Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

DRUGIE DZIECKO

Polecane posty

imie mamy............wiek..........imie dziecka...........wiek majonia24...........24.............Alek................. ..2l i6miesięcy MaMani...............21.............Mania............... ...7 miesięcy J_A_N_A..............24...........Justynka.............. ...1rok zieloneszkielko......22..........Mikołaj................ ...16 miesięcy gabi 27 ............ 28........... Agatka................ 5 lat lorinka ............21............Kazio...................2l i 10m-cy Evi..................21............Olek................. ...19 miesiecy oliwkabambino....27............wojtek..................1 rok pomaranxczowa zmija...26.....Maciuś...............21miesiecy Princpolo............24.................Kacperek........ ..2 lata i 2 miechy Nika..................30............Agnieszka........... ....1 rok i 10 gapek............. 33 .......Jaś 4,5 roku i Lena 7 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majonia co ci zrobili? Gapek ty chcesz 3 dzidziusia? Kurcze ale ci fajnie :) A jak sobie z 2 radzisz? ciezko jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam i wcięło oczywiście MaMani dwójeczka mi wsytarczy tak jakoś trafiłam d was :P fajnie jest z dwoma bąblami, kochają się bardzo (choć na początku Jaś był zazdrosny), zaczynają się razem bawic. Do południa luz bo jasiek jest w przedszkolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gapek----I bardzo dobrze że do nas wpadłaś :D Powiedź jak to jest być mamą dwójki małych dzieci??? Jak sobie radzisz it bo Ty to już doświadczona jesteś :D Majona----Co się stało??? Lorinka,Nika----Co taka cisza :) Mykam do moich serialów.W końcu mam luzik.Mały smacznie śpi od paru minut a chłop w pracy od 13 i będzie dopiero jutro o 7.Ehhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nicccc teraz to mam ubaw maz ubieral syna w pizame..... tak sie smialam ze spadlam z krzesla:) mowie wam to jest widok godny uwagi takie teksty... do alka stoj .. nie ruszaj sie... lez... obroc sie... pdnies pupe.. wyprostuj sie... najpierw siedzialam cicho ale potem zaczelam sie smiac jak uslyszlam ze mam se wsadzic do duuuuppppyyyy pampersa.. ktorego zuzyte rzepy juz sie nie kleja ... ale zakladamy malemu an wszelki wypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Męża mam już przy sobie : Biedaczek zmęczony jest bo spał tylko 2 godzinki.Ale ten wypije kawe i jest prawie jak nowonarodzony,no też ja tak bym chciała :) Mały wstał mi ok 6 i jestem jeszcze zakręcona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) ja sprztam i sprzatam i konca nie widac ale dzis juz chyb skoncze przestawianie mebli zostawiam przemkowi dzis ubieramy choinke :) sylwia skorzystam z twojego pomyslu chodzi o prezent dla kacperka mariola czy alus spi sam w swoim pokoju ? pytam bo zastanawiam sie czy przeniesc kazia do jego pokoju w sumie przesypia cala noc i jest juz duzy wiec chyba juz czas ale obawiam sie ze nie bedzie chcial czy alus nie marudzil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorinka----- Ja wczoraj ubrałam taką małą choinke do pokoju Kacperka i do naszej sypialni :) Ahhhh zrobiło się bardzo światecznie. W piątek kupimy choinke i zaczniemy ubierać,już nie moge się doczekać :D Ja już mam posprzątane :) Dziś przychodzi do mnie znajmoma z synkiem który jest tylko o 2 dni starszy ,dawno się niewidzieli bo ostatnmio to aż latem.Zawsze mój synek płakał na jego widok ,ciekawe jak będzie tym razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia ja juz mam dosyc tego sprztania nienawidze rekaiwczek gumowych wiec w nich nie sprzatam a moje dlonie sa zmasakrowne pottrzebuja jakiejs ostrej kuracji nawilzjaco-regenrujacej my w niedziele bylismy u znajomych maja 18 miesiecznego synka cholopcy baili sie swietnie tylko przez kazika czasem przemawiala zazdrosc teraz ciagle mowi ze chce jechac do konrada :) a choinke przemek kupil wczoraj ale okazalo sie ze ma za gruby pien i trzeba ja ociosac przemek zabierze narzedzia z pracy i dzis bedzie ja rzezbil :D:D wypijam kawke i zjadam pyszne ciasto wisniowe z kruszonka maniamniam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ja też nie lubie robić w rękawiczkach.Ubieram je tylko jak myje kibel.Moje dłonie też nie wuglądają najlepiej :( W okresie zimowym często mi skóra na dłoniach pęka a to jest niezły ból.Ale to nic innego jak źle wytrze ręce i ide na dwór.W ciągu dnia nacieram sobie ręce kremem ,wczoraj kupiłam krem w aptece taki lecznicy na pękniętą skóre.Może coś pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pricpolo
🖐️ gdzie jesteście ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) my niedawno wrocilismy:) to nic ze z rana tesciow zepsula mi humor i nie moge sie otrzasnac do teraz:( obkupilam sie w orsayu:) mam piekna sukienke... spodniczke.. spodnie i bluzki... kupilam sobie tez buciki... sa juz przeceny:classic_cool: my chyba choinki nie bedziemy miec .... alus nacieszy sie ta na dole;) mamy taka malenka sztuczna... i kule z lampkami u alka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy tez od siostry stajenne:) pewnie bedzie na dole bo jak nie bedziemy miec choinki to po co nam tu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majona------Dobry dałam numer.Nie mam brata Mirka,ani nikogo innego nie znam o tym imieniu :) Mam brata Mateusza. A co tam podam tutaj gg bo coś poczta mi szwankuje,a może rzeczywiście pomyliłam się z literką 2222449

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ponownie. Ale dziś u nas ładnie,nie jest zimno,nie ma mrozu.Troche pochodziliśmy po parku :) Ja w tym roku nie wysyłam kartek pocztą,do tych co mam maila to wyśle karte wirtualną a do reszty zadżwonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zadeklarowalam sie zrobic pierogi z kapusta i grzybami... jutro... potem zamroze...moj maz juz sie oblizuje heh tak lubi:) zrobie tez kapuste z grochem i makowke....( makowki nie umiem czekam na przepis od siostry:) firanka w auta przyszla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majona----I jak firanka??? Jesteś zadowolona??? bo synuś to pewnie w 7 niebie :D . Ja w poniedziałek zrobiłam pierogi i uszka-zamroziłam i po sprawie.Troche się nalepiłam bo lubie jeść pierogi przez całe święta i troche ludzi będzie bo razem z nami to 11.Weekend popieke ciasta i co nie co zrobie w niedizele a co nie może długo stać to zrobie w poniedizałek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stoczylam walke ze zmierzlym synem.... spiacy jak niewiem ale ucieka:( doslownie musialam go przytrzymac... potem to juz plakal z zalu... ze mu cieknie z noska heh ( z tego placzu) darl sie okropnie:( firanka super:) lorinka - pytalas czy alek spi w swoim pokoju otoz nie... spi z nami w sypialni... u siebie sie bawi:) princpolo-a moze podrzucic ciekawy pomysl na ciasto?? latwy i szybki z zrobienia zaskocze tesciow na dole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
princpolo-a co do gg to pisal ze mna jakis Mirek..maz?? brat?? sprawdzilam numer mam dobry.... pan byl zdziwiony ze do niego pisze wiec pytam czy Sylwia to siostra?? zona??nie dowiedzialam sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×