Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

DRUGIE DZIECKO

Polecane posty

imie mamy............wiek..........imie dziecka...........wiek majonia24...........24.............Alek................. ..2l i6miesięcy lorinka ...............21..............Kazio..................2l i 10m-cy Evi....................21..............Olek............. ......19 miesiecy Princpolo............24............Kacperek........ ......2 lata i 2 miechy Nika..................30............Agnieszka........... ....1 rok i 10 miesięcy alek jutro bedzie mial 2,5 roczku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet mi nie mowcie o nocniku kazik jest antynocnikowy zazdroszcze 😭 tzn siusia ale kupa jest problemem o tym juz wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ Wam zazdroszcze że Wasze maluchy nie robią w pampersa,u nas im Kacperek starszy to gorzej.Już mnie to martwi :( A u nas królem są moje gary i łyżki :D Zabawki są dobre na chwile ale jak już to kocha ukladać puzzle i budować wieże z klocków oraz grać w piłke ale to wszystjko woli robić z tatą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko mi jest odejśc od kompa ale musze obrać ziemniaki i zbierać się na miasto w poszukiwaniu prezentów 😠 he he he.Tak wiec do zobaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraja karmilam Tatianke papka i wiecie zapomnialam ze to tak \"ciezko\" idzie choc powiem ze jak na tak 5m. dobrze jej szlo:) alek je obiad jak tatus heh pelna lycha do buzi i w ciagu paru minut juz nic nie ma.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja npod choinke chce kupić Agnieszce taka stojacą kuchnię z garnkami i wyposażeniem bo byłam u koleżanki to bawiła się chyba ze 2 godz taka była zafascynowana - musze poszukać na allegro może cos ciekawego znajde princpolo - a ty zamówiła s dla swojego brata ta ksiażeczkę w której dziecko jest bohaterem?? ja zamówiłam i dzisiaj dostałam e-mail ze własnie ja wysłali aż jestem ciekawa jak to wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co nie moge jakos zapamietac ktora to sylwia a ktora asia:) jakos po nikach mi lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pójdziemy chyba do nas - jak to sie mówi \" na salę \" na sylwestra jak z moim mężem jesteśmy 10 lat tak tylko raz nie byliśmy jak mialam rozic Agnieszke bo bylam w 8 miesiącu nasi znajomi w tym roku jada w góry ale ja z Agnieszką nia mialam jak bo co bym z nią zrobiła w noc sylwestrowa tak że w tym roku jeszcze darujemy sobie góry może w przyszłym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze dziewczynki lecieć na zakupy bo nie wiem co robic na obiad - brak mi weny Pa Pa zajrze jak wróce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wróciłam robie zupę ogórkową a na drugie ziemniaczki schab i surówka mam zamiar nie kłaść dzisiaj Agusi zobaczymy jak wytrzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam spaghetti mariola juz ci mowilam ze dobrze masz z tesciowa :D;) prawda?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie że mariolka ma taka teściową bo ja ze swoja sie nie odzywam i wogóle mozna by książke napisac o niej szkoda słów moja ciotka jest taka dobrą teściową - ze swoja synowa to żyje jak z córką a moja teściowa to powiedziała że taka synową jak ona ma i zięciem ( maz od mojego męża siostry) to ja bóg pokarał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już jesteśmy po 2w1 czyli zakupy połączone ze spacerem he he he. No i spotkałam moją teściowa :P Mówie do niej że dziś rpzyjdziemy po południu jak nie będzie padać bo dostaliśmy mnustwo serów od znajomych i szkoda by się zepsuły bo są do 15 stycznia.Niech sobaczy jakie dobre serce ma synowa:D :P to ta do mnie ,,dobrze że rpzyjdziesz to mi pomożesz sprzątać mieszkanie\"!!!! JESZCZE MNIE NIE POGIEŁO!!! Aż się wkurwiłam ,sorry ale nie moge się opanowac jak tylko o niej pomyśle :) Ja na obiad zrobiłam ziemniaki,surówke i mielone. Nika---- Dziś dostałam ksiązeczke :D pocztą szła 3 dni.Ależ piękna :):):) Naprawde warto! majona----A ja by nie zrobić