszcze godzina zejdzie teraz siedzi uklada puzzle o pociagu i mowi ze pociag nie ma czasu ... jeszcze chwila i maluch zasnie a my bedziemy prowadzic konferencje ze szwagrowka:D i szampanka pic :D a gdzie podziala sie nika ????????moze juz zaciazyla i sie nie pochwalila?????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kazik dzi obudzil sie o 4 rano caly przesikany i zly...😭 na dworze pogoda wspaniala ze chce sie zyc i zimowe kurtki moga isc juz do szafy :D:D a mnie boli brzuch i jajniki juz 3dzien wczoraj mialam male plamienie i to wszystko czyzby ciazzzzaaa??????????????? ale w pierwszej nie mialam nawet kropelki krwi przez cala ciaze a moze juz sobie ubzduralam ...nic czekam dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zeswiruje ale testu nie robie jeszcze boli masakrycznie a nigdy nie mialam takich plamien--dziwne dziwne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie niestresuje najwyzej bedzie didek i juz po zastanawianiu sie ... i decydowaniu...:)tylko robilam test i wyszedl negatywny niewytrzymalam musialam zrobic ale wczoraj mialam dostac okres a mialam tylko rano male palmienie takie brazowe (sory za tak dokladny opis) odrazu sie zabezpieczylam wyruszjac w miasto a tu nic czysciutko i brzuch z jajnikami bolal teraz juz przestal wiec nie wiem nigdy tak nie mialam dlatego smiem twierdzic ze to moze byc ciaza no i nie pozostaje nic tylko czekac, moze za tydzien jak@sie nie pojawi zrobie test znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorinka no właśnie jak będzie to będzie i radośc i nie trzeba dłużej się decydować :D Jakos nie ejstem gotowa na taki krok hehehe.Dane mi być zostać mamuśklą po 30 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze no wiadomo ze wolalbym to odwlekac ...ale po 30 juz nie chce rodzic chce miec wtedy juz odchowane dzieciaczki:) czekam na przemka i jedziemy znowuuu na zakupy...ble znowu te tlumy w sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puk puk sylwia a jak postepy kacpreka w nocniczkowym treningu? majonia halllooo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wczoraj napisałam się i nie ma mojej notki 😠 Od wczoraj wieczora nie mam w domu neta 😠 właśnie jestem u brata i pomyślałam że dam znak :) lorinka----jak zakupy??? a z nocnikiem to różnie.Tzn jak ja jestem sama synkiem to jest genialnie :D kacperek non stop woła,wytrzymuje ok 2 godziny.Natomiast jak jest już mój mąż to tragedia non stop opszczany,że już śił nie mam.Ale dziś 2 dzień siada na sedes a to dlatego że powiedziałam ża będzie spuszczał sobie wodę jak zrobi siusiu.I to działa hehehe.Bo teraz to by siadał co 15 minut nawet jak jest mąż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jestem dziś pierwsza :D Dziś znów byłam skazana na brak neta 😠.U mnie jak nie ma neta to masakra! teraz to moje narzędzie do pracy :) A ze tam biuro jest czynne dopiero ok 12 to nie bede czekać.Wszyscy sąsiedzi mają a ja nie 😠 więc mąz dźwoni do nich po 9 hehehe.I mieli podłączyć ale jak się okazało znów ktoś im się włamał do systemu i trzeba było zmienić nr.bramki.Więc sobie zmieniłam 😠 gdybym wiedziała odrazu za to się zabrała😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja:) wczoraj nie mialam czasu wejsc nawet na chwilke wiosenne porzadki:) mamy piekna pogode sloneczko sloneczko sloneczko alez sie jaram ta wiosna ale juz zimowa kurtke do szafy odstawilam:D sylwia dobrze ze jestes juz z nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie :) My już po spacerku.Długiiiiiiii był.Wyszłam z domu ok10 i dopiero teraz wróciliśmy.U nas zimno,zmarzły mi ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mielismy dluuugi spacer kazik smiga bez wozka i zlowim tempem do domu sie wloklismy :D jeszcze tylko jutro w srode w naszym domu beda dominowac kobiety:D :D juz sie nie moge doczeka przyjazdu szwagrowki z corkami:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie schizuje przeczytalam ze przy zapaleniu przeziebienu czy infekcji jajnikow tez moze byc takie plamienie moze jestem chora ????????pierwszy raz w zyciu mialam takie cos !!!!!!!!!!!!!!!! nie wiem w zasadzie na co czekam na okres juz w ogole nie czuje sie 'okresowo' zaczynam sie bac cholera jasna!!juz swiruje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorinka----Plamienia mogą być spowodowane chorubskiem.Ale jesli jesteś tuż przed okresem to bym nei świrowała :) Mozę to początek ciąży? U mnie wszystko się rozwaliło i ja mam po porodzie same plamienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia w dniu spodziewanego okresu zamiast niego na wkladce mialam brazowe plamienie bardzo niewiele i na tym sie skonczylo,nowego nic sie nie pojawilo nawet brzuch mnie nie boli😭 wiec nie wiem co myslec jak do 24 nic sie nie wydarzy to pojde do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pocieszenie kupilam sobie dwie bluzki:D ide kapac kaziuta buzka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×