Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

DRUGIE DZIECKO

Polecane posty

no to sie porobilo hehe:D majonia ja bralam wczesniejsza wersje yasminelle czyli yasmin i czulam sie fatalnie i musze pojsc do gina bo mam nadzerke :( ja nie bede brala tablet nie chce sie truc chemia mi stanowczo nie odpowiada od poltorej roku niczego nie biore i jeszcze nie wpadlam ;) my dzis znowu jak to w piatek na zakupy aaa pogonilam kota straszna jestem ale w sumie sam chcial wyjsc ufffff kuchnia dzis serwuje pomidorowa i z drugim daniem problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majona---Od roku jestem na cilest.Wybrałam je bo sa tanie 18-20 zł. Byłam kiedyś na harmonecie i płaciłam 43-46 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zobacze jak sie te beda \"spisywac\" moj maz nie chce zebym brala tabletki ale ja mu mowie ze kiedys w koncu wpadniemy moze to byc za miesiac za pol roku ...wielce chce zebym poszla do pracy ale na widok jakiegokolowiek srodka anty ma sprzeciw:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed slubem to sie szprycowalam tabletkami heh najberdziej pasowal mi logest ale byl bardzo drogi potem bralam tani za 7zl Rigevidon i dobrze sie czulam:) teraz sprobuje tych .....jakby co to nie bede brac znowu... powiem wam ze tez sie odzwyczailam......i dobrze mi bylo bez lykania tabsow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie reszta???? majona----Sprawdz poczte :) W sumie to ja po porodzie chciałam spirale ale moja gin powiedziała że ona nie jest dla mnie.Z wiekiem też coraz bardzije myśle o tym by się nie szprycować ale do gumek nie mam zaufania i ahhh nie chcem wpadki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wiecie co smiac mi sie chce bo jak kladłam Agnieszke w południ spac to nie moglismy jej zapędzic spac do 23 a jak jej nie kładę w południe to dzisiaj własnie oglądała z moim mężem bajkę i zasnęła mu na rękach , zaniosłam ja i połozyłam do łóżeczka a ona nawet nie drgnęła dobrze żeja wcześniej umyłam bo poszłaby spac jak diabełek brudna jednak jest na nia sposób :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i takim sposobem mamy piatkowy wieczór spokój możemy spedzic go przed telewizorem tylko pytanie czy jest cos ciekawego cały dzien sprzatałam - powyciągałam ozdóbki świateczne , powiesiłam w oknach witrażyki i lampki na ławie i stole makatki tylko choinka została do ubrania - ale mamy zywą to jeszcze czas teraz czas na relaks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika- sposob na Agniesie heheh moj wstaje ok 7.15-7.30 nie spi w poludnie... ( tzn czasem padnie)i zasypia dopiero po 20.00 dzis o 21.00 bo byli goscie.. ale sam powiedzial poloz mnie do lozeczka bo jestem spiacy zostawilam go samegow sypialni z uchylonymi drzwiami i oswieconym swiatlem w przedpokoju po 5 min spal:) owiniety kolderka po same oczka:) princpolo- sprawdzilam:) ja dzis zakupilam jemiole:) okresu jeszcze nie mam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maluszek tez dzis szybko zasnal :) chlopcy spia wiec wolny wieczor mam :D pije winko i sie relaksuje majonia ja calkiem zapomnialam o jemilole ;)dobrze ze przypomnialas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) przede mna ciezki dzien:( bolesny... a apetyt przez kilka dni to mialam okropny:( zwlaszcza wieczorem😭 az mnie trzeslo.... wczoraj byla u alusia olenka pieknie sie bawili tzn moj syn w koncu zaakceptowal ze wsrod jego zabawek buszuje maly skrzacik dodam ze sliczny smieszek...olenka bawila sie bardzo grzecznie alusia traktorkiem bylam dumna z syna bo w stosunku do oli wykazywal duzo czulosci i chcial ja bidulek nosic na rekach do swojego pokoju zeby mogla sie bawic przynosil jej zabawki w koncu zrozumial ze niczego mu nie wezmie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Widzę że u Was też sie pojawiły niejasności co do wiarygodności osób na waszym topiku. Życzę Wam samych miłych i szczerych osób,bo wasz topik jak widzę jest świeży. Ja pochodzę z topiku ciążowe staranka,który został kiedyś skasowany dzięki jednej z naszych \"koleżanek\" a gdy odnowiłyśmy go znowu zatruwała nam życie. Teraz mamy spokój.Jest znów cudowna atmosfera. Zapraszam można poczytać a nawet się przyłączyć. P.S. pomysł z kontaktowaniem się z mod-essą jest b.dobry-każda z nas przychodzi na kafeterię się wyluzować,pogadac z kimś miłym,czy też pomóc albo doradzic a nie po to zeby sobie uprzykrzac czas obrażając i wyzywając inne osoby 🌼pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dziś i dla mnie cięzki dzień .Ehhhh czeka mnie sprzątanie ,gotowanie obiadu i jak by tego było mało ma przyjść przyjaciel męża z dziewczyną.Lubie ich ale kiedy jestem na diecie to nie lubie gotować! 