gafy to mam kartke przed monitorkiem z Waszymi nickami i imionami :D he he he lorinka----My to pewnie bedzie w domu :( Tak bardzo bym chciała iśc na sale ale problem jest taki że nie ma kto zostać z synkiem :( Tak więc jak zwykle my pójdziemy do znajmomych albo znajmomi do nas.Są to osoby które też mają małe dzieci wiec jest raźniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika----To możemy sobie podać ręke jeśli chodzi o teściowe.Ja mam za duże serce dla tego potwora.To jest naprawde smutne i przykre że tak mówie ale tak jest :( Dużo złego zrobiła np na rocznice ślubu (byłam w ciązy) powiedziała mi ,,szkoda że nie poroniłaś....\" to były jej życzenia.A suka wiedziała że mam zagrożoną ciąże i że leżałam tyle czasu w szpitalu. Mam do niej szacunek tylko dlatego że jest matką mojego meża.Ale najchętniej bym ją uduśiła.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny 🖐️ Kurcze juz tak duzo napisałyście a jak ja przychodze to zawsze nikogo nie ma :( Ja dzis na obiadek tez mam schabowe,ziemniaki i surówkę :) Zupa mi się wczoraj skonczyła a robić mi się nie chce ;) Wróciłam niedawno ze spaceru ale pogoda okropna.Jak się w domu siedzi to tak nie wyglada.Wieje zimne wiatrzysko i raczej szybko się zabrałam z powrotem. My z m przerabialiśmy różne wersje sylwestra w tym roku, a to bal a to wyjazd w góry... ale stanęło na tym że spędzamy go we trójkę w domu ;) Może do rodziców pojedziemy życzenia złożyć i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tesciowa najgorzej nie jest;) heheh nika- to niezle was podsumowala tesciowa.... princpolo- chyba tez sobie zrobie sciage:) ja bylam z alusiem na dworze ale taki mroz ze wytrzymal tylko 15min wcale nie plakal ze idziemy do domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, aż mi trudno sobie wyobrazić jak można być taką jędzą.Mi by nigdy w życiu takie słowa przez gardło nie przeszły.SZOK! Wstrętne babska! Moja teściówka nie jest zła, albo nawet lepiej , jest fajna :) Czesto jak coś zrobi do jedzenia do nam daje.Ostatnio kupiła mi całkiem niezłe dwa kompelty czapki i szalika a jak trzeba to popilnuje dziecka.A przede wszystkim jeszcze nigdy do niczego mi się nie wtrąciła i złego słowa od niej nie usłyszałam.Nie mam co narzekać na szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
princpolo - to faktycznie masz tesciową niezlła - taka jak ja ale cóz takie zycie - dobrze że się z mężem kochamy i rozumiemy to najważniejsze a stara ropucha nie ma się co przejmowac własnie dzwoniła do mnie koleżanka żeby potwierdic sylwestra czy idziemy i tak myśle że ja nawet nie mam w czym iść na tego sylwestra - musze cos kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my kupujemy żywą niedaleko nas sprzedaja maja zasadzone i mozna sobie wybrac i oni scinaja w tamtym roku też miałam zywą sosnę prawie do sufiut i zapłaciliśmy chyba 30 zł tylko musze przejrzeć ozdoby i nie mam lampek bo mi sie spaliły w tamtym ropku wszysstkie - chyba było coś z napięciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My w zeszłym roku kupiliśmy sobie sztuczną, ładna bo ma takie gęste igły i duzo, do samego sufitu, nawet szyszki w komplecie były ;) No tylko niestety nie pachnie :( Ale mniej roboty bo igły nie opadają ;) Ja w tym roku wymyśliłam że powiesze suszone pomarańcze i takie złote wiklinowe bombki, ogólna kolorystyka złoto-czerwona.Podoba mi się też niebiesko-srebrna tylko wtedy wydaje się zimna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dzis lenia i sprzatac mi sie nie chce kazio wstal dzis o 6 i widze ze zasypia dobrze mu zrobi drzemka jestem dzis caly dzien glodna i wciaz podzeram tesciowe znowu na widelcu hehe wspolczuje wam one sa straszne naszczescie mi se trafila normalna kobieta :) ale moja mama nie jest najlepsza tesciowa ze tak w tajemnicy wam zdradze ;) u mnie jest zimno i nosa z domu nie wystawiam w sobote kupujemy choinke w sylwestra jestesmy w domu nie mamy z kim zostawic kazia opiekunka chyba droga i to jeszcze w taka noc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×