😠 a tak w tym wypadku musze coś przygotować ,tym bardziej że nie widzieli się miesiącami gdyż tamten wyjechał do Anglii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🌼 ja tylko sie melduje i uciekam moze wpadne pozniej nie wiem przywracam tabelke stara przepraszam dziewczyny ktore po mimo ze nie pisza czuja sie urazone za usuniecie ich z tabelki tak wiec jestescie znowu ;) imie mamy............wiek..........imie dziecka...........wiek majonia24...........24.............Alek................. ..2l i5miesięcy MaMani...............21.............Mania............... ...7 miesięcy J_A_N_A..............24...........Justynka.............. ...1rok zieloneszkielko......22..........Mikołaj................ ...16 miesięcy gabi 27 ............ 28........... Agatka................ 5 lat lorinka ............21............Kazio...................2l i 10m-cy Evi..................21............Olek................. ...19 miesiecy oliwkabambino....27............wojtek..................1 rok pomaranxczowa zmija...26.....Maciuś...............21miesiecy Princpolo............24.................Kacperek........ ..2 lata i 2 miechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 nospy i apap troche pomogly:) ale i tak czuje sie fatalnie:( alek byl ponad godzine u tesciow to polezalam i prawie zasypialam.. ale maly chcial na gore do mamusi :) wiec musialam wstac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imie mamy............wiek..........imie dziecka...........wiek majonia24...........24.............Alek................. ..2l i6miesięcy MaMani...............21.............Mania............... ...7 miesięcy J_A_N_A..............24...........Justynka.............. ...1rok zieloneszkielko......22..........Mikołaj................ ...16 miesięcy gabi 27 ............ 28........... Agatka................ 5 lat lorinka ............21............Kazio...................2l i 10m-cy Evi..................21............Olek................. ...19 miesiecy oliwkabambino....27............wojtek..................1 rok pomaranxczowa zmija...26.....Maciuś...............21miesiecy Princpolo............24.................Kacperek........ ..2 lata i 2 miechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imie mamy............wiek..........imie dziecka...........wiek majonia24...........24.............Alek................. ..2l i6miesięcy MaMani...............21.............Mania............... ...7 miesięcy J_A_N_A..............24...........Justynka.............. ...1rok zieloneszkielko......22..........Mikołaj................ ...16 miesięcy gabi 27 ............ 28........... Agatka................ 5 lat lorinka ............21............Kazio...................2l i 10m-cy Evi..................21............Olek................. ...19 miesiecy oliwkabambino....27............wojtek..................1 rok pomaranxczowa zmija...26.....Maciuś...............21miesiecy Princpolo............24.................Kacperek........ ..2 lata i 2 miechy Nika..................30............Agnieszka...............1 rok i 10 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Narazie mam luzik bo moi chłopcy pojechali z moim tatą do rodzinki :) Majona---intersujesz się magią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bol minal:) juz lepiej sie czuje alek dpiero teraz zajal sie zabawa bo tak przez caly dzien chcial mi ulzyc w bolu calowal tulil i siedzial na mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie byłam.Nie wierze w horoskopy ale chciałabym poznać tarot.Myśle że tylko im mogłabym uwierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariolcia ja coś od tygodnia nie moge wejść na gg.Ale z chęcia bym się z Toba skontaktowała w tej sprawie.Podam ci na poczcie mój numer.Jutro będe po południu u brata więc może byśmy się zgrali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×